reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Moje dzieciaki też od czasu do czasu wrzeszczą i biją. Rozalka ma 2.5 roku, ale jak jej starszy brat cokolwiek zabierze lub coś jej powie nie po myśli, to od razu na niego z pięściami. A wrzaski z e złości to też zupełnie inna bajka :-D
 
reklama
ADHD jest trudno stwierdzic nawet u dziecka w wieku Lolka :-p I wiem to od psychaitry ;-)
I nie stwierdza go psycholog czy pediatra tylko własnie psychiatra wspólnie z kilkoma innymi specjalistami :-p
Anula spytaj teściową czy psychiatrie kończyła?????????????:-p
 
heja :) Bylam na ryneczku, zalatwilam z tym kontem internetowym :) noooo teraz to ja jestem nowoczesnA :D a jaka wygoda..placic rachunki bez wychodzenia z domu :D


Anula ja bym chyba trzepnela tesciowa zeby mi tak palnela ze moje dziecie ma ADHD bo takie biegające. Co ona chce?? zeby roczniak siedzial w miejscu, nic nie robił, nalepiej juz pisal i czytał?? bo jakies tam inne dziecie 3 miesiące starsze na nocnik juz wola??

Mnie kiedyś szwagier zgrzał. F ataku dostal i zaczął biegac na parkingu wokół aut. a ten do mnie mowi ze z Filipa to adehadowiec, bo zachowuje sie jak glupek. wiec go zapytalam gdzie on widzi podobienstwo miedzy glupkiem a chorym na adhd? I ze aby stwierdzic te ADHD to psychiatra musi.. a nie fakt ze dziecko biega po parkingu. On nie biegał?? I mu mowie ze F ma autyzm. nie zaraza, od tego sie nie umiera a to ze zachowuje sie jak sie zachowuje, to przez chorobe. a zdarza sie ze dzieci zdrowe lepszy cyrk robią niz F. No i szwagier zamilkł. wiecej nic nie mowił.

znalazlam na ciuchach sobie rurki pasiaki :) za cale 5,70 :D a zadowolona jestem jakbym niewiem co osiągnela :) i chlopcom rekawice jesienne :) bo mają tylko takie fest cieple narciarskie. a na takie za cieplo jeszcze jest.
 
Renia dzieci zdrowe też biegają między samochodami;-)
Anula powiedz tej swojej teściowej żeby się czepiała swojego ogona;-)nie ma co porównywać mój kiedyś nie lubił nawet jak mu czytałam bajki!!!wyrywał mi książeczke i tyle było mojego...teraz to co innego ale musiał do ego dorosnąć :tak:
U Bartka w grupie w przedszkolu nie które dzieci nawijaja śpieaja a mój ledwo co zdania zaczął nie dawno łączyć ale za to mój odpieluchowany od dawna a tamte gaduły w pampkach nadal więc coś za coś:tak:
 
Aguska ja wiem ze i zdrowe dzieci biegają miedzy autami. Wkurza mnie teksty ze jak dziecko jest zywe, to zaraz zema ADHD czy nadpobudliwy. Jakby to wszystkie dzieci mialy siedziec n zadach i patrzec w jeden punkt. Bo czyjes tam tak siedzi. i te porownywanie. noooo ja na to alergie mam. Gotowa zagryzc jak slysze jak ktoś jakies dziecko do innego porownuje.

F pozno zaczał mowic. mial prawie 5 lat jak zaczłą zdaniami mowic. Ile ja sie nasluchalam ze jakies tam dziecko to juz dawno mowi, a mlodsze. Tak samo z jazdą na rowerze. ze F 5 lat i na 4 kołkach jezdził. a co mnie obchodzi ze ktoś tam w wieku 5 lat na dwoch pomykał. moj sie nauczył pedalowac jak mial skonczone 5 lat i ja wogole bylam przeszczesliwa ze on zalapal o co chodzi z tym pedalowaniem. po roku smigal na dwoch kolkach, wiec nadrobił standardy :D

ide po O na przystanek, a nie chce sie ..;/
 
ale popisałyście przez ten tydzień:-)

a tak w ogóle to WITAM sie:-D!!!!

u nas tez zimno i ciemno za oknem...wiec średnio sie człek czuje w takich warunkach
dzieciaczki w szkole jeszcze godzinę,kurak w piekarniku,maż w garażu:-D..wiec zaglądam!

piszecie o waszych szkrabach ,ze żywiołowe i szybkie...ehh fakt mnie tez wkurza jak ktos mówi że takie dzieci maja adhd:shocked2:!!ale mimo wszystko wole takie ekspresówki:-D niz te monotonne i wiecznie nadąsane :szok:

nasz Filip z racji swojej choroby tez ma takie "napady" ze jego ciało jest niczym tańczące fale- przyzwyczailiśmy sie juz nie reagować na to ale zdarza sie sporadycznie ze ludzie pytają co mu jest zwłaszcza ze mieszkamy w małej wiosce gdzie wszyscy sie znają...temat rzeka !
Kaja z kolei to gaduła nie z tej ziemi:szok::-D ona chyba w ciagu dnia wypowiada miliony słów...japa jej sie nie zamyka:-D:-D:-D i choc to chwilami nie do zniesienia to od razu prostuje mnie mysl ,ze uwielbiam ta moja gadułe i nigdy bym nie chciała zeby była cicha i szara myszka:-)

zdrówka życze chorowitką!!!

ja zamierzam z Kają na krew jechać w czwartek bo ostatnio skarży sie na bóle rąk i ogólnie ma podkrążone oczka-ciekawe czy anemia jej znowu nie dopada:dry:

poza tym to jutro mam wizyte w UP:no: ehh skreca mnie na sama mysl!!
pozdrawiam
 
Hej.

Niestety,Maćka nie ominęło.Został dziś w domu bo się źle czuje.
Boli go brzuch,i chodzi częściej do toalety.
:-(
 
reklama
Haj laski
Ja wrocilam z zawodow,mamy zloto-jest super.

Wiecie co poczytalam i powiem tyle,ze dla mnie jak ktos na zywe dziecko mowí,ze to adhdowiec,to ma nie pokolei w glowie,bo sie nie znaja.
 
Do góry