reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Benjamin dostał dzisiaj ospę wietrzną :-(
Ciekawe kiedy bliźniaki dostaną :baffled:
Oj to zyczę zdrówka,nie chce krakać ale bliźniaki raczej też dostaną skoro maja kontakt ze sobą.Ale wiesz jak mówią o ospie im wczesniej dziecko to przejdzie tym łagodniej ją przechodzi :tak::tak::tak::tak: także głowa do góry ,dacie radę:-)
 
reklama
Witam
Wkoncu dotarłam z dzieciakami do domu i jestem mega padnieta:no:Najpierw byłam z mlodymi na bilansie,pozniej u mnie w domku z siora na kawce i jechalysmy do ikea.Stamtad pieszo szlysmy do Malty i malta na srodke-masakra nogi to mi w dupe wchodza
Dziewczynki sa zbilansowane i zaszczepione:tak:Były bardzo dzielne:tak::tak::tak:
Wiktoria ma 74 cm i wazy 7230
Klaudia ma 71 cm i wazy 7250
Obydwie sa oczywiscie duuuzo ponizej trzeciego centyla,ale lekarka powiedziala ze najwazniejsze ze bardzo dobrze sie rozwijaja:tak::tak::tak::-):-):-)
 
GRETI
Wspolczuje ale tak jak mowi AGNES blizniaki pewnie tez zalapia -ale to chyba nawet lepiej ze wszyscy razem sie wychoruja
Zycze duuuuzo zdrowka dla calej trojeczki:tak::tak::tak:

WIKTORIA Dobranoc:-)
 
Dziewczynki sa zbilansowane i zaszczepione:tak:Były bardzo dzielne:tak::tak::tak:
Wiktoria ma 74 cm i wazy 7230
Klaudia ma 71 cm i wazy 7250
Obydwie sa oczywiscie duuuzo ponizej trzeciego centyla,ale lekarka powiedziala ze najwazniejsze ze bardzo dobrze sie rozwijaja:tak::tak::tak::-):-):-)

To super że szczypiorki były dzielne :tak::tak::tak::tak: z waga jeszcze nadrobią,po prostu taki jest ich urok-są cudowne :tak::tak::tak::tak::tak::tak: a najwazniejsze że swietnie się rowijają
 
To super że szczypiorki były dzielne :tak::tak::tak::tak: z waga jeszcze nadrobią,po prostu taki jest ich urok-są cudowne :tak::tak::tak::tak::tak::tak: a najwazniejsze że swietnie się rowijają
Dzieki AGNES:tak::tak::tak:
Ja juz sie tak nie przejmuja bo w sumie Dominik tez jest dosyc drobny(16 kg i 104cm)no i my raczej tez,wiec mlode maja to w genach a do tego male sie urodzily wiec do wagi i wielkosci po urodzeniu sa ok:tak:
 
Wiktoria w pracy spoko ,na razie pracuję tylko w weekendy,ale fajnie jest,praca niezbyt ciężka,a ludzie z którymi robię -fajni:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry