reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Inna wloz Oliwke do krzesla do karmienia i jaaaazdaaa do lazienki...jak tak Kube wkladam i Kuba siedzi a ja mu kukam spod prysznica...inaczej bym caly dzien w pidzamce lazila ;-)

Kuba spi :-)
Oj, nie, nigdy. Ona się wtedy drze jak opętana, raz tylko sie zdarzyło, że w miarę spokojna była, a tak normalnie to ja zamiast się relaksować w wannie to muszę ją uspokajać. Histeria ją dopada, że aż :szok:.

Witam ja tez jestem mama siedzaca w domu i wyrywajaca sobie włosy z braku zajecia i siwiejaca z dnia na dzien coraz bardziej przyjmiecie mnie do swego grona:-):-)
Witamy w naszych skromnych progach :-):tak:;-)
 
reklama
SIKORECZKO- zdrowia to ja juz dawno nie mama:tak::tak::tak:


HA HA HA HA HA HA HA HA bo chlasne jaka ona ma mine na ty nocniku:-) niezłe mojej jeszcze nie sadzam bo pewnie wpadła by papucha do srodka i zaczeła szukac jedzenia hi hi

kobitki wy jakąs fetke tak codziennie rano do kawci??? czy co bo ja jednego posta a wy 10-ćććććććććććć
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Super odpowiedzi:-D Chciała zrobic krzesełko z garnka i była bardzo zdziwiona że tam wpadła:szok:
A u mnie chyba dziś obiadu nie będzie:dry: właśnie sie Madzia obudziła i na ręce, no i oczywiście śpi dalej:baffled:
 
reklama
Do góry