reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Wnuczek: Babciu widziałaś moje tabletki? były oznaczone LSD
Babcia: Jebać tabletki, widziałeś smoka w kuchni:-D
:-D:-D:-D:-D

Ja juz odpadam:tak::tak: ide sie kapac i troche popszytulac sie do m :tak::tak: Nie piszcze za duzo:-) Milego wieczorku zycze Dobranoc:tak::tak:
Dobrej nocki:tak::tak::tak: moj dzisiaj nie zasłuzyl na orzytulanki-dzisiaj spie na skraju łóżka:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

mmmmmmmmmmmm uwielbiam kanapeczki z szyneczką majonezikiem ;-);-);-) i pomidorkiem :cool2:
mm... ja pomidora i majonezu w jednym nie lubie:no::tak:
 
dasz rade nie ma tak zle od wszystkiego mozna odzwyczaic:-Dsama dalas rade z papieroskami;-)

Medeuska nie zalej tak z tym majonezem:-D

Patrysia z tym smoczkiem to taj jak z nocnikiem :-DZaczniesz wczesniej to napewno dziecko nie bedzie sie go balo:-DA im wczesniej oduczysz dziecko smoka tym szybciej zapomni bo 2 latka to raczej nie tak latwo oduczyc.
Nie znam sie bo Laura bezsmoczkowa od samego poczatku:-)ale z nocnikiem wiem jak jest;-)
no a ja z ncniczkiem znow na nowo bede muaiala bo chodzilismy co chwile na dwor czy na zakupy i caly czas w pampku i sie oduczyl
ale nic straconego:-D
 
As a od czego ten atak?co sie dzieje?Ty lepiej czym prędzej leć do lekarza i bagatelizuj tego !!!!! :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Wiem skąd ten atak.
To już nie pierwszy taki atak,ale pierwszy taki mocny.
Ja mam przetrwały otwór owalny w sercu i przy dużych nerwach daje znać o sobie,że tam jest,żebym o nim pamiętała chyba :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A teraz niby na zewnatrz po mnie nie widać,ale w środku się wszystko jeszcze gotuje.
Cały czas czytam,zbieram informacje,porównuję,oceniam i wyciągam wnioski.
Zespół Aspergera i wszystkie pochodne śnią mi się po nocach :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


postaram się:)
tak więc przedstawiam moją księżniczkę Natalię:
damak.jpg

mojego męża D.:
img1098e.jpg

a ja wyglądam mniej więcej tak:
img1027x.jpg
śliczna z Was rodzinka

Co do smoka to Klaudia rzuciła przypadkiem bo zgubiła smoka a drugi został u babci.
Wymyśliłam ,więc historyjke o myszce,która małe dzieci i musiała pożyczyć smoczka,żeby myszki nie płakały.
Wytłumaczyłam Klaudii ,że jak myszka odchowa małe mysiątka to jej odda.
Pamiętała o tej myszce i pytała o nią ,ale była dzielna i mówiła pa pa monio.:-)
Po jakichś 2 tygodniach przy generalnym sprzątaniu smaczek znalazł się pod łózeczkiem w zabawkach.
Mała wzieła takiego brudnego do buzi bo nie zdążyłam zareagować i natychmiast wypluła.
Zaczęła krzyczeć beee mysia,beee monio.
I to było nasze pożegnanie .
Z Kubą zrobiłam tak samo ,ale już świadomie i też sukces w 100 %.:-):-)
 
reklama
Do góry