reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Co do zakupow na jesien to ja mysle kupic dresy i kurteczke jeansowa dla maluszka
Dzis bylam u siosty i ona kupila super dresy ale wg mnie za az 65
Ja to pewnie cos wyszperam w ciuchach
 
Elo. Te wszystkie firmy kurierskie to pic na wode fotomontarz - normalnie szkoda już mi słów. Najpierw dzwonią, umawiają się miedzy 11 a 15 a tu dzięki bogu po 22, nikt nie odbiera telefonu i nawet nie łaska zadzwonić że mają mnie gdzieś. A jutro święto więc też nie pracują i będe kwitła do środy- ale normalnie jak go przywiozą to kierowca milimetrowy stąd wyjdzie tak go objade :D. A już się rano cieszyłam że będziemy miały wózeczek buuuuuuu
 
A u mnie sukces!!!! Tfu tfu .... zeby nie zapeszyc!!! Caly dzien moje dziecko nie dostalo cycusia !!!
Tylko jadla rano jak sie przebudzila po nocy i nawet teraz wieczorem przed snem tez nie !!!Szok nawet nie bylo manifestacji tylko poprostu  glaskalam i drapalam ja po pleckach i usnela !  ;D ;D ;D
Ciekawe tylko jak bedzie w nocy i co ja zrobie z cyckami pelnymi mleka? Laktatora uzywac nie bede jakos sama sprobuje odciagnac  ::)
 
Dobrej nocki kobitki, zmiatam do wyrka nareszcie. Powodzenia dla mam "samolubnych" co cycole chcą mieć już tylko dla siebie hehe ;).
Ciekawe kiedy mnie to złapie ;) i nie będe dawała się doić hihi i jak mój cycolkowy potworek to przeżyje - ale nie będe gdybać - jest jak jest. Papatki
 
kubusiowa Ja tez mialam takie obawy i dalej mam bo nie wiem co bedzie dalej  ;D Dzis pierwszy raz mi sie udalo a juz jakis czas to probowalam ale jestem dobrej mysli  ;) Ja juz musze ja odstawic od cyca bo i schudlam a waze juz 8 kilo mniej niz przed ciaza i planuje drugiego bobaska a jakby dwa sie do mnie do ssaly to juz wogole zostaly by ze mnie skora i kosci i jakas anemia do tego  ::)
Agnieszka To masz pecha do mnie ostatnio mieli przyjechac wymierzyc okno do przyszlego pokoju mojego dziecka i nikt sie nie pojawil ani nie zadzwonil i musialam zadzwonic do innej firmy i juz mam. ;)
 
reklama
iwonka - no tak bo jak byś miała zniknąć :) to lepiej przestać
to może ja jeszcze pokarmie bo do wagi z przed ciąży jeszcze nie doszłam, własnie czekam aż sie maluszek obudzi na cycuszka
 
Do góry