reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

wiki a ja sie wyłamie i powiem Ci że brzydka jestes:-p:-p:-p


jakbyś sie uśmiechnęła to byś sliczine wyglądała:-p:-p:-p


edit: to moj 2222 post:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
edit: to moj 2222 post:-D:-D
No to proszę na tego posta
569.gif

Moje poszli na plac zabaw,choć zimno bo w domu nie dało się wytrzymać:no:.A za mną słodkie chodzi:confused2:.
 
Ostatnia edycja:
I powiedzcie mi w których włosach mi lepiej
Ladnie wygladasz i tak i tak:tak::tak::tak:Ale MEDEUSKA ma racje;usmiechnij sie kochana:-);-)

Babki ja juz po zakupkach :) Fajna bluzeczke sobie sprawilam :))

my juz po obiedzie Teraz patrzymy na tvn :)))


wiktoria fajne wlosy :))
No to pochwal sie bluzeczka:tak::tak::tak:


My wlasnie wrocilismy z cyrku i na szybko podgrzewam gulasz:tak::tak::tak:Mlode pospaly chwilke w drodze powrotnej ale na razie mi nie marudza:-):tak:jestem taka zmeczona ze szok:no:
A cyrk zadna rewelacja-bywalam juz w lepszych
 
witam panie:-)
wczorj mnie nie było bo maialm meza w domu:sorry:
teraz mnie wkurzyl i wuyszedl z dpmu.....bez kometarza....

pogoda taka w maire ale po poludniu pojawil sie przelotmy deszcz z porywistym wiatrem.
my po konikach wcsoraj wrocilysmy dopeiro ok 15,wiec sprztanaie itd,no i jakos zlecialo.dzis rano z Pauloina do kosciola po roznaiec a potem do mamy na obiad...

n i jakos to zlecialo
 
No to proszę na tego posta
569.gif

Moje poszli na plac zabaw,choć zimno bo w domu nie dało się wytrzymać:no:.A za mną słodkie chodzi:confused2:.
jaaa Cieeee dzieki:-D:-D


ja dzisiaj pożarłam tyle ciasta że:zawstydzona/y: i ciągle mam na coś ochote- no ale narazie jeszcze sobie to tłumacze ciążą- a po to nie wiem jak bede sobie to tłumaczyc żey schudnąć:eek::-D:-D:-D:-D
 
No i wróciliśmy

TO STRASZNE ALE NIESTETY PRAWDZIWE . PRZEŻYWAŁAM TO Z PIERWSZYM DZIECKIEM MIMO, ŻE WRÓCIŁAM DO PRACY GDY CÓRKA SKOŃCZYŁA ROK. W GRUDNIU SPODZIEWAM SIĘ DRUGIEGO POTOMKA I JUŻ TERAZ WAŁKUJĘ MĘŻA O TO JAKĄ CIĘŻKĄ I PEŁNĄ WYŻECZEŃ PRACĄ JEST "SIEDZENIE" W DOMU Z DZIEĆMI. NIESTETY W POLSCE CIĄGLE NAJPOPULARNIEJSZY JEST TATA "ŚPIĄCY OD ŚCIANY":wściekła/y:. TAKI TATA STARA SIĘ COŚ ROBIĆ ALE NAJCZĘŚCIEJ ODDAJE NAM PIERWSZEŃSTWO, CZY TO W NOCY WŁAŚNIE ŚPIĄC OD ŚCIANY CZY UDAJĄC ,ŻE NIE SŁYSZY ITP. Z FACETAMI JUŻ TAK JEST I JEDYNA RADA TO MÓWIĆ WPROST W CZYM MA NAM POMÓC I NIE PROSIĆ O TO TYLKO WYDAĆ POLECENIE I POWTARZAĆ CIĄGLE ,ŻE TO W INTENCJI NAWIĄZANIA SIĘ WIĘZI Z DZIECKIEM. BO TO PRAWDA !!! MOIM NAJLEPSZYM POSUNIĘCIEM BYŁO ZNALEZIENIE CZYNNOŚCI KTÓRĄ ROBIŁ TYLKO MĄŻ LUB ROBILIŚMY TO RAZEM. I TAK MÓJ MĄŻ KTÓRY CZESTO PRACUJE W DELEGACJI ,JAK TYLKO BYŁ W DOMU CODZIENNIE ZABIERAŁ DZIECKO NA SPACER JA WTEDY NIC NIE ROBIŁAM POPROSTU LEŻAŁAM ODSYPIAŁAM ALBO SPOKOJNIE KORZYSTAŁAM Z ŁAZIENKI...
Witam nową mamę

Dziewczyny ja na moment...

