reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

no i tak
rano pozniej wstalam wiec nie mialam czasu na kompa
Pauline wyszsykowalam,pozniej zrobilam obiad i polazalam w ta piekna pogode po Pauline z mala.mala oczywiwscie jak krolowa w wozku siedziala,do tego ciagnelam wozke zeby ksiezniczce w buzke nie wiaalo,ale mi za to snieg tak dawal po gebie ze jak zaciagnelam kapur na twarz to ldwo widzialam droge jednym okiem:-D:-D:-D:-D:-D
dobrze ze szlam rampa to tam samochod rzadkosc
male zakupy,pozniej po drodze zabralam Pauline,terapeutka sie z nami zabrala.mala polowe drogi szla na piechote wiec mala byla prawie 2godz na dworzu a Paulina godzine:tak::tak::tak::tak::tak:

jestem zachar na hartowanie:-D:-D:-D:-D:-D
ale troszke mnie bicepsy bola mowiac szczerze
wrocilam wypluta,wypilam kawke,i wziaelam sie za paczki
i ale ze mialam dosc smrodu po faworkach to postanowilam je upiec
i wiecie co mi wyszlo?

KAJZERKI A`LA ŻONA PIEKARZA:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

na dowod fotka,ale za to pychotka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
pierwszy raz w zyciu robilam ciasto drozdzowe(nie liczac pizzy ale tam inaczej) no i normlanie pieknie mi wyroslo:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


pozniej wpadla szwagierka z malym i jej maz dolazl te
wypilysmy piwko i winko pod ten tlusty czwartek
moj maz ten dzis podlewal tlusty czwratek zeby tluszczem mocno nie nasiknac :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ale grzecznie poszedl spac


no to teraz moge poczyacw koncu
Oj, kochana, ale się ubawiłam twoim postem! :-D:-D:-D:-D Opis wyprawy i te bolące bicepsy :-D:-D:-D:-D:-D Toż ty prawdziwa siłaczka jesteś :-D:-D:-D:-D
...
myszunia n mogłabyś już urodzić,tego Ci życzę :tak::tak::tak::tak:
...
Dziękuję Aga, przydałoby się, oj przydało! :tak::tak::tak:
troszke zdjęć zapodam :tak::tak::tak::tak:
mój sierściuch :-D:-D:-D:-D:-D, mała modelka, dzisiejsze malowanie farbkami:tak::tak::tak:,i na koniec dobra komitywa Oliwki z Pyśką :tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):-)
Oliwka jest boska! :tak::tak::tak: Wiem, wiem, powtarzam się! :-D
Zatem dodam, że do waszego sierściucha też czuję ogromną sympatię, bo mi trochę przypomina naszego Kluska, którego musieliśmy oddać ze względu na astmę mojego męża. :sorry:
Marta jka plastyczka? :szok::szok::szok::szok::szok: toż to same mazgroły :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Mazgroły, mazgroły! O dziełach Picasssa też kiedyś tak mówili! :tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Agnes nie musisz sie martwic o Oliwke nie wiem co malowala ale widze po rysunku ze dziewczyna jest otwarta na swiat i ma pogodne usposobienie:tak:

Mamita dobranoc i daj znac jak sernik:-)

Marta no to czerwono Wam:-D
 
dzisiaj jakies problemyz BB:confused2:

czyli dobrze ze rano mnie nie bylo:-p

Witam i ja z rana

Za oknem wali snieg i wieje wiatr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: masakra pewnie bedzie problem z dojazdem do południa jak tak bedzie walic , Maksiu juz w przedszkolu a ja ide zjeść sniadanko niestety musze zjeść je sama miał byc mąż ale zadzwonił ze jednak nie da rady wócić dzisiaj do domciu przyjedzie dopiero w sobote:no::no::no::no:no i lece na masaże i po pączki:-):-):-)
to jak u mnie
ale jakas godzine plug jechal
jestem w szoku tak szybko:szok::szok::szok::szok::szok:



Witam

Nadal w dwupaku, nadal chora, słabo się czuję, więc się tylko odmeldowuję i kładę się do wyrka! :zawstydzona/y:

Piotruś na szczęście OK. :tak:

Miłego dnia kobitki!

