reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja do niedawna zastanawiałam się nad wyjazdem do Kanady z całą rodzinką, ale sytuacja mi się zmieniła i zostałam.:tak:
Z jednej strony fajnie mieszkać gdzieś daleko od swojego środowiska, ale z drugiej strony to jednak nie każdy się łatwo przyzwyczaja do nowego miejsca.;-)
 
reklama
Ja do niedawna zastanawiałam się nad wyjazdem do Kanady z całą rodzinką, ale sytuacja mi się zmieniła i zostałam.:tak:
Z jednej strony fajnie mieszkać gdzieś daleko od swojego środowiska, ale z drugiej strony to jednak nie każdy się łatwo przyzwyczaja do nowego miejsca.;-)

oj tak poczatki na obczyznie bywaja czasami ciezkie szczegolnie jak sie jest tutaj samemu albo wylatuje z czala odzina i trzeba w zasadzie ulozyc sobie wsyztsko na nowo... ale to kwestia czasu i malymi kroczkami mozna sobie i poradzic daleko od domu, rodziny i przyjaciol...
 
A ja mam dzisiaj na obiad mlode ziemnaczki,dewolaje i suroweczke:tak::tak::tak:Wiktoria jeszcze spi ,a Klaudia przed chwila wstała:-)

Moje drogie domoweczki od piatku ide do pracy:tak::tak::tak:HURRA:tak::tak::tak:
gratulacje!!! super!!!a wcale nie fajnie bo malo Cie bedzie na BB:-(
Ale jestem dzisiaj zła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry:
Już drugi dzień z rzędu mały wymyśla, że nie zje obiadu. Wczoraj się uparłam i powiedziałam, że jeśli nie zje to nie dostanie jedzenia aż do spania, a była 17.00 , no ale nie potrafiłam już wytrzymać bo On się tak uwziął, ze nic nie ruszył...:angry:
A dziś powtórka, przywiozłam przepyszny pieczarkowy sosik od rodziców, ugotowałam ziemniaczki, a ten znów wydziwia, że nie chce, bo mu nie smakuje, chociaż nawet nie spróbował.:wściekła/y:
A niedawno wszyscy go chwalili, że tak ładnie wszystko je...
Nie wiem już co robić...ZŁA jestem strasznie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
nie martw sie na zapas jezeli to 2 dzien z rzedu czasami dzieci potrafia przez 5 dni prawie nie jesc wazne ze pija.Pamietam jak Laura tak miala nadrobila wszystko w nastepnych dniach:-D
witajcie kobitki ;-)
ja rowniez jestem mamusia siedzaca z 16 miesiecznym lobuzem w domku;-)
witaj:-)
ano tak :) jestem tutaj pierwszy raz;-)
a ja mieszkam sobie w Szkocji od prawie trzech lat a od 16go lutego 2008 jestem szczesliwa mamusia :) moj lobuz ma naimie Kacperek i ma 16 miesiecy;-)
od poniedzialku do piatku siedze sobie z maluchem w domku a weekendy od jakiegos czasu mamy zmiane z mezem i ja ide sobie do pracy a on siedzi z lobuziakiem;-)
fajna wymiana opieka super!
witam nową mamusię mój adaś też z 16 lutego tylko 1999 roku:rofl2:
witam dziewczynki korzystam z chwiluni to wpadłam stęskniona do was:tak::tak:
już po sprawie wszystko ok i od dziś piotr formalnie jest już tatusiem antoniego jupppppiiiiiii:-D:-D
lece choć troszku nadrobić:tak::tak:
ale tęskniłam:tak::tak:
no my tez tesknimy za Toba:tak:
Ja do niedawna zastanawiałam się nad wyjazdem do Kanady z całą rodzinką, ale sytuacja mi się zmieniła i zostałam.:tak:
Z jednej strony fajnie mieszkać gdzieś daleko od swojego środowiska, ale z drugiej strony to jednak nie każdy się łatwo przyzwyczaja do nowego miejsca.;-)

ja mieszkam w Niemczech i jestem tu zupelnie sama mimo tego odpowiada mi to ze tak daleko mieszkam bo nikt mi sie w zycie nie wtraca i nie poucza mnie:rofl2:Jak przyjechalam do DE to nie umialam nic mowic wiec mi bylo strasznie ciezko ale jakos na poczatku przez okolo 3mc potem sie przyzwyczailam:-)
 
A ja mam dzisiaj na obiad mlode ziemnaczki,dewolaje i suroweczke:tak::tak::tak:Wiktoria jeszcze spi ,a Klaudia przed chwila wstała:-)

