reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Malutka cieszę się że masz takie dobre zdanie o nim - od razu mi się humorek poprawił bo ciężko mi się było zdecydować na wózek po tym jak sprzedałam deltima. Ale chciałam coś lżejszego - niunia podrosła więc spacerówka teraz będzie gicio - normalnie teraz nie mogę się doczekać aż mi go przywiozą hehe. Pozdrawiam
 
reklama
czesc dzien dobry witam


u nas pogoda pod parasol wiec jak narazie to caly czas leje ,ja sie szykuje z kawusia do wanny polezec i sie troche zrelaksowac ,bo wczoraj caly czas tylko ,sprzatanie itp.,a i ciagle bylam sama z dziecmi a maz wrucil dopiero wieczorkiem,
obiadek zjadamy u tesciow ,bo zegnamy brata ,meza ktory juz w poniedzialek wraca do Irlandi
tak wiec dzien wypelniony ,cieszesie bo mam wolne od gotowania ,ale z drugiej strony to wole siedziec w domku u siebie wtedy czuje sie luzno ,chyba jak wszyscy
no to zabieram kawusie i lece sie wymoczyc


PS.moje dzieci kazde z osobna leza na swoich łóżkachj i czytaja ksiazki ...........
 
Dzien dobry ;)
U nas pobudka standardowa o 6 rano i w nocy z 10 ja nie wiem, co sie tylko przekreca przez sen to odrazu piski i szukanie mamusi ;D A teraz lezy z tatusiem na lozku i piszczy i krzyczy a mama szykuje sniadanko ;D Osatatnio zauwazylam ze moja corka robi TANY-TANY jak tylko uslyszy jakas muzyke :laugh:
Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej i to w niedziele jak dzis bo jestesmy cala nasza rodzinka w domciu :) U nas pochmurno a rano padal deszczyk :(
Milego dnia :) :) :)
 
Siemka z rana kobitki hehehe. My dopiero wstały śmy :D tzn. moja gwiazda mnie podniosła wreszcie z łóżka hihi. Nie ma to jak niedzielne lenistwo. Lece zaparzyć sobie kawusie, a po południa jedziemy do Smyka obkupić maleństwo bo już z prawie wszystkiego mi powyrastała, pozatym szykują nam się wakacje we wrześniu hehe w Zakopcu więc i cioś cieplejszego trzeba nabyć. Pozdrawiamy Aga I Olcia
 
witamy :)
ja tez po kawe lece bo usypiam po nocnym maratonie :)
ja mam fajnie, bo moja mama i czasami tesciowa kupuja ciuszki :) z regoly w lumpeksach wiec tanie i ladne :) wlasnie malemu musze body z dlugim kupic bo 1 mu zostal :p z wszystkiego wyrosl ::)
milego dnia mamusie:)
 
Jeśli chodzi o przeceny to zobacze bo nawet nie wiem co tam teraz dają ciekawego. Korzystam z faktu że znajoma ma karte rabatową hehe :D i na wszystko mamy 20 % rabatu - dlatego jedziemy się obkupić na 80 i 86 od razu bo moja kluska szybko rośnie i wszeż i wzdłuż ;)
 
i nas czeka zakup ubranek bo juz wszystko jest za male i body z dlugim rekawem tez nie mamy a tu idzie jesien ;D Na szczescie mamy jeszcze babcie co tez cos nam po kupuja ;)
 
reklama
Dzień dobry!
Ja już po kawce. Agnieszka jakiego Delitma miałaś? justus Tosi problemy skończyły się, czy musiałaś interweniować?
Olo śpi, pobudka była o 2:30 na cyca, ale potem spaliśmy do 6tej. I niestety musiałam wstać. Ale się przyzwyczaiłam, zresztą nigdy nie miałam kłopotów ze wczesnym wstawaniem. Obiadek prawie gotów, idę pobiegać na inne wątki. Może zajrzę póżniej! Miłej niedzieli dziewczyny! ;D
P.S. Leje! Buuuu!
 
Do góry