Większość wkleja takie tam łańcuszki na naszej klasie typu : " J3273M-D38113M <-- Wklej cala ta wiadomosc, razem z tym kodem na sledzika, a on zniknie NATYCHMIAST! Potwierdzone przez administratora portalu Nasza-Klasa.pl J3273M-D38113M <-- Wklej cala ta wiadomosc, razem z tym kodem na sledzika, a on zniknie "


Czy wy czytacie dokładnie co tam jest napisane? Chyba nie...
Z ciągu cyfr i literek , który robi niby za jakiś kod wyłania sie napis : JESTEM DEBILEM ... Ktoś ma niezły ubaw z naiwnych, wklejających, kopiujących osób...

Sorki, musiałam to napisać...
hihihi

Dziewczyny to ja pofarbowaniu :)) Tylko nie smic mi sie tam ! nonono Bo te wlosy nie sa jeszcze ulozone :))
Jak dla mnie bomba


Witam
Maja w nocy gorączkowała aż musiałam wstawać i nurofen jej podawać, rano też z gorączką się obudziła tak więc mam chore dziecko.:-:)-:)-(
A tylko tydzień do przedszkola pochodziła. Czy teraz już ciągle tak będzie?
Poczytałam was ale nie robiłam cytatów bo jestem u teściowej a tu net muli się jak nie wiem co i jednego posta z pół godziny wysyła.
U nas z rana było piękne słonko ale zimno a teraz słonko się chowa więc zapewne zrobi się jeszcze zimniej
Zdrówka dla małej


Tydzień temu M kupił żarówkę Philipsa energooszczędną i była naklejka z konkursem,wysłałam sms-a i 2 października wygrał 2 taką samą żarówkę:tak::szok:.
No proszę, jakby nie patrzeć jesteście do przodu


W takich chwilach cieszy mnie własne centralne:tak:, gorzej jak rachunki przychodza :eek:
hihi, ano. My zaoststni rok grzewczy dostaniemy zwrot, aż dziwne, ale to dlatego, że nie było upalnego lata, nie odparowało tyle. Wkurza mnie, że za lato też tzreba płacić, złodzieje!


MH powiedz mi jak Ty usunęłaś z listy osoby sledzące jak pisałaś,patrzyłam i tam nigdzie nie ma opcji usuń w tym śledziku.bo to mnie wkurza coraz bardziej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Tyle roboty...


Uffffff jestem padnięta, robimy z M panele- jjuż mnie kręgosłup kolana i wszystko boli:eek::-D
Ale juz koncówka teraz- listwy zrobimy w poniedziałek bo nie chcemy juz wiercic dzisiaj o tej godzinie bo nad nami małe dziecko śpi:tak::tak:

jutro M pomaluje kaloryfer i rurke z kaloryfera, w poniedziałęk zrobimy te listwy, M umyje okna, babcia mi przyniesie firanki, zawiesimy ładnie- lampki też już robimy w poniedziałek i w sumie chyba wogóle wsystko już wponiedziałek zrobimy:shocked2::shocked2::-D:-D Ale fajnie będzie:-D

Jak będę miała wszystko już całkowicie gotowe to wrzuce fotke:tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):-)
no to juz blizej niz dalej, super


dzis Oliwka spała w pampersie i pampers suchy,wytrzymała cała noc i wysikąła sie dopiero jakoś po 1h od przebudzenia się :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

więc teraz mi powiedzcie dlaczego tak jest że jak ma pampersa to wytrzymuje całą noc i w niego nie sika a jak go nie ma to zdarza się jjej nasikać w łózko????????:sorry::sorry::sorry::sorry:
nie potrafie tego wytłumaczyć:no::no::no::no:

będe jej zakładac jeszcze pampersa z 1-1,5 żeby jej nie stresowac a potem spróbujemy ponownie.zobaczymy.:-)
Wpadki sie zdazaja i to do 5rż jest normą.


Witajcie kobietki w tą słoneczną ale wieczną niedziele ja już po kościułku i obiadku Martynka ogląda bajke a ja ide sprzątnac bo popołudniu mama przyjedzie a czy ktos chce widziec co zrobiłam z włosami:-p:-p:eek::eek::zawstydzona/y::zawstydzona/y::tak::tak::-D:-D:-D
Mnie sie podoba

No to nadrobiłam, teraz jakąs kolację małej i Piciowi, filmik i spac.
 
No i jestem i ja goscie pojechali dzieci mleko wypiły i pójdą spac niedługo.
Medeuska na drugi raz sie usmiechne.
Kamilek chodzi do szafki i wyciąga miotełke i bije nia Martynke :wściekła/y::wściekła/y:niedobry chlopak a szkoda mi Martynki bo wypiła mleko i zwymiotowała zaduzo namieszała dzisiaj i jeszcze dotego dużo biegała z kuzynka
 
reklama
Do góry