reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam nowotygodniowo. Słońce za oknem, pranie się już suszy, kolejne pierze, rybie zwłoki z akwa wyłowione(-żałoba), o i mała właśnie się budzi.

Wstawać, piękny dzień się szykuje
 
Melduję się po weekendzie! :-)
Ja tylko na sekundkę! Moje dziecię pije mleczko i zaraz ruszamy na jakiś spacerek, bo słońce takie, że aż bije po oczach! :tak::-D
Nie wiem, czy zdołam nadrobić lekturę, ale na pewno zajrzę, jak Pe uda się na drzemkę! :tak:
A na razie życzę miłego poranka! :tak::tak::tak::-):-)
 
Dzień dobry u nas pochmurno dajcie troche waszego słoneczka może u nas później wyjdzie.My dopiero wstali i idziemy jeść sniadanie Dzieci fajnie spiały ale ja sie nie wyspałam:wściekła/y:tak to jest jak sie idzie o północy spać.A ja na dzisiaj zaplanowałam prasowanie pranie sprzątanie na strychu jak Kamilek będzie spał bo z nim nic nie zrobie:tak:Więdz na cały dzień znikam no może nie na cały jak będe pić kawke to wpadne:tak::tak:
 
witam Was kochane mnie nie bylo pare dni bo nie bylo nawet czasu ... :dry:
ale chyba wybaczycie mi to
nie dam rady nadrobic zaleglosci ale zabieram sie do czytania :tak:
pozdrawiam goraco:-);-)
 
reklama
No to poczytalam:tak:
U nas tez nie ma slonca ale na jakis spacerek pewnie pojdziemy;-):-)
Ja moje dzieciaki tez od urodzenia kladlam do lozeczek:tak:Tylko jak Dominik byl maly to spal jakis czas z nami ale pozniej to juz Go nauczylam spania i zasypiania w lozeczku:tak::tak::tak:
LUNA
Wspolczuje straty rybki.Pewnie mala ja uwielbiala
A ja moze dzisiaj troszke poprasuje bo tego to mam w kolko pelno:szok:
 
Do góry