zdrokwa kobieto1

Anabubka, to się narobiłas tych faworków, ja będę dziś robić, miałam wczoraj, ale skoro się zgłosili, ze na zakupy idą, to nie poszłam m.in po to piwo do smarzenia, no i bedą dziś.
]

ej i wyszly Ci faworki?????????:-)
albo ja zle napisalam albo tak przeczytalas:-D:-D:-D:-D
ja kiedy robilam ze smietana,teraz daje PIWO ZAMIAST SMIETANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-p:-p:-p:-p:-p
i powiem wam ze sa super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Myszunia jedz juz rodzic!!!!


wyganiam Cie!!!!!!!!!!!!!!:-p:-p

Myszunia zdrówka, wypoczywaj, bo późńiej nie będzie czasu.

moja dużó pije przed snem i prawie zawsze prześcieradło mokre, mam chyba z 10 na zmianę i ciągle piorę cos zasikanego:baffled:

a skor sie krecila to mzoe jeje sie siku chcialo co?tylko nie mogla sie obudzic albo zapomniala jak sie owla?albo 5 ida
Weronia juz ma wszytskie:tak::tak::tak::tak:



Pozniej zaglosuje na kogos z moderatorow :-).

Weszlam narazie tylko napisac ze bylam z Oliwka na dworze bo nie ma goraczki.Dostalam papiery do wypelnienia do orzeczenia o niepelnosprawnosci.Jutro mam nadzieje ze pediatra mi to tez wypelni.I w poniedzialek w planach mama jechac z Oliwka zawiesc to do rybnika.No i bede czekala na date komisji a pozniej po komisji na to czy przyznali nam to orzeczenie czy nie.Jesli przyznadza i podkresla tam 7 i 8 punkt to bede miala prawo do innych jeszcze pieniedzy .Jak te punkty nam przyznadza to bede w stanie dostac od panstwa razem 800 zl a to droga nie chodzi.Mam nadzieje ze sie mi uda taka kase zalatwic :-).
.

Dorota po 1 mops to kochana na koncu.
po 2 musisz z zespolu orzekajacego wziac paipeiry do wypelnienia
tm jest takie zaswiadczenie lekarza specjlaisty,ktory opiekuje sie dzieckiem
poki ta babka od ZT Was nie przyjela to idz z tymi papaierami do endokrynologa,bo jak dobrze pamietam to ona was do szpitala ksierowala prawda?
i niech ona to wypelni
do tego wypelniasz druczek i dolaczasz wszelka posiadana dokumentacje
robisz KSERO wszytskich kart leczenia szpitalnego,calej karty od endokrynologa i nawet od pediatry,ze z uszkami ma problemy itd:tak::tak::tak::tak::tak:
i wtedy to wsytzkso skladasz na komisje

z tymi punktami to jest tak ze jeden z nich mowi ze dziecko potrzebuje pomocy innych osob do roziwjania sie prawidlowego czy jakos tak(ale nie pamietam ktory)-chodzi tu o rehabiltacje itd,i za to jest to 153zl,
,a ten kolejny punkt mowi ze do codzienniej egzystencji dziecka niezbedna jest pomoc i opieka innych osob,ze nie moze normalnie zyc i niczego robic bez innych osob
moze napmieszalam i za to jest 420zl o ile sie nic nie zmienilo
ale te 420-swiadczenie pilegnacyjne-tak to sie nazywa,uzleznione jest od tego czy jest rodzinne
jak jest to i to jest i do tego dla dziecka do 5 roku zycia chyba 60zl dodatku rehabilitacyjnego

jak dostaniesz orzeczenie to dopeiro z tym do mopsu:tak::tak::tak::tak:


