reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

My zaraz zjemy obiadek i jak nie zacznie padac bo cos sie ciemno robi to wyskoczymy na plac zabaw:-)
NO nic trzeba sie wziasc za jedzonko
Torby spakowane wiec moge wsiadac i jechac ale musze zaczekac na bratanka Bogdana bo jest w pracy:rofl2:
Jeszcze tu wroce:-D
 
reklama
U nas tez sie zanosi na deszcz:no::no:Do poludnia była strasznie duszno a teraz ruszył sie silny wiatr i sie strasznie zachmurzyło:no:

Smacznego ANKA
 
AS
Ale zazdroszcze Tobie tego wyjazdu:tak::tak::tak:Ale pobudek mlodego to wspolczuje
ja już się przyzwyczaiłam i mnie to nie przeszkadza.
On przychodzi daje buziaka nam przez sem i włącza sobie bajki i szaleje w salonie.
Mnie nie rusza i śpię dalej.
Wstaję około 8 dopiero i daję mu śniadanie.:-D:-D:-D:-D

No to szczere gratulacje!!!!


Kochana, wybacz, nie skorzystam :-D:-D:-D

Aniu, dziękuję za życzenia, no kurcze przydałoby i mnie się trochę wolnego.



[As, zazdroszcze wyjazdu, kurcze, no jak ja bym gdzies tylek swoj wywiozla, najlepiej z lasem i woda, ech, marzenia. Ale TY baw ie dobrze, rób zdjęcia a później opowiadaj, opowiadaj...
Jak nie zapomnę aparatu,bo to młodej.
Ja zawsze kamerę zabieram a mała aparat ,ale postaramy się coś popstrykać.:-)
Kurcze mam mieć niespodziankę i nawet nie wiem dokładnie gdzie jedziemy.
 
Dowikla dzieki:-) juz po obiadku
Jak kawusia smakuje??


Laura zjadla obiadek poszla do zamrazarki i wyciagnela lody po czym mowi do mnie ...mama lemlem...
Laura wcina loda aja sie zastanawiam nad tym czy ja polozyc czy zostawic Ale boje sie ze o 18 mi zasnie i jak bee miala jechac to bedzie mega wyspana:baffled:W sumie w nocy i tak bedzie spala wiec bedzie mozna spokojnie jechac bez postoju na siku:sorry:
 
własni zjadłam obiadek ale sie objadłam ale bardzo mi smakował,nie mogłam się powstrzymać :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
a miałam ziemniaczki młode z koperkiem,kalafior polany zasmażką i kefir do tego.pycha było. :tak::tak::tak::tak::tak:

Oliwka jak wstanie to zje,a jak pogardzi to ma wczorajszą zupę kalafiorową,dzis króluje u mnie kalafior na całego :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
no cóż mogę na to poradzić że uwielbiam :tak::tak::tak::tak::-):-):-):-)


Medeuska fajnie ze zagladnelas a tak przy okazji to super ze jestescie juz urzadzeni:-)Dobrze ze to byl parking:-Dbo zamiast 10% bylo by 30:-D
Agnieszka niuestety na kawe wpadne po niedzieli bo wieczorem ruszam na Polske:tak:Mysle ze kolo 18-19 :rofl2:Wracam we wtorek :)
Dowikla super z tym mieszkankiem:tak:
Agnes udanych zakupow
Luna ja Ci zycze tego wolnego weekendu bo sie zarobisz:eek:Odpoczynek jest dla kazdego:tak:



My po zakupkach Laurze wloaczylam bajki a ja sie biore za torby:sorry:

Ania a opłacało Ci sie wracać do DE skoro wróciłaś dosłownie na 3 dni i znowu jedziesz.tak zaoszczędziłabyś sobie tak długiej podróży :baffled::baffled::baffled::baffled:
a może Ty lubisz jeździć w tak długie trasy :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


medeuska tak przy okazji to Ty nam nadal nie pokazałaś swojego brzuszka,normalnie prosimy Cie wszystkie od paru tygodni a Ty nas zwyczajnie kochana olewasz :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:


dowikla i dałaś sobie radę z trójką dzieciaków,szczypiorki grzecznie sie bawiły z koleżanką?czy wręcz przeciwnie było szaleństwo na całego?


