reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
oj zazdrosna zazdrosna nie lubie jak sie Macio juz w tym wieku smieje na głos do obcej baby. Do lekarki tez sie smiał ale to lekarz moge mu wybaczyc ;)
Macio teraz waży 8100, prawie nic nie przybrał przez 2 tyg no wtedy był wazony w pampersie i ubranku i wazył tez 8100 a teraz golusienki.... a po porodzie wazył 2550g
Mam w lipcu minie 11 rocznic odkad jestesmy razem i 4 rocznica slubu ;D
 
Była u mnie przyjaciółka na plotach wypilismy dwa piwka i mam niezły szmereg w główce ;D a Macio ledwo przyłozył głowe w podusie juz usnał :D
 
słuchajcie dziewczynki
chciałabym zaczać starania o bejbika ale w sierpniu mam ślub i tak sie zastanawiam czy coś by było widać czy nie?
jak to u was było kiedy zaczęłyscie tyc?
 
Ja też uśpiłam potwora..rany ale dziś mi dał w kość ..to chyba ta pogoda.
I znowu myślałam że egzorcyste zawołam tak się szarpał przed zasnięciem ::) rany może Noe jakiś nadpobudliwy jest...
.....lub cholera po tatusiu :laugh:

joasiah u mnie było widać tak po 5 miesiącu cośik ale to wszystko od budowy zależy ja zawsze miałam wklęsły brzuch i dwie wystające kośći b iodrowe ...już nie mam :p ..ale to nie dziwne właśnie od wczoraj wciełam pudełko ptasiego mleczka ;D

Kunda ale podrywacz :) Ci rośnie , musisz n niego uważąć bo mlody jeszcze ;D


A gdzie nam poznikały Pycha i Nelia czy ktoś coś wie ???
 
no nie ja normalnie nie moge!!!!!!!!!!!! tylke czytania! a tylko was na dzien zostawic! CZEMU MI TO ROBICIE???????
przyjechala do mnie ciocia i tak jakos dzis nam dzionek poza domem minol na targu bylysmy oczywiscie nic sobie nie kupilam tylko jak zawsze chlopakom! zaraz wybywamy na piwko no jak hipol usnie!
 
Joanna@ na szczescie trafilas na lekarza ale dla swietego spokoju idz do neurologa i miej jeszcze jedna opinie mam nadzieje ze potwierdzi ci sie ta lepsza! ba ja to wiem!!!!!!!!!!
a WY wyrodne macochy!!!!!!!!!!! tak tak lady sorbek i mija ja wam dzidzie powystawiam!!!!!!!!!!!...........ale jak mozecie to wezcie tez hubcia??????? bo normalnie juz nie mam sily potworek maly terrorysta!!!!!!!! juz nie daje rady chyba mu 5 ida!!!!
 
reklama
Czesc joasiah ...wiesz co ...mi sie wydaje że ..małodorosle napisałas tego posta ...a może poprostu tak ci sie napisalo ..ja go odebrałam ..jakos tak dziwnie .
Przeczytaj go pare razy i sie troszke zastanów.

Niemoge zajsc w ciąże w srode bo w piatek ide do fryzjera
::)

Na dziecko trzeba sie zdecydować "dorosłym mysleniem " ...na całe życie .
 
Do góry