reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
zazdroszcze jak mozecie nosim mezusiowi obiadek do pracy moj za daleko pracuje bo tez bym z checia do niego wedrowala na chwilke tym bardziej teraz kiedy maja urwanie glowy w pracy i jest w domciu pozno wieczorem mala malo co go widzi lae juz niedlugo wolne i lecimy do polski super juz nie moge sie doczekac

pogoda przecudna ja dzis w krotim rekawie szalałam:-)
 
kasiula matula no to super że macie taka pogodę :-) bo u nas wiatr jeszcze wiekszy niż rano :no::-:)wściekła/y:

WerEla fajnie że macie taką salę zabaw, my raz bylismy to mała tez miała radochę, ale niestety to w innym mieście :no:

Magdalena to ty robisz obiadek z 2 dań??? :szok: u nas nie miałby kto tego zjeść, mój mąż bardzo mało je i czasami nawet jednego dania nie może zmieścic :-D

a my po obiadku i zaraz zmykamy na spacerek połaczony z zakupami :-)
 
a u mnie dzis piekna pogoda słonko super swieci,jak wylazłam z małym o 11 tak wrociłam o 15 mały zjadł zupke jarzynowa i teraz spi:szok: ale mam nadzieje ze zaraz wstanie to pojdziemy jeszcze na przeczkole zeby sobie poszalał:tak: a ja okno mam jedno i ani rano ani popołudniu słonka niemam :no: ale za to w lato mam super ciepło bo mieszkam na 4(ostatnim)pietrze i od dachu nam nagrzewa:tak:
 
Kasiulla, Lenka jest po prostu zmęczona, bo gorączka ją męczy.:baffled: :sick: To,że śpi, to normalne, Martynia przy trzydniówce też spała. Dawaj jej dużo pić, bo na pewno jest spragniona, a i organizm potrzebuje. Trzymajcie się dzielnie. Masz link do kilku zdań o trzydniówce.

Gor±czka trzydniowa

A my dziś 2 godzinki na dworzu i wróciłyśmy, bo wiało. Nawet nie było zimno, ale niemiło.:no:
Wybierałam się na szczepienie, ale pani z rejestracji powiedziała, że "zdrowa strona" dziś nieczynna, bo pani doktor ma tylu pacjentów..:szok: :szok: :confused: :eek: Co jest? Znowu jakaś epidemia?

Pozdrawiam, idę zając się Tysią, bo za bardzo mi tu kombinuje. Wrócę po kąpieli, jak już pójdzie spać. Dziś mężuś pracuje po południu, więc wieczorem komputer mój..;-) :-D :happy: :laugh2:
 
a my przed chwilka wrócilismy z drugiego spacerku :-) Maja w domku marudzi, ale juz tak zaczęło wiać, ze az nieprzyjemnie :no:

a ja mam plan żeby podjechac na solarium, ale mam takeigo lenia, ze nawet nie chce mi sie zejść z 3 pietra i wsiaśc w samochód :no::no::no:
 
reklama
Witam.U nas tez dzis wialo ale ogolnie bylo fajnie i slonecznie caly dzien.Mielismy gosci i Vanesska miala towarzystwo:tak::-)
brenda Wspolczuje ci,wiem co znaczy latem mieszkac na czwartym ostatnim pietrze,to jest skwar:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: :szok::szok::szok::szok::szok:To samo jest u mojego taty w mieszkaniu ,no i moim bylym pierwszym domu:tak:Moj tata w lecie to ciagle u nas siedzi bo tam jest mu za goraco:-D:-D:-D:-D
U mnie w domu jest srednio kolo 19-20 stopni,czasem wiecej ale to wtedy jak palimy w kominku.Slonce w oknach jest od rana do wieczora prawie:tak:






 
Do góry