reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Dziewczyny udanego spodkania
629d.png
N i ja się dołanczam
Wiktoria, Ty znów coś cudujesz z nudów ? Fajniusi bobas
Wiesz że z czarnych nie koniecznie muszą Ci wyjść blond? Lepiej zrób sobie w mało widocznym miejscu próbę, żebyś później na rudo nie wyszła.Ale nie wiem czy blond by Ci pasował, może troszkę jaśniejszy brąz?


A mnie wczoraj wieczorem nie było ,bo wylądowaliśmy na ognisku u znajomych,było super wesoło,poranek tylko mniej fajny:-D:-D:-D:-DWiecie ,dzisiaj mi się śniłyście ,że wróciłam z ogniska,,siadłam do kompa i opowiadam na bb jak było na ognisku,,strasznie się z tego śmiałam rano,widzicie jakie to uzależnienie ..nawet śni mi się ,że piszę:-D:-D:-D:-D
My jesteśmy juz na krawędzi!!!:-D:-D:-D
Madziula no toś sie uzależniła czeba bedzie na odwyk iść:oo:
Żadnych odwyków!!! Jak się sammej w domu siedzi to trzeba mieć przed kim myśli wylewać.
 
Witam :)
Ja też jestem mama na etacie, do tego mieszkam z teściową-wredna jak ...normalnie aż brak mi słów by to opisać:crazy:.
Pozdrawiam.
 
Luna miałam kiedys balejaż nawet to ładnie wyglądało teraz myśle o pasemkach zobaczymy umówiłam sie z koleżanką na wtorek ona jest fryzjerką i zrobi mi rozjasniaczem takim jak w salonach mają.A no to z tym dzidziusiem to taka próba była ale fajniejszy post wtedy taki kolorowy.Witam nową mamusie zagladaj do nas często
000149v.png
 
Ostatnia edycja:
Zamierzam, zamierzam w końcu siedzę w domu i nic nie robię ...tak twierdzi moja teściowa.Mówi że "kto ma dzieciątko ten ma świątko".... Ona sama miała trójkę dzieci i wszytki były zawsze grzeczne, czyste, nie psociły....
Ale jak mnie wkurza ta baba:wściekła/y: normalnie szok!!
Jak się już pobudujemy to przed domem zrobię fosę, pole minowe i działka samonaprowadzające ustawie!!
A wasze teściowe tez takie są?? Pewnie się pytanie powtarza, ale ja nie czytałam od początku bo strasznie tego duuużo .
 
Zamierzam, zamierzam w końcu siedzę w domu i nic nie robię ...tak twierdzi moja teściowa.Mówi że "kto ma dzieciątko ten ma świątko".... Ona sama miała trójkę dzieci i wszytki były zawsze grzeczne, czyste, nie psociły....
Ale jak mnie wkurza ta baba:wściekła/y: normalnie szok!!
Jak się już pobudujemy to przed domem zrobię fosę, pole minowe i działka samonaprowadzające ustawie!!
A wasze teściowe tez takie są?? Pewnie się pytanie powtarza, ale ja nie czytałam od początku bo strasznie tego duuużo .
No niestety czytania dużo bo straszne gaduły jesteśmy a co do teściowej to rużne są ja naprzykład mam super teściowa i nie mam na co nażekać ale rużni ludzie są.
A napisz coś więcej o sobie
 
ja naprzykład mam super teściowa i nie mam na co nażekać ale rużni ludzie są.
A napisz coś więcej o sobie
he he zazdroszczę bardzo , ja chyba nigdy tego nie powiem, ba jeszcze mi przez usta słowo "mamusiu" nie przeszło!!!
Ja mieszkam w centralnej Polsce, narazie z jednym mężem i jednym synkiem ;) mąż pracuje, ja czekam na papiery do założenia własnej działalności.
 
Cześć dziewczyny!!!
Zostałam wywołana do tablicy przez Wiktorię :-D
Nie odzywam się, bo doszłam do wniosku, że to nie ma sensu jak i tak nie mogę za wami nadążyć.
Jestem w stanie zaglądać do was raz-dwa razy w ciągu dnia i ewentualnie nadrobić ostatnich kila stron, a wy piszecie kilkanaście :-)
Cały czas piszę tak na wyrywki. Wkurza mnie to. Piszcie mniej ;-):rofl2:

U mnie wszystko w porządku. Dzień podobny do dnia. Dzieci na szczęście zdrowe. Jesteśmy po drugiej szczepionce na kleszcze, teraz następna dopiero za rok. No i cóż nic wielkiego się nie dzieje.

dowikla cudne masz dzieciaki :tak:

P.S. Nawet nie myślałam, że tak się za wami stęskniłam :rolleyes:
 
reklama
Witam :)
Ja też jestem mama na etacie, do tego mieszkam z teściową-wredna jak ...normalnie aż brak mi słów by to opisać:crazy:.
Pozdrawiam.
Witam ,zaglądaj regularnie ,a spoko dasz z nami sobie radę:-D

Zamierzam, zamierzam w końcu siedzę w domu i nic nie robię ...tak twierdzi moja teściowa.Mówi że "kto ma dzieciątko ten ma świątko".... Ona sama miała trójkę dzieci i wszytki były zawsze grzeczne, czyste, nie psociły....
Ale jak mnie wkurza ta baba:wściekła/y: normalnie szok!!
Jak się już pobudujemy to przed domem zrobię fosę, pole minowe i działka samonaprowadzające ustawie!!
A wasze teściowe tez takie są?? Pewnie się pytanie powtarza, ale ja nie czytałam od początku bo strasznie tego duuużo .
Moja mieszka 300 km ode mnie to mnie nie obchodzi ona za bardzo i całe szczęście:tak:
Hej Greti wystarczy zajrzeć raz czy dwa dziennie:tak:
 
Do góry