reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam kochane :happy2:
napiszę tylko że żyję ale co to za życie...znów mam zapalenie oskrzeli:-:)-:)-:)-(całą sobotę i niedzielę mnie męczyło dziś lekarz zaliczony:-( Antek się smarczy na szczęście reszta zdrowa :tak:Piotrek jutro śmiga do dentysty bo z bólu po ścianach chodzi juz nie wyrabia prywatnie nie chce iść więc czekał do wtorku jutro o 12 mają go wyleczyć no i obiecał mi solennie że teraz będzie już leczył wszystkie :tak:daj boże bo tydzień jego bólu mnie wykończył :-(a do tego ile można nie chodzić do dentysty a on z 5 lat nie był więc będzie miała pani stomatolog co robić :eek:
Dowikluś zgrówka dla dzieciaczków :tak:cholera ta pogoda pokręcona to i rozkłada :confused:
Natalineczka książka jami uwielbiam czytac sama wczoraj "dom nad rozlewiskiem " przeczytałam :tak:
Meduska zakupy super :tak:i jak tanio :tak::tak:
MH kurcze ale ci działkę zalało :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nosz :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:kochana teraz czekać aż wszystko zejdzie i wiatr osuszy :confused:
Anka fajny weekendzik :tak:
Liduś jak chłopaki?????
która miała teraz komunię dziecka bom nie w temacie czy dopiero za tydzień???Joasiu chyba Zuzia teraz miała albo w przyszłą niedzielę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
dobra kochane zmykam na chwilę do łóżaka bo wziełam leki za godzinkę wstanę to znów popiszę :tak:a głowa to mi pęka:-(
 
reklama
Dowikla miejmy nadzieje ze jak wstana beda w lepszym nastroju;-)

Natalineczka czasami nie odczuwa sie temperatury bo wieje zimny wiatr



Ja robie z rosolku pomidorowke i bedziemy jadly.laura akurat tanczy przy Baby Lili.Kazala sobie wlaczyc swoja muzyke.Wczesniej robila w piaskownicy ciasto.Nawet mnie nim poczestowala:-)
Ja chyba wyjde z Laura po 16 bo teraz upal:cool:
 
Ja na obiad robie piers z indyka w sosie slodko-kwasnym i do tego ryz:tak::tak::tak:

ANKA
Mam nadzieje ze te twje upaly dojda wkoncu do mnie:-):tak:
M jak dzwoni to w Anglii tez upaly do 30 stopni i samo slonce a u nas kaszana:no::no::no:

Moje tez jak sa w piaskownicy to robia zawsze jakies ciasta lub chlebek i tez mnie czestuja:tak::tak::tak:
 
byłam z Maksem u sąsiadki na kawce- Maks się pobawił ttoszkę z prawie 2 lata starszą koleżanką:-D

a ja sprzedałam troszkę ciuszków i torbę do wózka i jestem bogatsza( w sumie to nie ja tylko Maks;-)) o 55 zł:-)
 
No MEDEA gratki:tak::tak::tak:
Ja musialabym sie wziasc za wystawianie czegokolwiek ale jakos mi sie nie chce:no:A pelno ciuchow po dziewczynkach i full zabawek az sie o to prosi:cool:
 
Witam
Jakoś tak brak weny na pisanie..tylko sobie podczytuje.
Mojego wysłali do powodzi i nie wiem kiedy wróci?Może za tydzień?
Pogoda dalej fatalna,bo co chwile pada deszcz:-(
 
Malinka mysle ze Twoj dotrzyma slowa bo zapewne nie chce powtorzyc sobie takiego bolu:sorry2:Przeciez to nic przyjemnego_Oby do jutra do 12.A Tobie kochana zycze zdrowka .Kurcze u Was z ta pogoda to do niczego jak co jakis czas choroba sie pojawia:eek:

Dowikla napewno przyjdzie, zawsze masz po jakims czasie moja pogode:-D
A jak dzieci wstaly, maja lepsze samopoczucie:confused:

Medeuska co to jest 2 lata roznicy:-) wazne ze sie pobawili:tak: Gratuluje dodatkowych pieniazkow;-)

Agula glowa do gory!!



My po zupce potem odsmaze ziemniaczki i wychodze z domu bo mozna dostac do glowy:-D
Poszukalam w necie troche o markach i moze pojade gdzies na stragany:-D:-D
 
MALINUS
Zdrowka Kochana,oby Tobie jak najszybciej przeszlo:tak::tak:No i mezulek niech zasuwa do tego zebologa:tak::tak::tak:

ANKA
Dominik jeszcze spi,a mlode sie obudzily ,ale otworzylam Im drzwi od pokoju i jeszcze sobie leza:tak::tak::tak:

Ja zaczelam robic obiadek bo jzu glodna jestem:-);-)
 
