reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
żadnej drzemki chciała sobie drzemkęzrobic o 17 a ja ją do 20 przetrzymałam zasnęła juz na noc... podobno :no::no::no: ale już się skończyło spanie koszmar normalnie z tym jej spaniem ona za mało spi a to niedobrze przecież potrzebuje duzo snu by się odpowiednio rozwijać :no::no:
 
a na jaką próbe twój małż chadza?????????????????????????
a taka kula w gardla to bardzo możliwe że angina a jakieś inne objawy anginowe masz???????
a kwiatuszek śliczny mój kochany już pieje z zachwytu ale to maniak kwiatowy:-)
Mój małż jest muzykiem, gra w zespole rockowo-folckowym obecnie -właśnie nagrali pierwszą dużą płytkę i z tego powodu ciągle jest zabiegany. Co najmniej 2 razy w tygodniu próby, a nawet do 4 razy gdy mają koncerty więc czasem się mijamy w locie i tylko późnymi wieczorami się widzimy (choć i to ma swoje zalety hehe ;-)).
MUZYKA to jego Wielka Miłość zaraz po mnie i dzieciach...:tak: A efekty u dzieci też już widać...:-)
Co do objawów anginy to chyba raczej nic oprócz lekkiej chrypki...:eek:A może to nie to...:eek:
Kwiatuszek w rzeczywistości jeszcze ładniejszy:-) A ja też jest maniak kwiatowym i to ogromnym.:-)
 
Oliwka juz usnęła :tak::tak::tak::tak:
ale zmęczenie dało swoje,przed samym końcem dnia walnęła tyłem głowy o ławę spadając z łózka :no::no::no::no::no:
strasznie płakała i przytulona do mnie usnęła mi od razu na rękach :sorry2:
dobrze że jej sie nic nie stało,bo gruchnęła porządnie.Teraz spi jak zabita.
OJ biedna dobrze ze sie jej nic nie stalo:tak::tak:
Razem z tym kurierem:-D:-D:-D:-D
A tak serio to chyab nie zrobisz czegos takiego kolezance ktora uwielbia spac:-D;-)

A ja znowu kupilam sobie dzisiaj fornetti i wlasnie zjedlismy wszystkie ktore zostaly:tak::tak::tak:

No i wazylam dzisiaj dziewczynki
Wiktoria wazy 7370
Klaudia 7420
Tak dla porownania siora wazyła swojego Adasia oi wazy 6270
Szczypiory jeszcvze wszystko nadrobia zobaczysz potem nawet nasze dzieci przerosna;-);-);-) a ile im przybylo od ostatniego wazenia??

No prosze Twoj mezus juz nas wszystkie zna:tak::tak::tak:Super:tak:
Moj to tylko chodzi i probuje zerkac ale zaraz Go przeganiam:-D:-D:-D;-)

Jezeli sie tam wprowadzimy to focie beda na 100&
Mojego to nawet nie interesuje z kim ja pisze a jak by zagladal to i tak sie nie polapie o co chodzi bo az tak dobrze po polsku czytac nie umi:-D:-D:-D:-D:-D:-D

dobra dziewczyny kończę,robimy sobie z M wieczór filmowy.mamy zamiar obejrzeć dwa filmy.
- "dzień w którym zatrzymała sie ziemia"
- "anioły i demony"
zobaczymy czy damy rade obejrzeć dwa :-)
to dobranoc.ja dzis pójde póxno spac.:tak::tak::tak::tak::tak::-)
Milego wieczoru:tak::tak:

żadnej drzemki chciała sobie drzemkęzrobic o 17 a ja ją do 20 przetrzymałam zasnęła juz na noc... podobno :no::no::no: ale już się skończyło spanie koszmar normalnie z tym jej spaniem ona za mało spi a to niedobrze przecież potrzebuje duzo snu by się odpowiednio rozwijać :no::no:
Nie przejmuj sie az tak ja mam znajoma co dziecko tylko godzine przez dzien przespi a jest mlodsze od naszych:tak::tak::tak::tak: a jak wyglada w nocy budzi sie tylko na butle i idzie dalej spac czy juz raczej jest po spaniu???



