reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam
Maja po lekarzu w porządku, antybiotyku nie dostała tylko elofen (zna któraś?) i oczywiście tydzień siedzenia w domu:tak::tak:
Poczytałam was ale jakoś natchnienia na odpisywanie brak za co przepraszam :-:)-:)-(
 
Moje drogie w polsce byly teraz problemy z zapisem do przedszkoli
Ja mieszkam w Irlandii dziecii tu ida do szkoly majac 4-5 lat Jak jej teraz nie zapisze to pozniej niebedzie miejsc :( I bede musiala ja zapisac daleko od domu A jeszcze nie daj boszeee beda tam rasisci :/ ! A tak to pod nosem mam najlepsza podstawowke w miejscowosci i na pobrzezach :) Tu zapisywanie dziecii w tym wieku to cos normalnego :))
 
Moje drogie w polsce byly teraz problemy z zapisem do przedszkoli
Ja mieszkam w Irlandii dziecii tu ida do szkoly majac 4-5 lat Jak jej teraz nie zapisze to pozniej niebedzie miejsc :( I bede musiala ja zapisac daleko od domu A jeszcze nie daj boszeee beda tam rasisci :/ ! A tak to pod nosem mam najlepsza podstawowke w miejscowosci i na pobrzezach :) Tu zapisywanie dziecii w tym wieku to cos normalnego :))

To macie az taki problem z rasistami??
Myslalam ze to bujda
 
patrysia taka nie do konca zielonkawa- mleczna z delikatnym żólto-zielonkawym pobłyskiem- ale z tego co słysałam to czop może miec takie zabarwienie lub lekko różowawe:tak:


wlasnie poszła babcia z dziadkiem więc ja ide sie wziac za robienie fotek pokoiku mojego CUDNEGO!!!!!!!:-):-D:rofl2: zaraz sie pochwale:cool2::cool2::cool2::cool2:
 
PATRYSIU
Fajna ta Wasza Bumka:tak::tak::tak:
Tez o takie kiedys myslalam ale jednak zdecydowalam sie na cos pieciodrzwiowego

ANACONDA
Ja nie znam tego leku ale najwazniejsze ze obylo sie bez antybiotyku:tak::tak::tak:

Niedlugo bede myla mlodych i Ich klade bo tak dzisiaj wariowali i swirowali ze szok:szok::szok::szok:Mam nadzieje ze mi szybko usna;-):-)
 
To macie az taki problem z rasistami??
Myslalam ze to bujda

nie ze az taki problem ... Mi jeszcze nigdy nikt nic nie powiedzial ... Ale z dziecmi jest inaczej Jak widza cos co jest inne obce to sie najczesciej czepiaja ... Wiem cos o tym Jestem innej wiary niz katoliczka ... Ale w polsce jest gorzej z rasizmem niz w Irlandii
 
Dziewczyny,trzeba mi jakieś śmieszne życzenia dla pani w przedszkolu na Dzień Nauczyciela - tylko nie takie z neta:no:,bo te to oklepane:sorry:.
Ja tez bede potrzebowala jakies zyczonka i musze kupic kwiatka jakiegos

patrysia taka nie do konca zielonkawa- mleczna z delikatnym żólto-zielonkawym pobłyskiem- ale z tego co słysałam to czop może miec takie zabarwienie lub lekko różowawe:tak:


wlasnie poszła babcia z dziadkiem więc ja ide sie wziac za robienie fotek pokoiku mojego CUDNEGO!!!!!!!:-):-D:rofl2: zaraz sie pochwale:cool2::cool2::cool2::cool2:
Czekamy na te foteczki:-):tak:
 
reklama
Witam
Maja po lekarzu w porządku, antybiotyku nie dostała tylko elofen (zna któraś?) i oczywiście tydzień siedzenia w domu:tak::tak:
Poczytałam was ale jakoś natchnienia na odpisywanie brak za co przepraszam :-:)-:)-(
nie znam tego leku
Sewi jeszcze go nie mial ani razu a dla Mai zdrowka:tak:
Moje drogie w polsce byly teraz problemy z zapisem do przedszkoli
Ja mieszkam w Irlandii dziecii tu ida do szkoly majac 4-5 lat Jak jej teraz nie zapisze to pozniej niebedzie miejsc :( I bede musiala ja zapisac daleko od domu A jeszcze nie daj boszeee beda tam rasisci :/ ! A tak to pod nosem mam najlepsza podstawowke w miejscowosci i na pobrzezach :) Tu zapisywanie dziecii w tym wieku to cos normalnego :))
no to faktycznie wczas musicie zapisywac dzieci...
ale skoro mowisz ze to norma :sorry:
Dziewczyny,trzeba mi jakieś śmieszne życzenia dla pani w przedszkolu na Dzień Nauczyciela - tylko nie takie z neta:no:,bo te to oklepane:sorry:.
oj ja to nie znam :no:
patrysia taka nie do konca zielonkawa- mleczna z delikatnym żólto-zielonkawym pobłyskiem- ale z tego co słysałam to czop może miec takie zabarwienie lub lekko różowawe:tak:


wlasnie poszła babcia z dziadkiem więc ja ide sie wziac za robienie fotek pokoiku mojego CUDNEGO!!!!!!!:-):-D:rofl2: zaraz sie pochwale:cool2::cool2::cool2::cool2:
ale czop tak wczas ??
dla mnie i tak to dziwne :laugh2:
no i czekam na foty - szybko :-p:-p:-p
PATRYSIU
Fajna ta Wasza Bumka:tak::tak::tak:
Tez o takie kiedys myslalam ale jednak zdecydowalam sie na cos pieciodrzwiowego


Niedlugo bede myla mlodych i Ich klade bo tak dzisiaj wariowali i swirowali ze szok:szok::szok::szok:Mam nadzieje ze mi szybko usna;-):-)
byla fajna ale ile palila :szok::szok::szok:
chwytalismy sie za glowy...
ale w sumie nie bylismy jeszcze malzenstwem jak ja mielismy wiec tam na kasie mi bardzo nie zalezalo bo nie z moich pieniedzy na paliwo szlo a jeszcze mojego m nie rozliczalam hahahaa :-D:-D:-D:-D:-D:-D

maly juz zasnal
a m po pracy jedzie zawiezc do piwnicy kafelki
bo piwnice mamy juz dla siebie
chcialam jechac z nim ale nie wiem czy dam rade - bo jestem troche zmeczona...
a on konczy o 22... :confused2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry