reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Grandżerski brzusio :-D:-D:-D:-D Ach jak ja bym chciała w ciąży być jeszcze raz. Ale jak narazie nie stać mnie na drugie. I muszę pójść na swoje najpierw :tak::tak::tak:
 
a mi się dziecko wściekło.Rozpędza się i wskakuje na łózko i ściąga ze ściany nasze zdjęcia ślubne !!!!!!!! A jak się chaha- normalnie śmiechawka ja wzięła !!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ale sobie zabawę znalazła.
 
A mój bąk znowu je, no masakra. Jakieś to dziecko nienajedzone :-D:-D:-D no to zabawa fajna :-):-):-) przynajmniej ma zajęcie ;-);-);-)
 
Ja bym Wam pokazała swój brzuszek ale nie mam skanera do laptopa i nie mam jak wrzucić :-:)-:)-( może kiedyś dam radę. Mama Helenki a czujesz jak kopie czy jeszcze nic?? :-D:-D:-D
 
W tej ciąży to już w 14 tygodniu czułam jak kopie.

A teraz to już sobie gadamy ;-)

Dzidzia ma już swoje pory na kopanie i humorki :happy:
 
Właśnie to jest najlepsze w ciąży ruchy dziecka,te kopniaki,świetne uczucie :-):-):-):-) tego mi najbardziej brakuje z okresu ciąży :tak::tak::tak:
 
reklama
A Oliwka uwielbiała wkładać raczki i nóżki pod żebra :) oj bolało i było niewygodnie. Ale to były najpiękniejsze i niezapomniane 9 miesięcy.
 
Do góry