reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
WIEWIORECZKO
Ja tylko wygotowywalam:tak:
I wiesz co Ci powiew ja moje male tez dokarmialam od urodzenia ,ale ja robilam inaczej
Dawalam im cyca i po cycu robilam im 40ml mleczka zeby sie dojadly w razie czego:tak:Czasami to wypijaly a czasami nie.
Tylko ze u mnie bylo inaczej ja mialam pokarm,male nie plakaly po jedzeniu tylko wrecz przeciwnie mogly spac a spac no i do tego nie przybieraly na wadze bo jak mialy to wazyly po 2200
 
WIKTORIA12-tak tez myslalam jak Dawid a urodzilam ,ze z jakis czas moze uda sie dziewczynka:-)juz nawet ksiazke przeczytalam jak robic zeby byla dziewczynka:-D:-D:-Dale jak mi chlopaki czasem daja popalic to juz odechciewa mi sie 3 dziecka:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry