reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi


dziewczyny nius sezonu, pamietacie jak wam mowilam o tej lasce co chciala ode mnie towar a ksiazki mi nie chciala oddac??? skubana sie odezwala wreszcie i powiedziala ze mi odda ale jej maz (ona odwagi nie ma) i mam sie z nim spotkac o 12.00 w czwartek...powinna mi w zebach do domu przywiezc ale nie chce zeby znala moj adres wiec owle juz podejsc tam i miec ja z glowy

 
reklama
Zamamiwm taka pogode codziennie....cizko okreslic wlasciwie jaka ona jest ale maly spi jak nigdy.To chyba wina Halnego.:)
 
dobry.........ale naklikałyscie 8 stron musiałam nadrabiac

hihihihi i nic z tego nie pamietam wszystko mi sie poplatało co,gdzie i kiedy

kurcze u mnie pogoda pod psem ciagle pada i wieje
a ja nie lubie w domku siedziec,tylko łazic
moja gnidka sobie spiii
kurna dzis udało mi sie nakarmic go na obiadek zupka ze słoiczka i zjad cały,a myslałam ze po połowie znow bedzie chciał mleka

dziewczyny muj mały tez nie raczkuje takze spokojnie,siedzi jak go trzymam i jest bez zebny
 
dziewczyny mnie nie było tylko chwilke bo musiałam isc na poczte wysłac paczke, wróciłam pacze a tu do przeczytania z 5 stron :p

u mnie zaczeło wiac wiec wróciłam z małym i teraz Macio grzecznie spi
 
Dziewczyny, teraz jak juz wreszcie umiem wklejac zdjecia, to bym tylko to robila! Ale fajnie Shady jeszcze raz dzieki! Izabelka na tej koldrze to ponoc slonca szczescia :)
 
reklama
BRENDA no to zrob tak jak mi Shady powiedziala. U mnie co prawda menu po angielsku, ale jakos doszlam co i jak. Tylko, ze jak juz wysle zdjecie to mi sie komputer wylacza i musze wchodzic od nowa na internet. Nie wiem o co chodzi.
 
Do góry