reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
witam się przy południowej kawce :tak:
wczoraj dałam Lenie viburcol na noc i w końcu pierwsza nocka od dawna przespana spokojnie:tak: dziś chcielismy jechac z nią jeszcze do lekarza ale kolejny dzień kiedy o 8 rano mówią nam przez tel że juz nie ma numerków k.. mac normalnie jaja sobie robia L ma się postarać wczesniej wyjść z pracy i pojedziemy tam tak czy siak nie będe czekac do poniedziałku z nią jak nie widze poprawy :no:

Idę poczytać
o je jak fajnie ze nocka przespana - super :tak:
Witajcie Laseczki w ten przepiękny poranek :-):-):-):laugh2::laugh2::laugh2:


Masz rację, lepiej jechać dziś, myślę, ze powinni Was przyjąć z dzieckiem:tak::tak::tak:

A ja zaraz uciekam opłacić przekaz bo znów zamówiłam nasionka. :-DA potem przylecę to nadrobię pisanie.
Mam nadz, że dziś mi już przyjdą sadzonki Żywych Kamieni .
P.s. Czy Wy też macie takie uczucie, ze dziś poniedziałek??? Hehehe:laugh2::-D
jasne ja to wczoraj mojemu mowilam ze czuje jakby niedziela byla :sorry:
Z interesujących zdarzeń ,dopowiem ,ze dziś urwałam kran w kuchni ,smą wlewkę właściwie ,bo za gwałtownie chciałam przekręcić wlewkę ,zeby wodę puścić do drugiej komory ,no i nie wytrzymała,zadzwoniłam do m ,a on do mnie :czy był taki dzień kiedy nic nie zepsułam????bezczelny:-Da wczoraj i przedwczoraj to sie nie liczy?:-D:-D:-D:-D
jeeeeeeeeeeeee Ty psujooooooooo :-D:-D:-D:-D
u mnie znowu juz pada,można było się domyśleć ze tak będzie a ciemno jak w du........ u murzyna :tak::tak::tak::tak::tak:
u mnie dopiero teraz robi sie ciemno....
powodzenia u dentysty :tak:


ja w trakcie robienia obiadku sprzatania i prania :confused2:
nie chce mi sie juz :baffled:
 
Witam kochane ja w prawdzie nocke mialam w miare przespana ale Emily miala wczoraj 39C goraczki i katar a dziss rano dalej katar leci az taki zielony bleee do tego 38,5C i kaszel oczywiscie odrazu pojechalismy do lekarza no i zalapala jakiegos wirusa:no::no::no: podejrzewam ze na tych urodzinach co ostatnio bylismy bo tam 3 dzieci z katarem i kaszlem latala:no::no::no::no: Do tego pani doktor znalazlam nam nastepnego zabka tzn lewa jedynke na gorze nawet ja jej nie zauwarzylam:-):-):-) no i powiedziala ze dwujki na gorze sie wlasnie przebijaja :-D:-D:-D
No to mozecie sobie wyobrazic w jakim humorku moja corcia jest bo chora a tuu jeszcze zeby ida:no::no:



Witam w sobotni poranek.
Znów słonko nas obudziło, choc wiatrzysko to całkiem fajnie, a i tak lac później będzie
Nadrabiam wczoraj
Kochana dzis piatek:-):-):-):-):-)
witam
ja wstalam przymusowo bo moj m mnie obudzil ale nie zeby bylo przeyjemnie tylko chcial mi cos powiedziec (nizej)

A&E - nie wiem czy juz wiesz ale ostatnio on skoczyl z mostu a dzis juz ktos wisi....
teraz jest tam tylko policja, czekaja na prokuratora i straz pozarna zeby go sciagnac ....
masakra .... za niedlugo to z tego sie plaga zrobi i jeden za drugim beda wisiec albo i grupowo!!!
chore to jest - szkoda slow :wściekła/y:

no i juz zrobilam sobie kawe mlody spi.......
a u mnie w domku pustki bo tescie pojechali do wroclawia a moj poszedl pomagac koledze burzyc sciane na nawoym mieszkaniu i cos tam jeszcze tak wiec caly dzien sama bede :sorry:
To jest straszne co tam na osiedlu sie dzieje :szok::szok::szok::szok::szok: a wiesz moze kto to byl co sie powiesil????

Hejka :-)


Anabubka fajny ten kiciuś :tak::tak::tak::tak:

Super ze Mama Helenki jest już z malutką i że niedługo wychodzą do domku

Beata udanego wesela :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: wieżę że mimo "smutku" ten dzień będzie najpiękniejszym dla Ciebie

-j- wracaj do nas szybko,a na nowym mieszkaniu będziecie miec neta???


a ja dzis czuje się okropnie,więc raczej nie będę za wiele do WAs zaglądać.mam nadzieję że wybaczycie:tak::tak::tak::tak::tak:
dzis również noc do bani :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Oliwka usnęła o 20.00 wczoraj i wstała sobie o 1.30 w nocy i usnęła dopiero po 4.00 i pospała tylko do 7.00 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja już nie daje rady,jestem tak zmęczona i brak mi snu że wszystko nie denerwuje i drażni :crazy:

i znowu sie zapowiada beznadziejny dzień bo Oliwka się nie wyspałai już chodzi i marudzi,będzie powtórka z rozrywki tak jak wczoraj.mam dość.

jeszzce dziś na 16.30 jade do dentysty.
może to i dobrze to troche odpoczbne od niej a Oliwka zostaje z moimi rodzicami,niech oni sie znia trochę pomeczą a ja odetchnę :-D:-D:-D:-D:-D
wspolczuje nie przespanych nocek i mam nadzieje ze Oliwce szybko to minie cokolwiek jej jest ze tak szybko wstaje:-D:-D:-D

Witam i zmykam:-)

MADZIULKA
Wiem ze raz w roku mozna zmienic lekarza:tak:Chyba idziesz do wybranej przez siebie przychodni i pobierasz ta karte tak jak na poczatku u tego lekarza-ale nie jestem pewna
raz w roku:szok::szok::szok::szok: ja to sobie moge isc do jakiego lekarza chce tzn moge sobie za kazdym razem do innego isc to ja wybieram gdzie i kiedy ide

Z interesujących zdarzeń ,dopowiem ,ze dziś urwałam kran w kuchni ,smą wlewkę właściwie ,bo za gwałtownie chciałam przekręcić wlewkę ,zeby wodę puścić do drugiej komory ,no i nie wytrzymała,zadzwoniłam do m ,a on do mnie :czy był taki dzień kiedy nic nie zepsułam????bezczelny:-Da wczoraj i przedwczoraj to sie nie liczy?:-D:-D:-D:-D
ty to dobra jestes:-D:-D:-D:-D:-D
A ja powoli pakuję nasze manele.
Jutro na noc jedziemy do Polski.
ojjj tez bym chciala do PL ale jeszcze ten miesiac musze wytrzymac:-):-)
Udanego urlopu zycze:tak::tak::tak:
 
Witam:happy:
kurde teraz to mam przesrane nie mamm kiedy Was czyta- jeszcze troche i sie doczekam tego bezprzewodowego internetu:sorry::happy::happy::happy:

nie mam pomysłu na obiad na dzisiaj- póki co z Patim zjeldiśmy rosołek od wczoraj inie wiem co zrobic na 2:sorry:
 
reklama
Do góry