reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A ja za chwile wybywam na zakupy.... juz sie ciesze :confused: wroce pewnie padnieta, jak nie zagladne do Was to zycze milego wieczorka!
 
reklama
Cześć no troszkę mnie nie ma a juz normalnie kniga do czytania :szok:

ciiiiisowinka znów widzę na topie :-D i jakieś penisy mi przeleciały koło oka no no :-p:laugh2::-D:-D
 
Ja również zazdroszcze zakupów ale ciesze się na jutro bo jade do miasta na wielkie buszowanie po sklepach.:-)Co do choroby to mam raka i jestem teraz 4 tygodnie po amputacji piersi i węzłow i czeka mnie dalsze leczenie
 
Ja również zazdroszcze zakupów ale ciesze się na jutro bo jade do miasta na wielkie buszowanie po sklepach.:-)Co do choroby to mam raka i jestem teraz 4 tygodnie po amputacji piersi i węzłow i czeka mnie dalsze leczenie
Oby teraz było tylko lepiej.
A jak dzieciaczki??
Madzka oj ty niedobra, ty!!!
Zapomniałaś o syneczku, nu, nu..Byde musiała Cię z odemknąc;-);-)
 
reklama
Do góry