Moje drogie domoweczki od piatku ide do pracy:tak::tak::tak:HURRA:tak::tak::tak:
No to super kochana gratuluje:tak::tak:

witajcie kobitki ;-)
ja rowniez jestem mamusia siedzaca z 16 miesiecznym lobuzem w domku;-)
witam nowa mamusie:tak::tak:

witam nową mamusię mój adaś też z 16 lutego tylko 1999 roku:rofl2:
witam dziewczynki korzystam z chwiluni to wpadłam stęskniona do was:tak::tak:
już po sprawie wszystko ok i od dziś piotr formalnie jest już tatusiem antoniego jupppppiiiiiii:-D:-D
lece choć troszku nadrobić:tak::tak:
ale tęskniłam:tak::tak:
kochana my tez tesknimy i super ze juz posprawie i wszytko ulozylo sie po waszych myslach:tak::tak::tak:

Ja do niedawna zastanawiałam się nad wyjazdem do Kanady z całą rodzinką, ale sytuacja mi się zmieniła i zostałam.:tak:
Z jednej strony fajnie mieszkać gdzieś daleko od swojego środowiska, ale z drugiej strony to jednak nie każdy się łatwo przyzwyczaja do nowego miejsca.;-)
uwiez mi ze wcalnie nie jest fajnie mieszkac daleko od rodziny itd sama wiem po sobie poczatki byly super ale teraz tesknie za rodzina jestem tutaj sama i wiem co mowie niestety dzieli nas 1100km i nie moge sobie pozwolic np na weeckend wpasc do rodzicow:no::no::no: a przydal by mi sie taki wypad:tak::tak:
 
meduska madziula wy kaskaerki forumowe:-D:-D:-D
ania szerokiej bezpiecznej drogi i wracaj szybko:tak::tak:
meduska a gdzie focie brzusia ??????????no i cieszę się że już jesteś:tak:
dowikluś skarbie ale super że się przeprowadzacie no i pracy gratuluję ja też chcę:tak::tak::tak:
as zazdroszcze wyjazdu i cieszę się razem z tobą że jedziesz odpocząć:tak:
agnes kalafior to kocham tak jak ty:tak:a histerie oliwki skąd ja to znam pocieszę cię wyrośnie z tego:rofl2:
anabubka i jak u ciebie ?jak tam małż i jego bark?
a&e no kochana córeczka tatusia ci rośnie i bardzo dobrze ja też jestem córa taty a mam 31 lat i patrz jaka fajna jestem:-D:-D
lunka i jak głowa nadal boli????
reszty nie pamiętam a z rozpędu i tęsknoty nie zaznaczyłam cytatów:zawstydzona/y:
 
dokladnie zawsze chyba najwieksza bariera na poczatku jest jezyk ;-) potem jak sie czlowiek przyzwyczai to nie chce wracac:-)


no tak jakos sie trzeba wymieniac ja juz nie moglam usiedziec w domku a lobuza nie chce jeszcze dawac do przedszkola bo ja sama nie ejstem jeszcze na to gotowa... uwazam ze jest za maly - zobaczymy moze na przyslzy rok jak mamusia dojrzeje:-):-) wtedy moze przejde na full time
 
kochane milo bylo was poznac i napewno tu jeszcze wpadne ale maz wrocil z pracy trzeba obiadek zrobic dla glodomorka:-)
milego wieczorku zycze i do nastepnego razu:-D
 
Laura gra pilka nie spal dzis wiec mam nadzieje ze cala droge przespi:-)


Malinka ja bede zagladala codziennie bo brat z kompem i netem wiec nie bede Was zaniedbywac:-D

Rudzia milego wieczoru

Agnieszka zawsze mozesz do mnie wpasc na weekend :) ugotuje, posprzatam i przenocuje:-):rofl2:Wodke tez postawie:laugh2:
 
reklama
Laura gra pilka nie spal dzis wiec mam nadzieje ze cala droge przespi:-)


Malinka ja bede zagladala codziennie bo brat z kompem i netem wiec nie bede Was zaniedbywac:-D

Rudzia milego wieczoru

Agnieszka zawsze mozesz do mnie wpasc na weekend :) ugotuje, posprzatam i przenocuje:-):rofl2:Wodke tez postawie:laugh2:

hihihihih dobra jestes :-D:-D:-D:-D:-D moze kiedys skorzystam:-):-):-):-)
 
Do góry