reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

natalineczka coraz więcej ludzi tak żyje :tak::tak::tak::tak:
spytaj się dowikli,wiki icj mężowie wyjeżdżąją na dłużej i jakoś muszą sobie dawać radę same :tak::tak::tak::tak:
Ale idzie sie do tego przyzwyczaic:tak::tak::tak:Na poczatku myslalam ze bedzie gorzej,ze sobie nie poradze i wogole ale daje rade:-):tak:

witamina d to vigantol jak dobrze kojarze???

od kad czarek skonczyl roczek lekarka kazala odstaic dotychczasowe witaminy i dawac vibomil, 3 kropelki dziennie, to caly zestaw witamin:tak::tak::tak::tak:
Ja moim nie daje zadnych witamin:no::no::no:
Vigantol dalam Im tylko jedna ta buteleczke i przestalam bo i tak stale zapominalam:-);-):-D
 
reklama
MALINKA A powiec mi jak twoj maly spi w nocy? I chodzi juz? Nie chce byc wscibska ale nie znam was zabardzo Ale mam pytanko nie chcesz nie odpowiadaj Wy z M nie zyjecie razem?
Pytam bo my z M mieslismy i nadal mamy problemy i byl czas ze chcialam go zostawic I bylam temu bliska
No ale jest jak jest raz lepieja raz gorzej

Oliwka usnela Wiec dzis bedzie miala 2 drzemki Bo nie da rady wytrzymac jak teraz wstanie do wieczora :no:Kolezanka zadzwonila Zachwile do mnie wodnie :tak:

A tu jeszcze zdjecie Mam nadzieje ze sie otworzy Zalacznikami nie moge dawac zdjec bo nie chce mi sie to otworzyc 200 lat Tak moj net dziala :wściekła/y:
Imageshack - dsc01241gw

Super zdjęci. Widze że kolczyki ma Oliwka- nie ciągła za uszka na początku? My chyba przebijemy na 2 latka. Narazie ma często rtg wiec wole narazie dac spokój

Maltanka gratulacje pierwszego ząbka,


Ach te bezmyślne plemniki! Współczuje tego nieśpiocha, moja już w dzien mie sypia, choc by chciała, bo później zasypiałą mi o 23.30-24.



Słodkości!

Dziewczyny, mam do was pytanko. Mąż prowadzi jedziecie z matką/teściową gdzieś. Kto siedzi obok męża? Bo dla mnie jest oczywistym, że żona, dla teściowej, że ona. Co wy na to??
:-DDobre pytanie-wg mnie zona. Zreszta ja siedząc z tyłu mam mdłości:zawstydzona/y:

Luna a jaki masz? Bo ja się zastanawiam nad zakupem ale nie wiem czy się opłaca :sorry2:
Ja mam philips satinelle soft-dostałam od A. na urodziny we wrzesniu i pierwszy raz bolało pod pachami-a teraz juz bez nakładki jadę i jest ok:-)

dziewczyny mam prośbę
TRZYMAJCIE JUTRO ZA MNIE BARDZO MOCNO KCIUKI :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: ok 16.00-17.00 :-)

ide jutro na rozmowę w sprawie pracy więc garść szczęścia mi się przyda :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

nie zapomnijcie o mnie jutro :tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-)

Kciuki zacisnięte:tak::tak:Powodzenia:-)

witam was dziewczynki, mam jedną prośbe mianowicie
malinka ;-);-);-);-);-);-) wrzucilabys mi streszczenie co sie u was dzialo dzis, wiem ze ty jestes w tym dobra;-);-);-);-);-):tak::tak::tak::tak::tak:
sklamalabym mowiac ze nie mialam jak zajrzec ale jak tylko weszlam na bb zaraz mnie wyrzucilo :confused::confused::confused::confused::confused:

dzis sie dowiedzialam ze kolezanki z pracy maz zmarł nic wiecej nie wiem bo nikt nie chciał gadaco tym, mial 41 lat osierocił dwóch synów 13 i 15 lat, taki młody :no::no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