bo ja sie od jakiegos czasu zaprzyjaźniłam z taka koleżanką z mojego osiedla.
ona ma córkę o 2 mies starszą od Oliwki.I zawsze wychodzimy na spacery,jak zimno czy deszcz to spotykamy sie na kawce w domku a dziewczyny sie bawią.zawsze Oliwka bawiła sie grzecnie z Natalką a wczoraj złapał nas deszcz i poszlismy do mnie do domu to kurczę byłam w szoku,Oliwka nie potrafiła sie bawić ładnie z nią bawić.nie chciała dać jej żadnej swojej zbawki.Co natalka wzięła coś to Oliwka jej zabierała,wręcz wyrywała z rąk,i wyrzucała i tak co ona więła do rąk to ona leciała i znowu jej wyszarpywała.i był jeden wielki krzyk o zabawki i płacz.normalnie Oiwka robi się oraz niegrzeczniejsza,buntuje sie o byle co sie obraża,jak coś jej zakazuje to kładzie sie sztywna na ziemi i ryczy.ostatnio robi mi tak na dworze a ludzie się mnie gapią jak na ufo jakieś.trochę mi wstyd ze ona się tak zachowuje.
 
No to juz posprzatalam Emily juz wstala i zjadla wiec mam czas na spacer nie idziemy bo z ta pogoda nic nie wiadomo jakos ciemno sie zrobilo i napewno bedzie lac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: musze jeszcze obiad zrobic ale to dopiero pozniej jak Emily pojdzie na druga drzemke :tak::tak::tak: a dzis mam meso mielone z sosem i ziemniaczkami moj jak sprubowal raz u Ani tak mi teraz caly czas marudzi zebym to czesciej robila tak mu zasmakowalo:-D:-D:-D:-D
 
bo ja sie od jakiegos czasu zaprzyjaźniłam z taka koleżanką z mojego osiedla.
ona ma córkę o 2 mies starszą od Oliwki.I zawsze wychodzimy na spacery,jak zimno czy deszcz to spotykamy sie na kawce w domku a dziewczyny sie bawią.zawsze Oliwka bawiła sie grzecnie z Natalką a wczoraj złapał nas deszcz i poszlismy do mnie do domu to kurczę byłam w szoku,Oliwka nie potrafiła sie bawić ładnie z nią bawić.nie chciała dać jej żadnej swojej zbawki.Co natalka wzięła coś to Oliwka jej zabierała,wręcz wyrywała z rąk,i wyrzucała i tak co ona więła do rąk to ona leciała i znowu jej wyszarpywała.i był jeden wielki krzyk o zabawki i płacz.normalnie Oiwka robi się oraz niegrzeczniejsza,buntuje sie o byle co sie obraża,jak coś jej zakazuje to kładzie sie sztywna na ziemi i ryczy.ostatnio robi mi tak na dworze a ludzie się mnie gapią jak na ufo jakieś.trochę mi wstyd ze ona się tak zachowuje.

Nie przejmuj sie ja mam dokladnie to samo a Emily jest duzo mlodsza od Oliwki:szok::szok::szok: normalnie jak jej czegos zabronie to prostuje sie wygina do tylu i krzyczy w nieboglosy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mi tez jest zawsze wstyd jak inni ludzie to widza no ale co mam zrobic poprostu probuje ja ignorowac i stawiam na swoim:tak::tak:
 
reklama
A&E z jakim sosikiem robisz to mielone?????? powiedz jak robisz ten soki to ja też spróbuję ;-);-);-);-);-)
Podsmazam mielone z cebulka na patelni dobrze wszystko przyprawiam a potem dodaje koncentrat pomidorowy rozrobony z woda no i na koniec smietana :tak::tak: to cos w stylu sosu bolonese ale z ziemniaczkami bardzo pyszne:tak::tak:
 
Do góry