reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam w niedzielę.
Wcale czasu dla Was nie mam. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Wczoraj rano szkoła ,potem studniówka ,dziś z rana kościół ,potem obiad ,z małym lekcje ,coś go pouczyć na religię i tak zleciało.....
Wczoraj były wyniki próbnej matury.
Pomimo tego ,że polski był mega trudny i myślałam ,że mi nie zaliczy to dostałam i tak najwięcej punktów z klasy ,bo 36 .
Dla mnie może być ,ale rewelacji nie ma.;-)
Angielski napisaliśmy prawie wszyscy na ok.100 % :-D:-D:-D:-D
A matmę wszyscy na minimum progu zaliczeniowego . :szok::szok::szok::-D:-D:-D
Ważne ,że tej próbnej powtarzać nie muszę ...:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Dziś dałam sobie na luz totalnie ,a od jutra znów trzeba zacząć książki przeglądać...

Wczoraj mój D się dorobił wychodzeniem na taras i dziś chory jak nie wiem...:baffled::baffled:
Mojemu wczorajsza zazdrość uszami,nosem i gardłem wyszła. :baffled::baffled::baffled::-D:-D:-D:-D
Szkoda mi go ,ale jak głupi zazdrośnik to niech teraz cierpi...:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Witajcie w niedzielny wieczór kochane:-) ja wczoraj byłam w pracy również. Potem zakupy po pierwszej wypłacie bo płacą ostatniego i tak mi się udało już tygodniowke wziasc:-):-):-) do ucha tak jak mówią dziewczyny nie wolno nic wlewać ani też kombinować jak już płyn jest. Wiadomo o co chodzi. Nie miałam nawet duzo zaległości kochane. Buziaki.
 
Hej dziewczyny:nerd:
Z pewną nieśmiałościa zaglądam tutaj;-)ale myślę ,ze mnie nie pogonicie.:baffled:

Tyle sie dzieje ,na nic nie ma czasu ,jak jakąś dolinę załapałam i już długo mnie trzyma,jakis taki cięzki okres w życiu.

Do tego Klaudia dostała jakiejś wysypki i jeszcze mnie lekarz czeka,leki i wydatki:szok:

Moje dzieciaczki pięknie koncza półrocze ,Klaudia ma średnią 4.42,więc super ,Ksawek ma opisową ,ale nie taką szczegółową jak czytałam ,tylko ogólną ,ale wychowawczyni nie ma zastrzeżeń,jest zadowolona:-)

Krzysiek w tym miesiącu pracował 2 tygodnie za 300 zł.tyg.bryndza jakich mało:szok:a przecież cały grudzień nie pracował,oby coś sie ruszyło bo zwariuję:rofl2:

Czytałam troszkę i mi sie nowe mamusie rzuciły na oczy ,witam wszystkie z którymi sie nie znam:-D
 
Hello my już się kładziemu po urodzinkach:-)Nie było tak jak sobie wymarzyłam niestety ale ważne że Bartuś zadowolony kładę sie już spać bo padam z nóg.Jutro się odezwe dobranoc kochane
 
hej laski

wróciłam wczoraj wieczorem z mandatem na czole :-D:-D:-Dale czasu brak na kompa niestety lenka wrócila chora ma kaszel mokry i z noska jej leci cale szczescie ze jak narazie nie ma gorączki wiec dałam jej tylko witaminki no i panadol zeby infekcja sie nie rozniosla zobaczymy co bedzie jutro , koniec fari urlop super udany nawet dukan przetrwał:-D:-D:-Dnie dałam sie skusic na nic zakazanego:-D:-D:-Dwiec jest super:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

jutro sie odezwe a teraz spadam pod prysznic i musze odespac troche bo na sląśku non stop do 12 lub 2 sie siedzialo:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Witam się z Wami poniedziałkowo:-):-) Madziulanatasza witaj! Dawno Cie tu nie było u nas:-):-):-) AGUSKA super ze Bartus zadowolny z imprezy :-):-):-) IWCIK cieszę się ze się wyjazd udał i wszyscy zadowoleni cali i zdrowi:-) najważniejsze ze dukan przetrwał:-):-):-) miłego poniedziałku kochane ja od dziś mam druga zmianę:-):-):-) cieszę się z jednej strony ale z drugiej to dopiero na 24 będę w domu:-:)-:)-(
 
garbi to dbaj o siebie :-)

mam koleżankę w Londynie i tak jak ona opowiada, to wydaje mi się, że tam matki z malutkimi dziećmi są lepiej traktowane przez państwo, niż tutaj.. w Pl..
 
Madziula super że zajrzałaś :-)
Iwcik fajnie że wyjazd się udał :tak:

Witam w zimny poniedziałek :sorry2: Kuba czeka na Dorę, ja dopiję herbatkę i zjem kilka bułeczek maślanych i się biorę za kuchnię :tak: dzisiaj na obiad kopytki z sosem i kapustą mniam :-) ale tak mi się nie chce robić że szok :sorry2: dobrze że mam zupkę ze wczoraj i ziemniaki zostały, więc tylko ciasto zagnieść i kapuchę zrobić :tak: Kubie muszę włosy obciąć bo coś ostatnio szybko mu rosną :sorry2: lecę dziewczynki co by szybciej wyjść z kuchni :-)
 
Witam sie i ja przy poniedziałku
Ano nie było mnie trochę ,bo to ciągle nie mam czasu:-Dale sobie muszę go trochę znależć ,bo trzeba mieć jakieś przyjemności w życiu:-D
Wystarczy ,że mama mi focha strzela że w ogóle do nie j nie chodze ,na kawe,:szok:no ciekawe kiedy jak pracuje codziennie ,a wolne mam co 3 tygodnie:tak:ale i tak raz w tygodniu wykrajam godzinkę na kawę ,więc po co mi ona ciśnienie podmnosi:rofl2:

No ,ja dziś serwuję gołąbki z sosikiem i ziemniaczki,gołąbki z zamrażalki a sosik przeróbka ze śmietankowego wczorajszego produkcji mego męża ,no pyszny sosik:tak:tak ,ze luzik:-D
 
reklama
Witam się poniedziałkowo .
Niedawno wstałam....:-D:-D:-D:-D
Kuba zrobił mi dziś pobudkę o 3.50 ,więc jak on do szkoły poszedł to ja spowrotem do łóżka wskoczyłam...:-D:-D:-D
Nie poczytam kochane ,bo przede mną mocno zaganiany dzień jest i sama nie wiem jak wszystko dziś ogarnę.
Zaraz idę do klubu ,bo dziś ostatni dzień ,kiedy go można sobie pooglądać do woli.
Od jutra ruszają zajęcia. Zapisałam się na jogę i pilates -zobaczymy ile wytrzymam. ;-):-D:-D:-D
Potem po małego do szkoły ,na 15 z małym na biofeedback ,ale bez auta bo się akumulator rozładował.
Na 17 do pracy ,a potem dopiero jakiś bardzo późny obiad dla nas będę robić.
Kuba zje u dziadków ,a Klaudia w szkole ,więc my obiad na kolację . :-D:-D:-D:-D:-D
Uciekam
Miłego dnia.
 
Do góry