reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ha ha anabuba a mówią że 13 jest pechowy a to dopiero jutro:-D:-D:-D:-D:-D
mój P jak naraie jest romantyczny co dziennie rno mówi mi że mnie kocha wysyła mi buziaczka smsem (a w pracy mają zakaz noszenia przy sobie telefonów) pisze mi w ciągu dnia kilka esów takich milusich no i potrafi na chwilunie zadzwonić tylko po to żeby mi powiedzieć że mnie kocha albo że tęskni:tak::tak::tak::tak: słodkie to jest:tak::tak::tak::tak::tak: no i lubimy świntuszyć sobie przez telefon to podsyca i podnieca przed wieczorkiem:rofl2:

zgadzam sie ze podsyca ,nawet jeden głupi sms potrafi zdzialac cuda ale najwidoczniej moj o tym zapomnial.a tak w ogole to powinien byc godzine temu w domu i dzwonil ze zraz bedzie.wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
uciakm bo wam humor popsujepapappa
 
reklama
ja juz po placeniu
lacilam jeszcze tipsy ktore zamowilam sobie na alleghro (szklane kolor niebieski i fioletowy) SZKLANE KOLOROWE TIPSY 100 szt (548021207) - Aukcje internetowe Allegro

co do romantyzmu:
mnie tez se podoba jak moj m napisze mi takiego smsa ale czesciej to raczej ja mu posylam niz on mnie :dry: zreszta jakos ostatnio rzadko kiedy jest cos romantycznego (przez te sytuacje z mieszkaniem i tesciami prawie co chwile sie klocimy)

oj jak ja Wam zazdroszcze mjego m nie bedzie w domku na walentynki robi jako szofer i bedzie dopiero kolo 3 w nocy :-:)wściekła/y: wiec znow lipa zero romantyzmu ... :wściekła/y:
 
Gdyby się nie pospieszył to by siedział w żaganiu, 15km ode mnie.... ale teraz będzie przechodził na nadterminowego i będzie po południu w domu ;-);-);-);-) ale to dopiero za jakieś może trzy cztery tygodnie








 
reklama
Do góry