no a na domiar złego :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dzwonie ja ci na przerwie jak tam dzionek mojemu slubnemu mija a on mi mowi ze za godz wyjezdza do wawy no myslalam ze szlag mnie tarfi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no i juz nie mam mezusia :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: nawet sie nie pozegnalismy :no::no::no::no:

on wk*** ja tez mam juz dosc tej jego pracy k***a :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
z dnia na dzien dobrze ze to w polsce bo przynajmniej kupi sobie jedzenie tam na miejscu a do niemiec to nawet nie mialabym mu jak zrobic zakupów, a mial byc 2 tyg w domku, mial ze mna isc jutro do gina :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
wszystko ta zasrana robota :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

i mam wiadomosc z ostatniej chwili choc moze juz o niej wiecie
dziewczynie z watku ciąża po poronieniach ktos napisał wiadomość czy nie ma do sprzedania zwłok dziecka (wogóle posta na forum też takiego strzelił) bo chetnie by sie z nimi zabawił, jak to przeczytałam to włosy mi deba stanęły :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ponoć opisał co by z nimi robił itd :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
najgorsze chamstwo na świecie normalnie nie wiedzialam ze mozna byc az takim bydlakiem niedobrze mi sie robi jak o tym pomysle :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ponoc wysłał to niejednej osobie, ale zglosily juz adminowi i usunieto te posty, jakby ktoras nie daj Boże cos takiego dostała proszę zgłoście na policję ja tez tak zrobie, w imieniu swoim i wszystkich innych mam

Cham normalnie-zabiłabym:-)
A co do męża koleżanki-
[*]Teraz naprawdę młodzi ludzie odchodzą coraz częściej:no:Moja koleżanka też nie miała 40-stki a zmarła jakos 2tyg temu-czwórka dzieci:no:

witamina d to vigantol jak dobrze kojarze???

od kad czarek skonczyl roczek lekarka kazala odstaic dotychczasowe witaminy i dawac vibomil, 3 kropelki dziennie, to caly zestaw witamin:tak::tak::tak::tak:

Nam teoretycznie powiedzieli że teraz do 2 lat sie daje. Ale my mamy odstawione wszystkie wit nawet cebion multi bo bvyc może nerki szwankuja od witamin:baffled:
 
Ja moim nie daje zadnych witamin:no::no::no:
Vigantol dalam Im tylko jedna ta buteleczke i przestalam bo i tak stale zapominalam:-);-):-D
ja daje mu teraz łatwiej zapamietac jak sie ma jedna buteleczke niz 2 plus jeszcze wit b1 w tabletkach :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
a juz sie bałam ze ja taka jestem strasznie roztrzepana bo mu witamin nie daję:no::no::-p:-p
ja nawet jednej buteleczki nie wykonczylam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
to pewnie ogląda ten sam film co mój M :-D:-D:-D:-D:-D
ja swojego wygoniłam i poszedł oglądać na dół do mojego taty :tak::tak::tak::tak::tak:
Pewnie tak ,a ten film jest fatalny:no:zupelnie nie moj gust wiec sobie wlaczylam laptopa

wiem i współczuję im mocno, moj kiedys wyjechał na 8 mies to po 2,5 pojechalam do niego bo nie wytrzymalam mimo ze bylam juz wysoko w 7 m-cu :tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D
a 2,5 mies pozniej moj zjechal bo nie wytrzymał :no::no::no::no::no::no:
od tej pory juz powiedzialam ze nigdzie go nie puszcze na tak długo:no::no::no::no::-p:-p:-p
Ale to nie jest tak ze On wyjezdza na kontrakt na pare lat i w tym czasie sie nie widujemy:no::no::no:Przeciez sa samoloty i w sumie mozemy sie widywac nawet co miesiac lub czesciej:tak::tak::tak:To zalezy od kasy ,od wolnego i od lotow w jakie sa dni:-):tak:
 
