reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

"Danonki to przygotowany specjalnie dla dzieci wysokiej jakości serek

BEZ KONSERWANTÓW, wyprodukowany z mleka krowiego (wyłącznie

polskiego!)  i dokładnie rozdrobnionych owoców.
Danonki są polecane jako element codziennej diety, ponieważ zawierają wapń
i witaminę D, niezbędne do budowy mocnych kości i prawidłowego rozwoju dziecka."

http://www.danonki.pl/index_danonki.php?id=czMybWs1MWJwMTAwNg==



 
reklama
ale krowiego nie wolno dawać nawet do 2 lat - samego mleka no to pewie przesada z tymi 2 latami - ale tak gdzies czytałam a przetwory to nie wiem

no nic jak mozna to można :laugh: :laugh: :laugh:

a ja czekam na listonosza bo termometr douszny kupiłam
 
Dziewczyny, a ja wyjezdzam za 2 dni i dluuugo nas nie bedzie, a tam nie ma internetu!  Normalnie zamiast cieszyc sie z wyjazdu to sie martwie, ze nie bede miala BB. Ale uzaleznienie ;)
 
patrzcie co znalazłam

"Moje dziecko ma 9 miesięcy. Od kiedy mogę zacząć podawać mu Danonki?



Wprowadzanie produktów mlecznych do diety małego dziecka trzeba zawsze konsultować z lekarzem prowadzącym, który zna dziecko i może pomóc dostosować dietę do indywidualnych potrzeb, a tym samym wykluczyć indywidualne przeciwwskazania (np. alergia na białko mleka krowiego, skaza białkowa). Danonki, tak jak wszystkie fermentowane produkty mleczne polecane są dla dzieci od trzeciego roku życia"



od 3 to przesada ale od roku jak sa na krowim bym chyba dopiero dała - nie wiem sama
 
jsorbek pisze:
patrzcie co znalazłam

"Moje dziecko ma 9 miesięcy. Od kiedy mogę zacząć podawać mu Danonki?



Wprowadzanie produktów mlecznych do diety małego dziecka trzeba zawsze konsultować z lekarzem prowadzącym, który zna dziecko i może pomóc dostosować dietę do indywidualnych potrzeb, a tym samym wykluczyć indywidualne przeciwwskazania (np. alergia na białko mleka krowiego, skaza białkowa). Danonki, tak jak wszystkie fermentowane produkty mleczne polecane są dla dzieci od trzeciego roku życia"



od 3 to przesada ale od roku jak sa na krowim bym chyba dopiero dała - nie wiem sama


::) n qrcze i badz tu mądra ::)
 
reklama

KasiaN najlepiej w paincie.....latwizna, w widok- pochyl-obroc i tam wpisujesz np 20% i sie zmniejsza
 
Do góry