reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi



Mija cholewcia ...ja bym sie bała jechac ze swoim taki kawał i w dodatku w nocy a co dopiero z Nonkiem .
Ja bym sobie odpusciła Smutna(y)

No trudno Smutna(y)
Też się zaczynam zastanawiać czy tylko Przemka w delegacje nie posłać :(



Umieść cytat
Mija no wiesz a ile spedzicie godzin w pociagu? bo to tez wazne ale mysle ze spoko no ja wlasciwie to bym sie niewybrala bo wole samochodem bo go mamy ale mysle ze jak lubi to czemu nie odpowiednie ekwipunki i dalej w droge pach pach puf puf uf uf jak goraco....
Dajesz nadzieje :) ale podróż to 6 godzinek i boje sie czy go nie wykończe
ehh co tu począć
 
reklama
Hej dziewczyny!!!!!!

Oj kurcze jak mi ciężko!!!! Jednak siedzenie w domu jest o wiele lepsze niż wstawanie po 7 i praca :-[ buuuuuuu
To mój 3 dzień a ja już narzekam ;) ale ze mnie pracownik.

Teraz odpoczywam, maluszek juz śpi, i przygotowuję sie na jutrzejszą wizytą z Karolcią u neurologa, mam stracha jak cholera!!!!!!!
 
Witajcie z wieczora
Ze spaceru wrucilam o 20.20  a Jasko juz wykapany i spi a ja podszykuje kolacyjke dla meza ja wroci z pracy
 
ja  uciekam poukladac moje dzieci i moze sobie wyskocze na jakies piweczko bo jest u mnie chszestna mojej tosiuli i jest po ustnych (matura) poszlo jej bardzo ok wiec moze zabiezemy sie do wyjscia ????

tylko czy polowe da mi luz ???
okaze sie jak wruci od swojej mamy? akiedy bedzie no wlasnie i tu jest pytanie ???
 
monika25 :D tak żle i tak nie dobrze , to ja narazie zostaje w domku :)
A co się dzieje z małą ???

justus ej jak by mógł nie dać ,przecież to specjalna okazja
 
Dobranoc kobitki ,mój połowek wrócił a obiecałam mu że jeszcze z nim w babinktona zagram :)
Nie wiem jak dostrzege tą lotke ..ale co tam
DOBRANOC do jutra
 
No mamy to badanie kontrolne po szpitalu. I mamy załatwić zgodne od niej na szczepienie, bo inaczej nigdzie jej nie zrobią...
 
hmmm jest ktos jeszcze??
zaczynam matrwic sie o jaska- strzela dziwne miny, napina sie jak na kupke i nic z tego nie wychodzi,A jak sie tak naprezy to caly czerwony jest- macie cos takiego??
do lelarza z tym??sama nie wiem??
 
reklama
Do góry