reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
dobry dzien bardzo witam kolezanki !!!!!!!

o tak Darlowo czy Darolwek to super miejscowosci i jest w nich tak przyjemnie i wesolo i co wlasnie jest warzne ze niesa takie zaludnione plaze i widac ze tam przyjezdzaja duzo z dziecmi ja tam bylam 5 lat temu bylo fajnie tylko my musielismy dojezdzac z darowa do darlowka ale za to kwatery mielismy po 8 zl za dobe z pelnym (ful wypas wyrzywieniem ) i mielismy cale pietro (trzy pokoje kuchnia telewizor prysznic - trzy umywalki -pralka -3 kibelki telefon0do naszej dyspozycji bylo naprawde bardzo wygodnie i fajnie
ja tez polecam DARLOWEK i DARLOWO jak Joaska i tez tam sa dosc ciekawe miejsca do zwiedzania i dyzo zieleni i wogule fajowo
 
Dziendoberek kochane
ja to chce na mazury
wlasnie moja kumpela niedawno z tamatad wrocila i znowu chce jechac i mopze sie znia zabiore
a ona do darłowka jezdzi co roku i tez sobie chwali a jej dzieciaki sa wniebowziete
 
no kolezanki ja to juz mam ogarnieta chaupke i wybywam na zakupki ufff znow goraca .................
no moj mezus wrucil zeby se odpoczywac a tu szfagier dzwoni coby mu kuchnie zrobic czyli szpachlowanie i malowanie no i taki odpoczynek.......ale on taki jest ze nieodmowi i pujdzie zrobi a potem bedzie gledzil w domu...............no i ja musze tego sluchac.............
ale niezanudzam lece na te zakupki..........
zycze milego CHLODNIEJSZEGO NIZ WCZORAJ dzionka i duzo dobrego humoru
 
hej

ja tylko wpadłam się przywitać, mój mnie wkurzyl, bo zwlekał z poszukiwaniami i teraz mieszkanie nam oddają we wtorek, a my nie mamy ekipy remontowej :mad: mam ochotę go udusić :p ::)
 
reklama
Do góry