reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Shady niooooo 10kg musze dzwigac przy wadze 50 jeszcze troche i moje szczescie bedzie wazyc tyle co ja hihihihihi
Joanna@ TO TEZ CAŁKIEM ŁADNIE
 
reklama
JOANNA@ a lekaz cos mowiła ci ze za duzo wazy bo umie stwierdziła ze wszystko jest oki wiec ja sie nie martwie
 
Joanna@ no moj jak miał 6 tyg to wazył 5650 3 miechy 6750 4 miechy 7200 5.5 miecha 8310 a teraz 10

moj jak sie urodził to wazył 3.070 a długi 53 cm
 
:)
juz po wizycie u lekarza, ladnie przybral i nie mam sie martwic ze ulewa; ma juz 6080 :) dzisiaj mam mu sprubowac dac bebiko na noc,zobaczymy czy to o to mu chodzi  ::)
lekarze sa i taci i tacy....ja tez sie przejechalam na kilku :p
Macio juz zaczyna zarywac panienki hihi super !!! a mama nie zazdrosna?  ;D
zaraz go kapiemy wiec zmykam
do jutra babeczki  :D
 
Izabelka to dobrze ze ładnie przybiera kompanie tak szybko moj jeszcze troszke za to rano dłuzej spimy bo dzis do 9.15
 
reklama
Do góry