Witam
Ja też już w przychodni byłam, wszystko załatwiłam i oponki też już posmażone czekają na moich (nawet nie pytajcie ile ja zjadłam bo aż strach mówić:szok::szok:)
No więc Mai morfologia może być chociaż mało czerwonych krwinek ma i była nowa lekarka i ta od razu zaczęła wypytywać o wszystko więc powiedziałam o tym kaszlu, o badaniach kału, o tych wypróżnianiach i ta bez gadania dała lek od robaków, powiedziała że nie zawsze w kale można robaki wykryć a skoro mała do przedszkola chodzi to mogła coś złapać i jeśli to robaki to kaszel powinien momentalnie ustąpić, no nic podam dzisiaj ten lek i zobaczymy jak to będzie dalej, no i ta mała ilość czerwonych krwinek to też od robaków może być:tak::tak::tak: Tak więc ja jestem zadowolona bo wreszcie jakaś konkretna pediatra no i może wreszcie ten kaszel nocny się skończy. Na to zatwardzenie to powiedziała że mogę z actiwią spróbować i ze śliwkami w słoiczku dla maluchów, no nic wypróbuje wszystko oby tylko to minęło. Nie wiem czy wam o tym wypróżnianiu pisałam, Maja od zawsze rzadko robiła kupkę i w tamtym roku już raz taki incydent miała że przez tydzień kupy nie robiła a potem jak wiadomo był płacz i sceny bo bolało. Potem po kilku tygodniach jej to przeszło a teraz na nowo wróciło, kupowałam różne syropki w aptece na uregulowanie wypróżnień i błonnik i nic, Maja znowu przez tydzień się nie załatwiła a jak już widzę że chce to zaczyna skakać płakać i wstrzymywać, już mi ręce od tego opadają bo nie wiem jak jej pomóc:-:)-(
]


madar lekarka:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
znam takie :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
co do wyproznien-sprobuj jej podawac rodzynki same albo w czyms.unikaj kakao,ryzu,duzych ilosci marchwi bo to zapycha,
a syropy Rhelax probowalas?


No własnie tez słyszałam że jak jest punkt 7 to dodatkowa kasa sie nalezy ale ja mam tylko 153 zł:angry:
Może Anabubka albo As cosik podpowiedzą???

kochaan ale Ty chyba jestes na wychowawczym tak?
to swiadczenie pilegnacyjne to o ktorym myslisz nalezy sie matce lub opiekunowi,ktory zrezygnuje z pracy na rzecz opieki nad dzieckiem niepelnosprawnym,oczywisicie jezeli ten punkt jest na TAK.
kiedys mogli byc tylko rodzice teraz dziadkowie,ale tez jakies wymogi musza spleniac
A dodatku na rehabilitacje nie dostajesz?masz rodzinne?
 
Poleżałam sobie dziś, a jak m wrócił z pracy to mnie zawiózł do fryzjera i od razu mi się nastrój i samopoczucie poprawiło. :-p:-D:-D:-D
W dodatku mogłam sobie jeszcze bardziej poleżeć, bo tatuś zajął się synem - zabrał go na sanki, a później nakarmił i położył spać! :tak::tak::tak::tak:
 
Poleżałam sobie dziś, a jak m wrócił z pracy to mnie zawiózł do fryzjera i od razu mi się nastrój i samopoczucie poprawiło. :-p:-D:-D:-D
W dodatku mogłam sobie jeszcze bardziej poleżeć, bo tatuś zajął się synem - zabrał go na sanki, a później nakarmił i położył spać! :tak::tak::tak::tak:

To sie nazywa relaksik.Nie ma jak od fryzjera pojechac na porodowke:tak: Pochwal sie cos tam natworzyla a raczej co Tobie natworzyli:-)
 
Kochane,ja dziś już padam...
A muszę pare spraw omówić z mężusiem ;-)
Powiedziałam mu właśnie o moich spostrzeżeniach co do Ani,powiedział że mam rację i musimy się wziąć za nią w końcu bo moocno zawalaliśmy jej wychowanie i dbanie o rozwój...
Buziaczki i słodkich snów wam i dzieciaczkom życzę :*
 
Agnes, znam dziecko chodzące do przedszkola,starsze od Oliwki które nie potrafi w prawidłowy sposób trzymać przyboru do pisania czy malowania:no:. Oliwka robi to dobrze :tak:. A tu taki bazgroł dorosłego znalazłam:-p:tak:/
2313.3.jpg
 
Kochane,ja dziś już padam...
A muszę pare spraw omówić z mężusiem ;-)
Powiedziałam mu właśnie o moich spostrzeżeniach co do Ani,powiedział że mam rację i musimy się wziąć za nią w końcu bo moocno zawalaliśmy jej wychowanie i dbanie o rozwój...
Buziaczki i słodkich snów wam i dzieciaczkom życzę :*

Mam nadzieje ze dzisiejsze posty daly Ci do myslenia i ze od jutra to Ania i TY bedziecie wazniejsze od tv, gazetki czy bezczynnego lezenia.
Bierz dupe i zacznij wychowywac, byc matka, zona i kochanka a co najwazniejsze zabdaj nie tylko o dom i jego domownikow ale i o siebie!
To rozkaz!!!
 
reklama
Do góry