reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Świetne fotki dziewczyny :) Miło widzieć takie roześmiane dziecięce buzie :))

A moje słonko śpi, to idę trochę posprzątać po obiedzie.
 
reklama
iwonka super zdjęcia :-):-):-):-) moja Majcia tez dzis miała na podwórku kolegę do towarzystwa 3 m-ce starszego, ale taki był niesmiały, dopiero póxniej sie rozkręcił jak juz musiał iść
 
Ale dzis pustki:eek: Chwila wolnego myślałam że z kimś poklikam a tu nic . Terasz z Julką chodzimy na bardzo długie spacery. Odpoczynek mamy na placu zabaw w parku a potem wracamy do domu. Takie spacery oczywiście korzystnie działają na mamusię może do wakacji zacznę się mieścic w stare spodenki?:tak:;-)
Szkoda że nie ma nikogo . W takim razie muszę uciekać bo góra prasowania mnie czeka a już kolejne w pralce:baffled:. O myciu okien nawet nie wspomnę.

Werela filigranowa dziewczyna z ciebie:tak: Ja mam 183 cm bez obcasów ale często noszę obcasy więc pewnie śmiesznie razem wyglądałybyśmy:-D
Dobranoc wszystkim
 
Ja jestem!:-):-):-)
Jakos sie zapatrzylam na film na jedynce,a moj gral do tej pory:tak:

Dzis rozmawialam ze znajoma pediatra i ona powiedziala zebym za szczepila Vanesske juz teraz na pneumokoki,czyli dwie dawki nas czekaja przed drugim rokiem,na menigokoki oczywiscie tez i na ta ospe tez.Powiedziala ze coraz wiecej przyjmuje malych pacjentow z zapaleniem opon mozgowych,i ze nie wie dlaczego ,ale coraz gorzej dzieci przechodza ospe.Na menigokoki moze uda sie mojej mamie przywiesc z Czech jak zdazy zalatwic recepte.Powiedziala pediatra zeby nie czekac do dwoch latek bo zblizaja sie wakacje i napewno teraz bedzie miala Vanesska wiekszy kontakt z dziecmi czy na placu zabaw czy gdzie kolwiek indziej.
 
A ja dzis troszke wczesniej Synus wymeczyl sie podczas zabawy na dworze i zasnal 15 minut temu a zawsze zasypial ok 23 Moze dzis uda mi sie z Wami porozmawiac A tak w ogole to moj maz tez oglada meczyk a ja tylko slucham:-)
 
Moze juz zanudzam Was moimi suwaczkami ale musze je zrobic Tyle ze jak juz wiem jak to pojawia mi sie informacja ze sa za duze zeby je zapisac Jak w koncu zrobic zeby sie pojawily
 
reklama
Ja na szczęście mam męża którego mecze nie interesują i mnie też nie:-D jedyny sport to rajdy wrc ale wtedy ja też przed tv siedzę no i tuning to jest to co lubimy:yes:
 
Do góry