reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A ubek siedzi w bujaku i się pluje :-D:-D:-D:-D cały mokry. A ostatnio nauczył się piszczeć, także bębenki mi już pękają
 
Do Basia 1988
Ja mogę polecić krem firmy Eris Pharmaceris M Foliacti-krem zapobiegający rozstępom.
Pharmaceris M, Foliacti (Krem zapobiegający rozstępom) :: Kosmetyk Wszech Czasów na wizaż.pl ja smarowałam nim brzuch i żadne rozstępy mi nie wyszły:tak:Można go kupić w aptece.
Tej samej firmy kupiłam do zlikwidowania paru rozstępów z boku pośladków Pharmaceris M, Tocoreduct Forte (Krem redukujący rozstępy) (recenzja 288447) :: Kosmetyk Wszech Czasów na wizaż.pl.
Na razie używam go 2 tygodnie ale zaobserwowałam że skóra w tych miejscach zrobiła się gładsza.Oczywiście by był efekt potrzeba czasu i jeszcze raz czasu.Mam nadzieję że skoro tej samej firmy pomógł zapobiec to pomoże w zlikwidowaniu drobnego problemu:-p
 
BEATA1988
Mam nadzieję że coś ci pomoże ten krem:-DMozemy sie wymienić póżniej spostrzeżeniami -czy coś zblakło;-)-bo całe zupełnie rozstępy nie znikną :baffled:ale chociaż może będzie mniej je widać;-):-)
 
Najpierw zużyje ten z perfektymama, później kupie tamten. Grunt żeby zbladły i były mniej widoczne to będę szczęśliwa :-):-):-)
 
ja mam rozstępy po 3 ciążach i polecam z czystym sercem maść cebulową to jedyny specyfik który działa jak już są rozstępy fakt śmierdzi ale działa mi bardzo zbladły tak że są prawie nie widoczne poleciła mi to lekarka:tak:
mama helenki- piękne mieszkanko ma twoje maleństwo i do końca to sie pewnie nieźle rozrośnie:tak::-)
dziewczyny gratuluję efektów dietki naprawde powalają:-):szok::-)
no i miałam coś jeszcze napisać i zapomniałam:confused::confused::confused: no cóż starość nie radość mam demencje:rofl2:
 
reklama
Do góry