Cześc dziewczyny:-)
U nas w końcu ładnie i woda opada, ale wszsytko śmeirdzi zgnilizną..byliśmy dziś na placu zabaw a tam muł:sorry2::sorry2::sorry2:
Wczoraj miałam miłą niespodzianke, bo przyszła do mnie w odwiedziny wrześniówka z mojego miasteczka i odkupiła dla siebie też kilka ubranek:-) Było bardzo sympatycznie:-):-)
Jak sięnie popsuje pogoda to moze wyskoczymy gdzieś dalej na spacerek;-)
Wczoraj okazało się, że nasze mieszkanko ucierpiało troche po tych ulewach. Grzyb nam wychodzi i to pełną parą. Znowu meble, pościel, ściany i panele..wszystko kwitnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: W sypialni jest taka wilgoć, że na półkach skrapla się woda:szok::szok::szok::szok::szok:
mam nadzieje ze mieszkanie da sie odwilgocic i odgrzybic bo po takim czymś lubia dzieci chorowac oby sie nie odbiło wam to na zdrowiu:tak::tak:
witam :-) wrócilam niedawno ale martwie sie bo Gabi mi wogóle nie wola siku jak bylismy na plac to dwa razy ja przebierałam no i potem u mamy też :szok: wczoraj jak byla z męzem a ja bylam w pracy to tez kilka razy popuscila badania musimy powtowrzyc obawiam sie ze ma zapalenie pecherza :-:)-(pogoda w kratke teraz zaczęlo padac idę zrobie jej ciepłakąpiel mleczko i niech sie wygrzewa pod pierzynką
Moze faktycznie ma przeziebiony pecheż i wkrótce wszystko przejdzie i wróci do normy:tak:

Witam kobitki ja bez humoru :dry:

A to mo0ja działka :dry:
o kurcze faktycznie teraz to nici z piaskownicy:-:)-(
ellooo

Laura spi wymeczona po calym wczorajszym dniu i dziesiejszym.
Jak pisalam wczesniej odwiedzila mnie kolezanka z BB z innego watku.Przyjechala z cudnymi dzieciaczkami.Dostalam od nich piekny bukiecik :)
dzieci odrazu sie polubimy i my obie rowniez bo mamy podobne charaktery:tak:
Wczoraj do pozna drinkowalysmy a dzis z rana pobudka.Zjaelismy sniadanko dzieci ladnie sie bawly to wstawilam rosolek.PO rosolku pojechalismyt na targ a potem na plac zabaw i tak o 17 wrocilysmy do domku szybko zorbilam ziemniaki z zeberkami.Spokojnie posiedzilaysmy a dzieci szallay.Po czym odwiozlam ich na pociag.Laura plakal bo chcialamn do cioci i dzieci:-(
Padla jak kawka mam nadzieje ze jutro do 10 pospi:tak:

Super ze spotkanie sie udało i nie dziwie sie ze dzieci sie dobrze bawiły:tak::tak::tak:a magnez chyba faktycznie zaczne brac po dwie tablety bo wczoraj nawet w dzien mnie kurcze nóg łapały:-:)-:)-(

hejka.

z komuni wrócilismy po 20.00,musiałam się nacieszyć Oliwką i dopiero eraz zasiadłam pzred kompem.Oliwka usypia w łożku :tak::tak::tak::tak:


na komuni było bardzo fajnie,powiem wam szczerze że sie odpręzyłam i zrelaksowałam i choć na chwile pzrestałam mysleć o tym wszystkim co sie dzieje we Wrocławiu.

choć przyznam sie Wam szzcerze że momentami miałam poczucie takiego wstydu że ja siedzę dobrze sie bawię,stół syto zastawiony uginał się od jedzenia a we Wrocławiu ludzie przezywają koszmar,tracą swój dobytek,momentami mnie to dołowało:-:)-:)-:)-:)-(


komunia sie udała.wszystko ładnie wyszło.

super ze komunia udana no i czekamy na fotki:-)

Witam :-):-)
My już do domu wróciliśmy ale nie będę udawać że cokolwiek czytałam bo raczej od piątku jest tego dużo :dry::dry::dry:
Teściowa dostała nowego szczeniaczka i Maja była nim tak zachwycona że z trudem udało się ją oszukać żeby nie zechciała go ze sobą zabrać, a powiedzieliśmy jej że babcia musi z pieskiem iść do weterynarza żeby go odrobaczyć, ciekawe co wymyślimy następnym razem bo ona cały czas mówi że zadzwoni do babci i jak tylko usłyszy że babcia była u weterynarza to zabiera go ze sobą :sorry2::sorry2:

no to wkrótce moze rodzinka sie powiekszy o szczeniaczka:tak::tak::tak: ja mam dwa i nie oddałabym nikomu :-)

Witam z ranca
No to humor mam do d**y:no::no::no:Dziewczynki cala noc mi marudzily:no::no::no:Tak jak Wiktorii zbilam goraczke po 21 to w nocy po 1 znowu musialam bo byla taka goraca ze nie moglam Jej dotknac:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Do tego Dominik sie rano obudzil z bolem zoladka i jakis niewyrazny:no::no::no:Widze ze zapowiada mi sie fajny dzien:no::wściekła/y:
A mialam plany jechac do parku bo pogoda jest fajna dzisiaj


MH
Wspolczuje z powodu tej dzialki:no::no::no:

