reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Wczoraj zakonczylam a dzis zaczynam...........
Jest niedziela a ja juz niestety na nogach.................Jasko to poranny ptaszek hihihi

Wcinam sniadanko a maly piektke skubie- bo jak nie ma czegos w raczce do jedzenia to nikomu nie pozolo zjesc.

JAk nikogo nie ma to ja tyz zmykam- pokarze sie pozniej


K U K U R Y K U - SLONCE JUZ WYSOKO
 
DZINDOBRY BARDZO
w ta piekna niedziele

jejciu gnidka spi jeszcze od wczoraj a ja juz kawe pije bo mnie psiapsiułka o 7.00 obudziła :mad:

wczoraj cały dzien na działecce no i dzis chyba tez wyruszamy
 
dobra ja uciekam bo i tak nikogo niema
ide szykowac sie na działke,spakowac małego i siebie

papapapa zycze wam wszystkim goracej i miło spedzonej niedzieli :)
 
hej
co za nocka...czekalam na meza,bo wrocil o 3 ze slubu i to nie samochodem tylko ...pociagiem..puknal go :( cale sszczescie jechal wolno bo byl przejazd kolejowy i nic sie mu nie stalo...ale samochod ucierpial...
do tego wstawalam do malego 2 razy i ledwo zyje ::)
ale jestem z siebie dumna bo sama wczoraj i wykapalam i uspilam bez cyca :D

teraz szamam sniadanko i zaraz kawusia,bo cos musi mnie postawic na nogi :p
 
witam dzien dobry z ranka!!!!!!!!!!!!!
my tez juz od dawna nie spimy ale jeszcze sie w lozku lenimy!!!!!!!!!!! (ale mi sie rymło) hihihi
wczoraj mialam gosci puzno wyszli a ja sama polozylam sie spac o 2.30 ogladalam film na 2 i tak jakos musialam do konca! ale coz hubert nie rozumie ze mamunia chce pospac wiec z ranka targal za wloski! pogoda chyba u nas bedzie super mam nadzieje!
 
u mnie sie juz rosolek gotuje zjem sobie na drugie sniadanko! ostatnio mam taka chetke na rosolek ze juz bym w sobote gotowala! kiedys nawet na obiad nie zjadlam a teraz to nawet ze trzy razy!
 
hej kobitki

ale u nas od samego ranka smali słonko

niunia znów spi, tatus tez sie połozył, a ja mam czas dla siebie, mam luzik, bo obiadek wczoraj ugotowany, więc mogę sobie poleżeć, poklikac albo sama nie wiem co zrobic

szkoda tylko że nasze autko w remoncie, bo szkoda taką piękną niedzielę spędzić w mieście :(
 
reklama
pycha a gdzie bys pojechala? macie jakies fajne miejsca u was do odpoczynku? ja tez bym sie chetnie gdzies wybrala tylko narazie brak koncepcji!
 
Do góry