reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Między brwiamy to może być nawet ... ciemieniucha! ::) wtedy rzeczywiście znika po natłuszczaniu. Ja dostawwłam kota od tych zmian skórnych u moich niemowlaków.
 
reklama
U mnie też dzisiaj pogoda pod psem, a wczoraj było już tak ładnie ...........
Chyba wiosna w tym roku gdzieś nieźle zabalowała.
Moja Olcia teraz ćwiczy spanie na brzuszku, trochę się wkurzała że jej nie wygodnie ale zmęczenie wygrało hihihi :laugh: i mogę znowu dupcie przed kompem usadzić :D
 
a ja poszlam na latwizne :laugh: dzidzia w kombinezonik, do spiworka, w fotelik i na balkon. On sobie spi, zazywa "spacerku", a ja mam czas na siedzenie przy kompie.
A mam pytanko- mojemu Jasiowi pojawily sie wyczuwalne szorstkawe miejsc na ciele co to moze byc?? Zmienic oliwke?
co do tych zmian. Moja Starsza cora tez takie miala, okazalo sie, ze to uczulenie na mleko. Nie bylo na calym ciele, tylko w niektorych miejscach i stosunkowo niewielkie i przewaznie na policzkach. Sprawdz czy nie wprowadzilas czegos nowego do diety, bo z tymi alergiami bywa roznie.

moje malenstwo zaczelo sie przewracac z brzuszka na plecy. chyba spanie na brzuszku wybitnie mu nie odpowiada ;)
 
a my dziś na szczepienie buuuuuuuuuuu

DZIEń DOBEREK

JESLI CHODZI O KIECUSZKI TO JA ZDECYDOWANIE WOLę SPODNIE ;D ;D ;D
 
reklama
Do góry