reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

slyszalam ze sa specjalne baseny dla takich maluszkow z woda ozonowa,
a jesli chodzi o basen i pieluchowanie to nie pytalam sie lekarza ale wydaje mi sie ze nie batdzo bo jak narazie to ona musi miec jaknajbardziej usztywnione te nuszki szeroko,ale juz w nastepny poniedzialek ide na usg i moze juz nie bede musial ajej zakladac tych strasznych pieluszek
 
reklama
a od poczatku musisz jej tak pieluche zakladac? biedaczka pewnie jej nie wygodnie... mojej kolezanki mala ponad rok nosila taka szyne jakas specjalna to dopiero nie wygodne a takie roczne dziecko to juch pochodzic by chcialo....
ja swojej tak pieluch wkladalam profilaktycznie zaraz po urodzeniu ale po miesiacu bylo ok
 
wlasnie ja nie wkladalam,bo nie wiedzialm ze sie tak powinno a do tego rodzilam w szpitalu gdzie nie robia usg bioderek zaraz po urodzeniu i pierwsze miala gdzies przed 3 miesiacem zycia,takze nosi je jakies 6-8 tygodni i mam nadziej na tym sie skonczy,masakra widze jak jej to pzreszkadz jak macha tymi nozkami przy przebieraniu,pewnie juz by nogi do buzki wkladala jakby nie ta pielucha
 
no to musi byc dyskomfort ale Lence tez nie robili usg bioderek w szpitalu, polozna mi powiedzial ze poiwnno sie tak robic dzieciom po cesarkach i robilam a na usg poszlam jak miala ok 5 miesiecy :) bo sie sama zorientowalam ze moze trzeba cos takiego zrobic :)
 
w niektorych robia wszystkim dzieciaczkom zaraz po urodzeniu,a mnie pogonila pediatra na usg i do okulisty bo mala naswietlana byla przez zoltaczke
ja sie powoli zegnam,ide sie polozyc kolo majej niuni bo padam na twarz a jutro mnie czeka troche roboty chyba jak zwykle,no ale coz trzeba sie wyspac
spokojnej nocy zycze i dopoklikania jutro
 
my niestety nie pospali :( Lenusia mi jak zwykle o 6 zrobile pobudke i czas wstawac....
niestety moj mezus ogladal TV do bialego switu i rozlozyl sobie kanape w salonie wiec jak wstalysmy nie mailaysmy LEnusia gdzie sie bawic a ja dostepu do kompa :(
wiec wladowalam Lenusie do wozka i wjechalam nim do lazienki (tak czesciowo) a sama poszlam sie kapac :) gdyby to ktos zobaczyl ;D teraz oboje poszli spac a ja mam spokoj :)
dzis Lenusia konczy 7 miesiecy ;D i zastanawiam sie jak to uczcic ;D ale pogoda brzydka i wszystkiego mi sie odechciewa
poza tym jak zobaczylam znowu deszcz za oknem to az we mnie sie cos zagotowalo i troche sie poklocilam z mezem :(

ale moze jak sie wyspi to bedzie lepiej, mam nadzieje...
 
witam!
secasia pisze:
dzis Lenusia konczy 7 miesiecy ;D i zastanawiam sie jak to uczcic ;D

hee hee moj Macis tez ;D ale na spacer nie idziemy bo dostał wczoraj wiekszego katarku i był okropny w nocy.

Wczoraj zadzwoniło moje kochanie i jest nawet zadowolone z roboty :D

 
reklama
Witam!!!!

Dla Macia i Lenki wszystkiego najlepszego z okazji skończenia 7 miesiąca!!!!!!!!​
564af.gif

a my dziś pospalismy, to była pierwsza noc, kiedy Maja nie piła mleczka, ale mimo wszystko przebudziła sie około 3 i dałam jej troszke soczku,
 
Do góry