reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej, moge do Was dołączyć? :)

jestem młoda - 24 lata - mamą w domu :) póki moj maz nie siedział z nami, tez myślał, ze to prosta sprawa. siedzi ponad miesiac teraz i docenił:)

na chwie obecna przeszłam na wychowawczy i nie wiem do kiedy zostane z córą. pozdrawiam !
 
reklama
Renatka witaj.
Anula to teraz oczy dookoła głowy ;-)
A ja szukam łóżka pietrowego dla moich potworów :-p
 
wracam po całym dniu nieobecności:)padam na twarz...dzieci mnie wymęczyły, ale teraz leżą już w łóżkach i mogę z wami pisać:)
 
anula hehehe to teraz masz dopiero na głowie a jak zacznie ci chodzić to już w ogóle:-D:-D:-D
witam nowa mame
u nas bartek już zmęczony ale oczywiście buntuje sie z zaśnięciem:sorry2:
 
Kogo moje oczy widzą. :-D renatkanuta witaj! ;-)
Anula1989 teraz to dopiero musisz mieć oczy szeroko otwarte. :baffled:
Bodzinko teraz na rynku taki wybór łóżek piętrowych, że oczopląsu można dostać. :tak:


Pochodziłam dziś trochę po rynku z odkrytą głową i pociągam nosem. :baffled:
Jak dobrze , że starszaki już jutro do szkoły wracają. :tak:
Jutro mam wizytę w Urzędzie Pracy. Matko, żebym tylko nie zapomniała. :dry:
 
Aguśka już ? Wciskaj się tam w środek pomiędzy nimi. :-D Taaa... weź ich teraz przetransportuj na łózko. :baffled: Małego jak małego, ale dużego? :-D

Moje szkraby też już w piżamkach. :tak:Pozwolę im się jeszcze pobawić klockami typu lego z godzinkę i też zaraz do łóżek wyganiam. :tak:
 
reklama
Do góry