reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

a ja mam szczepienie 17 marca
nielubie tych szczepień :mad: :(

a dzisiaj mam dzień pod tytułem ...wyprzedaje wszytko co zbedne , i zamałe jeśli chodzi o Jasia szafke , zabawki i sprzety :) Robie pożądki przed wiosną.

Własnie wystawiłam na allegro nosidełko ...a zaraz ...lezaczko -bujaczek , zamałe ciuszki .....jejku az mi szkoda bo są extra firmowe z Disneya a kierownik nawet ich nieubrał ...niezdazył :( >:D


 
reklama
mi tez szkoda sprzedawac niekóre ciuszki ale niepotrzebne wiec po co trzymac ???
L4dY a dla drugiego nie trzymasz??? ;) ;) ;)
 
ja mlodemu kupilam na allegro wszystkie ciuszki. babeczka zrobila mi prezent, bo kupilam od niej po 3 pary kaftanikow, spioszkow i body, a ona dorzucila mi jeszcze kupe innych rzeczy o czym ja nie wiedzialam. i teraz Groszek ma samych spiochow kolo 30. polowy jeszcze nie mial na sobie...a teraz wlasnie kupilam starszej golfik i spodniczke, bedzie miala niespodzianke za pare dni.
 
Ja tez niektóre rzeczy pokupowałam małemu na allegro a teraz bede sprzedawać. Tylko najpierw musi mi przyjsc aparat a potem pozadki to co nie potrzeba to do sprzedania :D

Maciek tez ma kilka ciuszków których ani razu nie załozył a szkoda bo takie fajne :(
 
Cześć mamusie dziś jestem wyrodną matką nie tylko siedzącą w domku  ;D Zrobiłam właśnie udawany spacerek...
Noe od 3 dni nie chce spać,cały czas chce na ręce,kręgosłup mi pada moge zapomnieć  o tym żeby sam zasypiał nie wiem co mu się stało.
Chce żeby cały czas do niego mówić...ech ci faceci :) więc żeby odzipnąć wystawiłam go na wietrzenie  mam nadzieje że przynajmniej tak pośpi a ja w końcu coś zrobie  ;D wczoraj paskud nie dał mi obiadu ugotować

Lady a daj link do leżaczka chętnie zobacze,kiedy Mały z niego wyrusł?
 
Czesc dziewczyny!
Ja wlaśnie wczoraj dostalam swiadectwo pracy........ :( i koniec z moim zatrudnieniem.Dzisaj bylam w posredniaku,zeby sie zarejstrowac ale okazalo sie ,ze mam jeszcze miesiac macierzynskiego i nie jestem bezrobotna.
Ale jestem mama w domu.......... :D i wychowuje dwoch synow jeden 14 lat a drugi prawie 3 miesiace....
Pozdrawiam!!!!!!!!
 
Cześć ksena23
A ja właśnie się załamałam straciłam wszystkie zdjęcia z dwuch miesięcy Noe
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-[
A prosiłam sprawdz dwa razy czy się przegrały nim z kopa skasujesz...takie fajne były
 
reklama
Do góry