reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

jak moja będzie mieć takie sutki no cycki całe jak ja to juz jej współczuje ::)
wielkie i cieżkie, :(  nie wiem po co dziewuchy sobie cycki powiekszaja tylko z nimi kłopot ::)
 
reklama
Rany baby ile naklikałyście :-[ a ja tylko popędziłam na zamknięty żeby się zdziwić zdjęciem Noeli

Mordziulka ale farciara z ciebie :) dała bym Ci ptasiego mleczka ale całe pudełko wciełam ;D

Noelia dzieki..sprawdziłam jesteś suchotnikiem na tym zdjęciu..możesz jeść ;D

Lady pineski mu podkładaj, będzie miał traume i nie będzie chcial przy kąpie siedzieć ... wiesz takie psychologiczne działania :laugh:
Tylko mu nie mów że to ja wymyśliłam bo znowu mi jakieś alerty na tlen powysyła :-[

aaaaaaaaaaaaaaaaa chciałam wysłać a wy już 10 postów napisałyście
 
noelia pisze:
jak moja będzie mieć takie sutki no cycki całe jak ja to juz jej współczuje ::)
wielkie i cieżkie, :(  nie wiem po co dziewuchy sobie cycki powiekszaja tylko z nimi kłopot ::)

za małe to tez kłopot
 
reklama
Do góry