reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

a ja druga???

no niestety Majusia nie da pospać :(

ale u nas tez piekne słoneczko, tylko że mam dylemat, bo dziś są prace porządkowe wkoło bloku i mój mąż jako porządny mieszkaniec chce iśc tam pomóc,, a ja to bym chciała gdzieś pojechać...........
 
reklama
Pycha no to fakt pozadnego masz meza,bo ani ja ani moj maz w zyciu bysmy nie posli sprzatac w koło bloku :p

w sumie to mamy czysto bo sprzataczka sprzata codziennie rano

moja połowka wyjezdza dzis na 3 dni wiec bede miała labe huraaaaa ;D

a moja gnidka dopiero wstała zjad o 7.45 i jeszcze zasnał
 
brenda pisze:
Pycha no to fakt pozadnego masz meza,bo ani ja ani moj maz w zyciu bysmy nie posli sprzatac w koło bloku :p
w sumie to mamy czysto bo sprzataczka sprzata codziennie rano
u nas tez sprzata sprzataczka, ale ostatnio co sobotę jest zagospodarowanie terenu, sianie trawy, sadzenie drzewek i takie tam,
 
czesc dziewczynki :) pospalam rano i nie mialam kiedy zajrzec:) my juz po spacerku bo pogoda jest boska :)
meza na slub wyprawiam i zostaje sama :)

na noc wczoraj nie dalam cyca tylko butle i o cudo zasnal bez!!! a piersi oproznil w nocy bo 2 razy wstawal; dzisiaj znowu tak zrobie ;)
jak bede miala chwilke to nadrobie co tam nakolikalyscie wczoraj
buziaki
 
 

Załączniki

  • babydanc.gif
    babydanc.gif
    22,3 KB · Wyświetleń: 48
mały sobie gaworzy i powiedział "ama" :D to już blisko do mama :)
u nas super imprezki koło zamku a mały nie chciał iść spać i znowu jestem w domku ::) a tak ładnie jest...cuż...
 
reklama
to wspolczucie my na krotki rekaw nareszcie :) miodzio pogoda tylko ze Oskar strajkuje :) :) :) no i patrze na pogode przez okno ;D
 
Do góry