ANKA
Super ze spotkanko sie udalo:tak::tak::tak::tak:

Zdrówka dla dziewczynek ;-)

Witam :tak:

Luna, fajnie, ze mała task sobie dobrze radzi wśród dzieci :tak:
Natalieczka, miło sluchac jak chwalą nasza pociechę :tak: serce rośnie :-)
Dowikla, zdrówka dla małych i cierpliwości dla ciebie :tak:


Niki spi, Helenka w przedszkolu :tak: Ja słucham wiadomości powodziowych z warszawy :sorry: A w międzyczasie wydepilowałam sobie nogi od kolan wdół, na resztę zabrakło mi silnej woli :szok::-D

Podziwiam bo ja kiedys próbowałam depilacji i po pierwszym razie zrezygnowałam:-)

Hej dziewczyny

Chorowitkom życzę zdrówka

Fajne zabawki bedzie miał maksiu radochę:-)

Ja bylam z mlodymi troszke na podworku,zle ze wszyscy sa jacys niewyrazni to po godzince wrocilismy:no:Dziewczynki juz spia i Dominik tez sie poklada:tak:Oby pospali jak njdluzej
Ja wywiesilam sobie dwie suszarki z praniem na balkon ale teraz tak patrze ze zaczelo padac:no::no::no:Dobrez ze na moj balkon nie pada nigdy:-p;-)
Teraz sobie popijam capucinko i zjadlam paczke delicji milki z czekoladowa pianka:tak::tak::tak:

u mnie tez leje pranie wywiesiłam na polu i tzreba było zaraz zbierac :wściekła/y::wściekła/y:

Witam kochane :happy2:
napiszę tylko że żyję ale co to za życie...znów mam zapalenie oskrzeli:-:)-:)-:)-(całą sobotę i niedzielę mnie męczyło dziś lekarz zaliczony:-( Antek się smarczy na szczęście reszta zdrowa :tak:Piotrek jutro śmiga do dentysty bo z bólu po ścianach chodzi juz nie wyrabia prywatnie nie chce iść więc czekał do wtorku jutro o 12 mają go wyleczyć no i obiecał mi solennie że teraz będzie już leczył wszystkie :tak:daj boże bo tydzień jego bólu mnie wykończył :-(a do tego ile można nie chodzić do dentysty a on z 5 lat nie był więc będzie miała pani stomatolog co robić :eek:
Dowikluś zgrówka dla dzieciaczków :tak:cholera ta pogoda pokręcona to i rozkłada :confused:
Natalineczka książka jami uwielbiam czytac sama wczoraj "dom nad rozlewiskiem " przeczytałam :tak:
Meduska zakupy super :tak:i jak tanio :tak::tak:
MH kurcze ale ci działkę zalało :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nosz :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:kochana teraz czekać aż wszystko zejdzie i wiatr osuszy :confused:
Anka fajny weekendzik :tak:
Liduś jak chłopaki?????
która miała teraz komunię dziecka bom nie w temacie czy dopiero za tydzień???Joasiu chyba Zuzia teraz miała albo w przyszłą niedzielę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
dobra kochane zmykam na chwilę do łóżaka bo wziełam leki za godzinkę wstanę to znów popiszę :tak:a głowa to mi pęka:-(

zdrówka malinka biedna ty trzymaja sie ciebie te zarazki:-:)-:)-(

Dowikla miejmy nadzieje ze jak wstana beda w lepszym nastroju;-)

Natalineczka czasami nie odczuwa sie temperatury bo wieje zimny wiatr



Ja robie z rosolku pomidorowke i bedziemy jadly.laura akurat tanczy przy Baby Lili.Kazala sobie wlaczyc swoja muzyke.Wczesniej robila w piaskownicy ciasto.Nawet mnie nim poczestowala:-)
Ja chyba wyjde z Laura po 16 bo teraz upal:cool:

Kurcze dmuchnij te słonko do mnie :-):-):-):-)

byłam z Maksem u sąsiadki na kawce- Maks się pobawił ttoszkę z prawie 2 lata starszą koleżanką:-D

a ja sprzedałam troszkę ciuszków i torbę do wózka i jestem bogatsza( w sumie to nie ja tylko Maks;-)) o 55 zł:-)

No i znowu maksiu beedzie miał cos nowego:tak::tak::tak:
 
reklama
Hej laski

My wczoraj wrócilismy bardzo pózno dopiero na 23.30 z tego wszystkiego to Masiu nie poszedł do szkoły bo był strasznie wymeczony i nawet by nie wstał zreszta mi tez sie nie chciało wstawac zeby go zawiez wiec dizsiaj ma labe :-D:-D:-D zimno pogoda do nicz:-Dego bo raz pada raz jest słonce pasuje mi jechac do apteki a tu sie nie chce ruszac z domu:-):-):-)

Musiałam pociachac posta bo był za długi:-D:-D:-D

Maksiu własnie przyleciał i mówi mi ze po nim pajak chodzi ja patrze a to kleszcz:szok::szok::szok: dobrze ze nie zdążył sie wbic w skóre:szok::szok:
 
Do góry