No to jestem i ja witam was wieczorowo moje kochane
normalnie nie umialam sie doczekac az m wyjdzie z domu do roboty zeby wlaczyc kompa:-D:-D:-D:-D
 
dobra dziewczyny kończę,robimy sobie z M wieczór filmowy.mamy zamiar obejrzeć dwa filmy.
- "dzień w którym zatrzymała sie ziemia"
- "anioły i demony"
zobaczymy czy damy rade obejrzeć dwa :-)
to dobranoc.ja dzis pójde póxno spac.:tak::tak::tak::tak::tak::-)
Ale Ci zazdroszczę tych "Aniołów i Demonów" sama mam ooooogromną chrapkę go obejrzeć...Książka zajeb....ta. :tak:Opowiedz potem wrażenia, ale bez końcówki filmu hehhehehehhe:laugh2::laugh2::laugh2:
 
witam!! ja po raz pierwszy na baby boom....witam wszystkich.
Jeszcze nie bardzo wiem jak się tym wszystkim obsługiwać....ale witam serdecznie:-)
 
Mój małż jest muzykiem, gra w zespole rockowo-folckowym obecnie -właśnie nagrali pierwszą dużą płytkę i z tego powodu ciągle jest zabiegany. Co najmniej 2 razy w tygodniu próby, a nawet do 4 razy gdy mają koncerty więc czasem się mijamy w locie i tylko późnymi wieczorami się widzimy (choć i to ma swoje zalety hehe ;-)).
MUZYKA to jego Wielka Miłość zaraz po mnie i dzieciach...:tak: A efekty u dzieci też już widać...:-)
Co do objawów anginy to chyba raczej nic oprócz lekkiej chrypki...:eek:A może to nie to...:eek:
Kwiatuszek w rzeczywistości jeszcze ładniejszy:-) A ja też jest maniak kwiatowym i to ogromnym.:-)

to współczuję bycie z muzykiem nie jest łatwe ale i gratuluję wydania pierwszej płyty Twojemu M teraz sie dopiero mu zacznie...

Nie przejmuj sie az tak ja mam znajoma co dziecko tylko godzine przez dzien przespi a jest mlodsze od naszych:tak::tak::tak::tak: a jak wyglada w nocy budzi sie tylko na butle i idzie dalej spac czy juz raczej jest po spaniu???



No to jestem i ja witam was wieczorowo moje kochane
normalnie nie umialam sie doczekac az m wyjdzie z domu do roboty zeby wlaczyc kompa:-D:-D:-D:-D

no witam Cię serdecznie wieczorową porą :-D
Lena w dzień spi max 2 godz. a w nocy jak juz zaśnie to się na mleko tylko budzi ale niestety dość późno zasypia z tego co czytałam to powinna spac więcej ale widze ,że druga taka mi rośnie z Laurą miałam problemy tez ze spaniem jak była mała a teraz to już w ogóle zaganiam ją do łózka o 22 a ona i tak potrafi o 1 czy 2 w nocy kursowac to do kuchi bo pic to do kibelka i tak w kółko :no:
 
reklama
A&E
To Ty masz najlepiej ze swoim jesli chodzi o czytanie BB:-D:-D:-D

Moje od ostatniego wazenia przybrały Wiktora 120gr a Klaudia 190gr

Moje dzieciaki szaleja sobie w najlepsze:tak::tak::tak:Niedlugo musze umyc Im zeby ,mleczko i ida do wyrek ale na spanie to nawet nie licze


MLENKA
Wspolczuje Tobie:no::no::no:
Ale moje tez bardzo malo spia a rozwijaja sie super:tak::tak::tak:
 
Do góry