reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

To jest straszne bo ja zadzwonilam do lekarza i mi powiedzieli ze ma dyzur do 11;30 ale mam przyjsc od razu:tak::tak::tak:Nie przyjmuja dzisiaj dzieci zdrowych a ze mowilam przez telefon ze mala ma goraczke bez zadnych innych objawow to przyjeła mnie w gabinecie dla dzieci zdrowych:tak:
A maja dzisiaj tyle chorych dzieci ze szok:szok::szok::szok:
 
reklama
Macie pozdrowienia od Malinki,mówi ,ze jak teściową spakuje i odprawi to zajrzy:tak::tak::tak::tak::-D
Ztymi lekarzami to tak jest,śmiem twierdzić ,że do dupy, ten o którym pisałam wcześniej ,powiedział mi ,że przepisuje Klaudii antybiotyk na to ucho ,a jak pokazałam laryngologowi recepte to sie na mnie zdziwiony spojrzał i spytał czy córka ma astmę.A nie ma..WQęż człowieku ufaj lekarzowi ,no temu już nie zaufam,przepisać chcę dzieciaki do innego lekarza ,czy krtóras wie jak to sie robi???
 
Właśnie Malinka napisała ,że Aleksja ma właśnie operację-widocznie coś muszą poprawić ,potem sie Malinka zjawi ,bo u niej burza teraz to nie może odpalic kompa,Anabuba jej pisała o Aleksji,trzymam kciuki za pełny sukces w końcu!!!!!!!!
 
Ja ide sobie posprzatac kuchnie i szykuje sie do pracy:tak::tak:Wyjde sobie troszke wczesniej bo po drodze skocze sobie na solke:tak::tak::tak:
Trzymam kciuki za ALEKSIE
 
I ja się witam :-)
Luna dzisiaj jest piątek, nie sobota ;-)
Agnes fajny był ten film. Dzięki za polecenie.

wiem że fajny,fajnyto mało powiedziane,miałam go od dawna na kompie a jakos zawsze zapominałam aby go obejrzeć,teraz na pewno obejrzę go sobie jeszcze raz :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Agnes ja pamiętam jak miałam z Laura jak była tak w wieku Twojej Oliwki przestałam ją kłaść w ciągu dnia i problem się rozwiązał ona nawet w przedszkolu jak było leżakowanie nie spała za to przesypiała mi noce niektóre dzieci po prostu nie potrzebuja takiej ilości snu mają więcej energii przetrzymaj ja w jakiś dzień na poczatku pewnie będzie marudzić no i potrzeba kilku dni na taką zmianę bo za pierwszym razem to ci wczesnie padnie na noc i tez się wcześniej obudzi ale tak z 3 dni i jej się powinno uregulować

ale ona mi nie wytrzyma cały dzień bez spania.kiedys tak było to padła ze zmeczenia na podłodze o 18.00,w tedy to dopiero masakra bo nie będę znia póxniej siedzieć do północy :no::no::no::no::no:
było ok ze sapniem,teraz dopiero od 4 dni tak sie porobiło.
dzis załozyłam w łóżeczku z powrotem szczebelki,może to ją rozpraszało ze jak sie przebudziła że zwiewała z łóżeczka i sobie biegała.
przecież ja sie dziś tak przeraziłam,ja sobie smacznie śpie a tu nagle cos mnie w głowę walnęło :szok::szok::szok::szok::szok::szok: a to moje dziecko stałonade mną i chciało mnie obudzić tylko szkoda ze waląć mnie po głowie zabawką :-D:-D:-D:-D:-D
teraz ztego sie smieję ale w nocy do śmiechu mi nie było :no::no::no::no:
także teraz ma szczebelki załozone,okaże się czy to przez to były takie sytuacje z niespaniem w nocy :tak::tak::tak::tak::tak:

Ja byłam z Wiktoria u lekarza bo goraczka Jej rosła:no:Zadzwonilam i juz mi kazali przyjsc:tak::tak::tak:W sumie to nie jest tak zle ,ale zaczyna sie jakies chorobsko:no:Ma zaczerwienione gardło i poza goraczka nic wiecej.W razie czego zapisała mi ceclor bo teraz jest weekend:tak:Ale mam poczekac do jutra i zobaczyc jak sie bedzie czula i co z ta goraczka
mam nadzieję że nic ją nie rozłozy i nic jje nie będzie :tak::tak::tak::tak:

Co to Ty masz za lekarza MLENKA:baffled:
MOja jest wrogiem antybiotykow i nie zapisuje ich na kazde przeziebienie ale czasami trzeba i zapisuje:tak::tak::tak:
A pogoda to rzeczywiscie fatalna:no::no::no:U mnie jest tak zimno ze szok:szok::szok::szok:i strasznie wieje no i zapewne bedzie padało

u mnie dzis też zimno i to bardzo,wiatr silny że mało głowy nie urwie,tylko 14C i raz słońce a raz chmurzyska nachodzą i leje że szok.mam dość takiej pogody i dziwic się że ludzie chorują.

To jest straszne bo ja zadzwonilam do lekarza i mi powiedzieli ze ma dyzur do 11;30 ale mam przyjsc od razu:tak::tak::tak:Nie przyjmuja dzisiaj dzieci zdrowych a ze mowilam przez telefon ze mala ma goraczke bez zadnych innych objawow to przyjeła mnie w gabinecie dla dzieci zdrowych:tak:
A maja dzisiaj tyle chorych dzieci ze szok:szok::szok::szok:

to dobrze że Cie przyjeli bez problemów :tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Właśnie Malinka napisała ,że Aleksja ma właśnie operację-widocznie coś muszą poprawić ,potem sie Malinka zjawi ,bo u niej burza teraz to nie może odpalic kompa,Anabuba jej pisała o Aleksji,trzymam kciuki za pełny sukces w końcu!!!!!!!!


znowu ????? :szok::szok::szok::szok::szok::szok: przecież we wtorek miała operację.tylko nie mówcie ze znowu coś spieprzyli ???? :no::no::no::no::no::no:
teraz co się dzieje w tej słuzbie zdrowia to ja chyba bym się nie poddała zadnej operacji,strach,co chwila coś partaczą a ludzie zostają kalekami.az mnie ciarki przeszły.oby Aleksia wyszła z tego obronną ręką :tak::tak::tak::tak: trzymam kciuki

Witam i zmykam:-)

MADZIULKA
Wiem ze raz w roku mozna zmienic lekarza:tak:Chyba idziesz do wybranej przez siebie przychodni i pobierasz ta karte tak jak na poczatku u tego lekarza-ale nie jestem pewna

ja tez idę dziś na solkę :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
trochę ciepełka i słoneczka może poprawi mi nastrój i naładuje akumulatory :tak::tak::tak::tak::tak::tak:




już słychać ze grzmi a słońce świeci :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry