reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ja też jako dziecko miałam podobna:-D
jest wytrzymała tylko ja zawsze Bartkowi wkładałam podusie pod plecy żeby nie wypadł bo jest szeroka ale frajda na calego dla dziecka:-D
 
reklama
U nas jeszcze i Lolo się w niej buja:-D:-D:-DPan Mąz sie powiesił pare razy na hakach i nie mam żadnych obaw :-)
 
Dzień zleciał,wieczór też.
Zaliczyłam fryzjera,podcięłam włosy.
Porobiłam zakupy,obiadek.
Popołudnie zleciało na lenistwie.
Emil śpi od 19,a m.z Maćkiem ogladają KSW,
tzn.Maciek już skończył,bo miał czas do 22.
A ja ,zmierzam ku łazience,ale jakoś mi nie po drodze :-)

Asienka oj wesoło wesoło:-D:-D:-D mały spał w ciągu dnia dwie godziny więc długa noc przed nami:-D


No to podobnie jak u nas , jak Emil drzemnie się w dzień to murowane że do 24 nie uśnie
 
Witam się!
u nas znowu zamieć :eek::eek::eek:
a wczoraj już wszystko prawie było bez śniegu...
Lenka też nie pomogę z frytkownicą. dla mnie w ogóle frytki to ja robię raz na ruski rok, ale jest pomocna w robieniu pączków

miłej niedzieli!
 
reklama
Hejka;-)
Wyspałam się niesamowicie:-)! M poszedł poprzytulać starszaka wieczorem i zasnął z nim he he. No więc saaama w wielkim łóżku byczyłam się. Na początku jeszcze psa sobie zaprosiłam, żeby podziałała jak grzałeczka, potem uciekła bo jej za gorąco było.:-D

Lena ja nie polecam frytkownicy. Małe to, malutka porcja wchodzi czyli nie jako dla każdego z osobna musisz robić a prądu pobiera. Radzę kupić garnek do frytek. Większy, tańszy, tańszy w eksploatacji, takie moje zdanie.
 
Do góry