reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dorota ja daję Hubertowi na noc kaszkę z łyżeczki taką gęstą robię. wcześniej dawałam mu kaszkę tak o 18.00 i przed spaniem o 20 cyca. teraz mleko z butki o 18.00 i kasza o 20.00. wydaje mi się że wcześniej mi nie dojadał, bo chyba nie mam już tyle mleka. i wczoraj mi przespał do 6.00.:tak:

ja w zeszłym tygodniu byłam na przeglądzie u gina. i właśnie dostałam smsa że moja cytologia jest dobra. a już się martwiłam.

dziewczyny ja was podziwiam, że wy tak same w domu z dziećmi, a chłopy w pracy za granicą, albo w innym mieście. ja chyba nie dałabym rady.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja sie sklaniam do tego ze jezeli Oliwka zje kaszke miedzy 19 a 20 To to mleko np o 22 z butli jeszcze jej dam Dla mnie jak narazie to aby ona od tej 22 do rana wytrzymala A pozniej zpostaramy sie ciut dluzej ja przetszymac z niejedzeniam :-)

Fajnie ze Hubercik ladnie spal :-)

Wiecie co tez zauwazylam ze odkad nie podaje WITAMINY D to Oliwka lepiej spi I w dzien i w nocy
 
Oliwcia już usnęła,jak zwykle koło 22.00,kurczę skubana nie uśnie mi wcześniej :-D:-D:-D:-D:-D

No ja sie sklaniam do tego ze jezeli Oliwka zje kaszke miedzy 19 a 20 To to mleko np o 22 z butli jeszcze jej dam Dla mnie jak narazie to aby ona od tej 22 do rana wytrzymala A pozniej zpostaramy sie ciut dluzej ja przetszymac z niejedzeniam :-)

Fajnie ze Hubercik ladnie spal :-)

Wiecie co tez zauwazylam ze odkad nie podaje WITAMINY D to Oliwka lepiej spi I w dzien i w nocy


dorota a może miała tej witaminy w nadmiarze?bo z witaminą D tak jest że jak jest jej za dużo w organiźmie to dziecko jest nadpobudliwe,ma trudności ze spanie, itp.

a ie myślałas zeby dawać Oliwce na kolacje kaszkę na gęsto łyżeczką?????będzie bardziej syte i na pewno dotrzyma do rana :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Agnes nie ma zle z tym przenoszeniem :-)Jeszcze sie nie zdazylo aby Oliwka sie obudzila :-)
NATALINECZKA oj a ja sie wlasnie obawiam ze Oliwka jeszcze pokaze co poitrafi w nocy Dla mnie to co bylo dzis to jakis sen I boje sie ze jeszcze da mi popalic No ale sie zobaczy Co ma byc to bedze Teraz mam omotywacje by byc konsekwentna :-)

Natalineczka a gdzie twoj M pracuje?Wyjezdza za granice zawsze czy tylko w polsce? I czym sie zajmuje?
i obys w tej motywacji wytrwała :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
trzymam mocno kciuki, po dwuch dniach juz jest dobrze to znaczy ze juz wie ze to mama ma władze w rekach i ze jak mowisz nie to znaczy nie :tak::tak::tak::tak:
trzymaj tak dalej ;-);-);-);-)

a moj m pracuje u polskiego pracodawcy ktory ich wysyła w delegacje trzy lub dwutygodniowe czasem krocej a ze mu sie nie oplaca w polsce robic wiec do niemiec wyjezdzają, tym razem w niemczech nie ma roboty to do wawy pojechal w czwartek piątek maja wrocic :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
robia w piaskowcu no ogolnie w kamieniu, jako montarzyści balustrady, tarasy, framugi okien i drzwi, kominkikolumny itd itd... wszystko co mozna kamieniem obłożyć nie sa to dlugie wyjazdy ale ile mozna??? jak on tylko na dwa trzy dni do domu przyjezdza to jakiąś 1/5 roku jest w domu moze nawet mniej
 
dorota a może miała tej witaminy w nadmiarze?bo z witaminą D tak jest że jak jest jej za dużo w organiźmie to dziecko jest nadpobudliwe,ma trudności ze spanie, itp.

a ie myślałas zeby dawać Oliwce na kolacje kaszkę na gęsto łyżeczką?????będzie bardziej syte i na pewno dotrzyma do rana :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
witamina d to vigantol jak dobrze kojarze???

od kad czarek skonczyl roczek lekarka kazala odstaic dotychczasowe witaminy i dawac vibomil, 3 kropelki dziennie, to caly zestaw witamin:tak::tak::tak::tak:
 
Ja wlasnie jem kolacyjke,dziewczyny biegaja po chacie juz umyte i po mleczku,Dominik lezy w wyrku u siebie a M oglada jakis gowniasty film na polsacie
 
reklama
natalineczka coraz więcej ludzi tak żyje :tak::tak::tak::tak:
spytaj się dowikli,wiki icj mężowie wyjeżdżąją na dłużej i jakoś muszą sobie dawać radę same :tak::tak::tak::tak:
wiem i współczuję im mocno, moj kiedys wyjechał na 8 mies to po 2,5 pojechalam do niego bo nie wytrzymalam mimo ze bylam juz wysoko w 7 m-cu :tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D
a 2,5 mies pozniej moj zjechal bo nie wytrzymał :no::no::no::no::no::no:
od tej pory juz powiedzialam ze nigdzie go nie puszcze na tak długo:no::no::no::no::-p:-p:-p
 
Do góry