reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
nie wiecie czy osmiomiesięcznemu bąblowi można dawać cos na uodpornienie?

w środę skończyłam podawać małemu antybiotyk a dziś znów jest chory temperaturka zawalony nosek i charczy
masakra
 
RATUNKU!!!

Młody wciąż na nogach!!! Od tej cholernej 4 rano!!! W miedzyczasie spal 30 minut!!! Przeraza mnie to!!!:szok::szok::baffled::baffled::baffled::confused::confused::confused::dry::dry::dry::shocked2::shocked2::shocked2::crazy::crazy::errr::errr::oo::oo::oo2::oo2:
 
Cara trzymaj się kiedyś w końcu musi paść a dzieci szybko się regenerują i te pół godziny mogło mu wystarczyć a on nie ma przypadkiem adhd?
 
Cara trzymaj się kiedyś w końcu musi paść a dzieci szybko się regenerują i te pół godziny mogło mu wystarczyć a on nie ma przypadkiem adhd?

Co ty! Neurolog i psycholog wniebowziete moim dzieckiem :-/... Grzeczny, przytulaczek... :-/...
Po za tym moja mama tez by to stwierdzila bo pracuje z takimi dziecmi jako nauczyciel
 
reklama
Do góry