reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ja w srode planuje isc na solarke i sobie cos kupic bo wkoncu jest Dzien Matki hehe:-);-)

Bo juz zmykam bo Wikusia ma znowu goraczke i to 39,6:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dalam Jej pyralgine i jak rano znowu bedzie goraczkowala to bez lekarza sie nie obedzie:no::no::no:
 
Witam was kochane po dluuuuugej przerwie.:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
odrazu sie tlumacze ze weny brak na kompa mamy piekna pogode to korzystamy ile sie da:tak::tak:
Dzis jest u nas wolne ale my i tak super spedzilismy rodzinnie dzien wstalismy o 8 pochechalismy na sale zabaw Emily sie wyszalala z tatusiem a ja poklachalam z kolezankami :tak::tak:
ok 13 pojechalismy na basen bo na dworze straszyny upal a basenki super bo jest polaczony otwarty z zamknietym ale my dzis siedzielismy tylko na dworze:tak:Emily nie chciala z wody wyjsc spodobala jej sie zamknieta zjerzdzalnia :tak: Potem pojechalismy na lody o 19:30 bylismy w domku Emilka usnela w 5 sekund taki miala dzien pelny wrazen:tak::tak:

Postaram sie chodz troszke nadrobic chodz wiem ze tego napewno bardzzzo duzo jest:tak::tak:
 
jakoś nie chce mi sie na cytaty odp:zawstydzona/y:
sorki;-)
pisałyście o kleszczach a ja dzis zuwazyłam jakiś czarny pkt na brwi mlodego i nie da sobie zobaczyc co to jest boje sie zeby to kleszcz nie byl:no:
m mowi ze to strupek lub pieprzyk ale mi sie wydaje ze tego wczoraj nie mial:no:
boje sie jak cholera
i nie wiem czy na pogotowie jechac a nie da sobie tego obejrzec porzadnie zreszta ta wsrod brwi jest wiec tez ciezko:sorry2:
u nas wiatr i wczesniej burza z deszczem akurat jak na zakupach bylismy:sorry2:
spadam bo m juz miny strzela
 
Natali wez i na siłe sprawdz bo jak to kleszcz to nie dobrze zeby tam siedzial ale w sumie to by mu juz napuchnął bo by opił sie krwi kleszcz:tak::tak::tak:wiec jezeli to jest takie płaskie to moze faktycznie strupek:tak::tak::tak:

Polskie Niemki dajcie nam troche tej superowej pogody bo my tu mokniemy od deszczu a wy od basenów no i gdzie tu sprawiedliwosc:-D:-D:-D:-D:-D

Aga fajnie ze sie pojawiłas a jak tam twoja dieta??????????????/:confused::confused::confused::confused::confused:

Medea co meżowi nie pasuje:confused::confused::confused:

Dowikla ja tez bym musiała sobie sama co na dzien mamy zorganizować:-D:-D:-Dale solka to odpada :-):-):-):-)ale zakup lezaczka to czemu by nie przydałby sie na ogrodzie :tak::tak::tak:leżałabym i miala wszystko gdzieś :-D:-D:-D:-D
 
kurczę Oliwka skarzy się dziś od pól dnia że ją nogi bolą ,zwłaszcza lewa.przez pól godziny to mi ryczała.masowałam nic nie pomagałam az w końcu dałąm jej przeciwbulowy.

i teraz przeszło.

czytałam kiedys że to mogą być bóle wzrostowe.
jak ja moge jej pomóc aby tak ją nie bolalo,przeciez nie będę jej stale dawać przeciwbólowych :sorry:
 
hej wieczorkiem.
moje dzeci już spia a ja jeszcze przed M jak milosc skoczylam na bb.
zapomnialam sie wam pochwalic że dzieki plastra na odchudzanie vita slim schdłam w ciągu miesiaca 3kg:szok:(ja dla nie to duzo)musze zainwestowac w kolejna paczke:tak:
a teraz zmykam.
życze spokojnej nocki!!!!

anka-a&e-dajci troszke tej pieknej pogody do polski!!!!!

madeusko-o co mezowi chodzi?

natalineczka-i co z ta twoja nowa fryzurą?bylas u fryziera?

dorota-gdzie ty jestes?
daj znac czy wszystko ok u Ciebie?
 
reklama
Dziewczyny ja sie bardzo chetnie podziele sloneczkiem ale podobno tylko do srody u nas ma byc tak fajnie a potem i u nas ma padac :wściekła/y::wściekła/y: moze w tedy te sloneczko od nas do was przewendruje:tak::tak::tak:

Iwcik a ty skad wiesz o mojej diecie co????:-D:-D:-D:-D
ale dzieki dzieki jakos daje rade chodz czasami ciezko:tak::tak:
 
Do góry