Vigantol podawalam jej i do tego Cebion muliti W tym i w tym jest wit D i wiecie czasem kaplo sie wiecej niz 3 kropelki No nic Oliwka ma juz roczek wiec narazie nie podaje Zapytam pediary I jak cos to bede podowala np cebion multo co kilka dni :-)

Agnes wlasnie dzis kaszke jadla z lyzeczki gesta o 19,30 To ostatni jej posilek

Co do wyjazdow To moze i bym tego zalowala Ale ja bym chciala aby G wyjechal Miedzy nami nie ma najlepiej I taki wyjazd albo by nas umocnil albo bysmy sie rozpadli Co ma byc to bedzie Moj brat jest w Angli Kolezanka tez tam jest i za czyms sie tam dla G rozglada Wyslemy kompem cv G i zobaczymy Ja to bym chciala zobaczyc jak to jest bez G :-)

Dowikla ma racje Mysle ze da sie przyzwyczaic :-)
 
Vigantol podawalam jej i do tego Cebion muliti W tym i w tym jest wit D i wiecie czasem kaplo sie wiecej niz 3 kropelki No nic Oliwka ma juz roczek wiec narazie nie podaje Zapytam pediary I jak cos to bede podowala np cebion multo co kilka dni :-)

Agnes wlasnie dzis kaszke jadla z lyzeczki gesta o 19,30 To ostatni jej posilek

Co do wyjazdow To moze i bym tego zalowala Ale ja bym chciala aby G wyjechal Miedzy nami nie ma najlepiej I taki wyjazd albo by nas umocnil albo bysmy sie rozpadli Co ma byc to bedzie Moj brat jest w Angli Kolezanka tez tam jest i za czyms sie tam dla G rozglada Wyslemy kompem cv G i zobaczymy Ja to bym chciala zobaczyc jak to jest bez G :-)

Dowikla ma racje Mysle ze da sie przyzwyczaic :-)
Moj tez jest w Anglii:tak::tak:
Ciekawe jak mala Tobie bedzie spala po tej kaszce
Moje nie za bardzo chcialy jesc kaszke lyzeczka a wieczorem to nie jadly nigdy:no::no::no:Jak kilka razu dalam Im an sniadanie to zjadaly nawet polowy z tego co uszykowalam:baffled:pewnie bylo za bardzo sycace dla Nich
 
Pewnie tak ,a ten film jest fatalny:no:zupelnie nie moj gust wiec sobie wlaczylam laptopa


Ale to nie jest tak ze On wyjezdza na kontrakt na pare lat i w tym czasie sie nie widujemy:no::no::no:Przeciez sa samoloty i w sumie mozemy sie widywac nawet co miesiac lub czesciej:tak::tak::tak:To zalezy od kasy ,od wolnego i od lotow w jakie sa dni:-):tak:
nie no pare lat nie widziec meza to juz przegiecie :sorry2::sorry2::sorry2::-D:-D:-D:-D:-D
ale dla mnie to juz miesiac jest duzo ba 2 tyg :-p:-p
no idzie sie przyzwyczaic bo sama juz nawyklam do tego ze go nie ma ale jest smutno:-:)-:)-:)-(
 
reklama
nie no pare lat nie widziec meza to juz przegiecie :sorry2::sorry2::sorry2::-D:-D:-D:-D:-D
ale dla mnie to juz miesiac jest duzo ba 2 tyg :-p:-p
no idzie sie przyzwyczaic bo sama juz nawyklam do tego ze go nie ma ale jest smutno:-:)-:)-:)-(
No jest troszke smutno to fakt.Ja zawsze mowie ze nawet nie mam sie z kim poklocic:-D:-pTeraz bedzie najgorzej jak beda takie dłuuugie wieczory,bo latem jest tak jakos lepiej
dziewczyny ja odpadam :tak::tak::tak::tak: muszę się wyspać bo jutro wazny dla mnie dzień .
dobranoc :-):-):-):-):-)
Dobranoc:-)
 
Do góry