reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
heja

no to jak watek ożywa to ja tez sie zgłaszam,he

u mnie tak jakby po staremu,he
z malutkim na tym šwiecie juz od 01.01.2014

fanta he no widze sentyment do bb,he-ale ja tez mam przyznaje sie

a co tam ogólnie?
pizga u was tez?
 
Koralikowa jakoś tak mnie dziś naszło i zatęskniłam ;) u mnie też okropnie wieje... tęsknię do wiosny. Będę się zaraz brała za frytki bo obiecałam małemu. Aplikacja działa tylko muszę się w niej odnaleźć :)
 
my wstalismy o 6 z reszta jak zawsze i wtedy bylo sniegu po kostki do tego sypalo, pozniej byl deszcz do tego wieje strasznie. Bartek spi wiec mam chwile;-)
Koralikowa nie mialam okazji wiec dopiero teraz gratuluje synka ;-)
Fanta ja dzis tez frytki robilam bo Bartek nic nie chcial jesc od wczoraj, nadal u nas bardzo ciezko z jedzeniem wiec sie tym poratowalam, lepsze to niz nic;-)
 
Anula ja też wstaje wcześnie w sumie to o 6:30 na nogach jestem bo Dudek nie chce już spać. .. oby mu się nie odmieniło zanim do szkoły pójdzie ;) a z tymi frytkami to jakaś zmowa chyba :p
Kasia-matiy cóż kochana nie narzekaj tylko ziemniaki obieraj.
 
Anula a ty jakie masz kłopoty z niejadkiem? bo mój synuś też do niejadków należy ale udało mi się osiągnąć kilka rzeczy i dziś jest już całkiem nieźle chociaż mając 3 lata waży 14,4 kg ;-) możemy się podzielić uwagami ;-)
 
reklama
Fanta u nas 6 to calkiem przyzwoita godzina:-pbywa pobudka o 5.Bartek w dzien jeszcze spi zasypia 22 a wstaje najczesciej o 6, kilka razy w dzien go nie polozylam marudzil strasznie i wytrzymal do 20 ale wtedy wstaje 4 wiec wole zeby spal w dzien chodzil do 22 a przynajmniej spimy do 6:-p
Kasia u nas od dawna problem z jedzeniem, Bartek bardzo malo potraw lubi a i te nie daja gwarancji ze zje:sorry:np wczoraj przez caly dzien zjadl ciut ziemniakow i mielonego, dzis w koncu zrobilam frytki bo wstal o 6 i nic nie chcial jesc, poiwtrzem by zyl:sorry:Bartek 14 wazy a ma 98 cm, zlozylismy podania do przedszkola 21 marca wyniki beda moze tam zacznie jesc o ile sie dostanie. Gdy jestesmy u kogos kto ma dzieci je ladnie, nawet wraca do domu i chce to samo co jadlo dane dziecko, nie zawsze zje ale przynajmniej probuje bo niestety wiekszosci potraw nigdy nie jadl mimo ciaglych prob podawania
 
Do góry