reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam nową mamuśkę :-)
Aguska ale masz dobrze że już mały Ci śpi :-) mój szaleje z M :sorry2:

Czekam czekam i się może w końcu doczekam tego listonosza :tak: ja wpadłam napisać Wam dobranoc :-) miałam dzisiaj wejść do szafki z ciuchami ale coś do niej dzisiaj nie doszłam :-p ale jutro już muszę wejść :tak: lenistwo mi się szerzy nie powiem gdzie :-p zajrzę jutro, spokojnej nocki życzę :-)
 
reklama
Justa znalazłam uzywane u mnie w mieście. Jutro M idzie obejrzeć...200 zł kosztuje.
Chłopaków obcielam i starszy juz spi mlodszemu cos przeszkadza zasnąc..
 
Bodzinko , ale z tych mniejszych dziecinnych , czy większych? Ja mam takie : ŁÓŻKA ŁÓŻKO PIĘTROWE-ZESTAW-HOTELE NOCLEGI! (2171149399) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - najzwyklejsze , najprostsze. .Kacper nie chciał spać na górze, bo mu gorąco było. Więc na zimę je skręciłam i wynieśliśmy do garażu, bo strasznie dużo miejsca zajmowało.:tak:
W rezultacie ja z mężem i Amelką śpimy na kanapie 3-os , Julia na drugiej kanapie a Kacper na wersalce. :baffled: Oni się rozwalają, ja śpię jak parówka. :dry:
 
krolcia super sweterek !!!!
BRAWO !!!!!

Właśnie wróciłam od tej babki co licytowałam na allegro wanienkę i inne pierdółki...
Zaprosiła mnie do oglądania ubranek ...
Boże ile ona tego ma ...:szok::szok::szok::szok:
Wybierałam tylko z rozmiarów 62,68 w sumie 26 sztuk z ubranek wzięłam ,ale to głównie spódniczki,spodenki,rampersy ,sweterki .
Z bieliźnianych tylko 3 bawełniane pajacyki i 1 jeden grubszy do spania taki już większy z myślą o pielgrzymce .;-)
W sierpniu pod namiotem w nocy jest już chłodno :baffled::baffled:
I tak se pomyślałam to mnie teraz babka podliczy ...
A ona policzyło wszystko jak leci po 5 zł .od sztuki lub od kompletu :szok::szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
Za tyle ciuszków zapłaciłam 110 zł .:szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D
Takie zakupy to ja lubię :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Z czego 11 ubranek jest z metkami ,bo nie zdążyła córeczce nawet założyć ,gdyż już wyrosła :-):-):-)
Jestem taka zadowolona ,że nie mogę jeszcze ochłonąć z tych emocji .:-D:-D:-D:-D
 
co do łóżka piętrowego to też bardzo bym chciała swoim dzieciaczką kupić, ale są jeszcze troszke za mali, w pokoju byłoby więcej miejsca, no ale będę musiała jeszcze trochę poczekać.. Dobrej nocy Mamuśki.
 
Witam nową mamę!;-)

Mały juz śpi, starszy jeszcze żywy he he.:-D

As to niezłe zakupy:szok:! Teeeż bym tak chciała, po 5 zł:tak:.

Ja jakoś swoich dzieci nie widzę w piętrówce. Mateusz do teraz potrafi spaść z łóżka, miałabym stracha jak nic:no:. U nas na pewno będą dwie rozkładane kanapy w późniejszym czasie.
 
As co jej miało zalegać w szafce i zajmować miejsce ,lub co miała wydać na ogłoszenie się w allegro i stracić kupę czasu, to policzyła ci za sztukę i z bańki . :tak: Też bym tak zrobiła. :tak:
Na allegro pełno takich aukcji zbiorowych, zestawów ubranek , czasami firmowych, gotowych do licytacji. I to po naprawdę śmiesznych cenach. :tak:

Moje szkraby już śpią.:tak: A mnie zgaga męczy. :errr:
Kiedy ten mój mąż przyjedzie? :oo2:
 
reklama
Witam nową mamę!;-)

Mały juz śpi, starszy jeszcze żywy he he.:-D

As to niezłe zakupy:szok:! Teeeż bym tak chciała, po 5 zł:tak:.



Karolcia ja u siebie w mieście,mam świetny lumpek,z super ciuszkami.
Ostatnio kupiłam Maćkowi bluzę adidasa,praktycznie nówka za 3,78zł.;-)
Czesto ,gęsto jak jestem na mieście i mam chwilke to tam zagladam,
i zawsze coś wysznupię dla chłopaków.
A teraz juz spadam na bank bo nie wyrobie potem.

Buziaki
 
Do góry