reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
DZIEN DOBRY BARDZO -POBUDKA BO SZKODA DNIA!!!!!

WITAJCIE w niedzielke rano slonko swieci uf juz goraco ,rodzinka cala w domku to sie nazywa dzien !!!!!dzieci usmiechniete i zadowolone
my dzis wybywamy na niedzielny obiadek do tesciow ,wiec pewnie wrucimy dopiero kole wieczora -poznego


MILEGO DNIA ZYCZE I DUZO USMIECHU NA DZIECIECYCH BUZIUNIACH :laugh: :D :-*
 
jak ci dobrze my ranny ptaszek 5 z minutami i jzu pobudka

jezu czy te wlosy przestana kiedys tak wypadac
no lysa bede :(
a dziewczynki czy ktoras z was miala anemie lub ma
bo mi sie ostatnio czestow glowie kreci wszyscy mowia ze blada jestem
a kumpela powiedziala mi ze mam anemie
 
nasz tez byl ranny ale go przestawilismy i kaldziemy spac o 22 to do tej 8 zawsze pospi.

Wlsy jak skonczylam karmic to wychodzily mi tak ze sie balam czesac ze olysieje. To przechodzi. A jesli chodzi o anemi to mam ja regularnie. Z tym da sie zyc ;)
 
nikita000 pisze:
ale nasza tez zasypia pozno tak gdzies tez o 22 a budzi sie tak wczesnie

a co do anemi to troche to uciazliwe bo czasem slabo mi sie zrobi i welbie zakreci

nikita wystarczy ze zrobisz morfologie i wszystko sie wyjasni, najlepiej idz do swojego gina, on Ci da siekowanie i po sprawie!!!!!!



dziendobry babeczki!!!!
 
reklama
HEY laseczki

co wy tak szybko wstajecie jejciu 5 to dlamnie srodek nocy
muj mały wstaje na butle o 8 i idzie dalej spac

NIKITA no musisz isc zrobic badania a mozesz isc nawet do swojego ogolnego i poprosic skierowanie na badania bez łaski musi ci dac
 
Do góry