reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Hejka
U mnie nie za ciekawie :dry:
Mielismy wczoraj znajomych do godziny 1:00 w nocy no i potem to juz katastrofa :baffled:
nie spalam prawie cala noc a jeszcze w dodatku obudzilam sie po 6:00 rano :szok::wściekła/y: Bo Sewi stwierdzil ze spac mu sie juz nie chce....
Ale w nocy co chwile chodzilam do kibelka
Rano tak samo...
wiec poszlam do lekarza na 10:00 no i lekarka przepisala mi no-spe na bole brzucha i enterol na biegunke a co najwazniejsze - kazala miec scisla diete :sorry2:
diete w ciazy :confused::baffled::no:
wlansie zjadlam na obiad rybke w sosie smietanowo koperkowym bo niestety to bylo silniejsze ode mnie...
no a 21 wrzesnia mam obowiazkowa kontrole :tak:
Jestem nie wyspana a do tego juz mnie tylek caly szczypie :sorry2::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

No wiec tylko przybylam sie przywitac ;-)
 
Witam po spacerku. Pogoda znowu robi sie do bani. Po poludniu idziemy obciac pierwszy raz Huberta do fryzjera :) Zobaczymy co z tego wyjdzie:-):-):-):-):-)
 
cześć, ja tak tylko na moment, po przysłowiowy ogień:-D:-D:-D
dzisiaj jestem w domu bo mi w nocy Misia wymiotowała, nie wiem czym się struła ale już jest dobrze, a ja skorzystałam z okazji, że jestem w domu i nadrobiłam zaległości księgowe (od maja nic nie ma na papierze tylko wirtualnie:-D:-D) i jakoś mi tak zeszło, że oprócz ugotowania rosołu nic więcej nie zrobiłam:szok::szok::szok:a chałupa zarasta brudem (dałam sobie luz i teraz mam za swoje)
do tego chyba jakieś choróbsko się koło mnie kręci bo głowa mnie boli niemiłosiernie i w gardle coś ściska:baffled::baffled::baffled::baffled: a jutro mam szkolenie:rofl2:

przyznaję sie bez bicia że Was nie czytałam i nie jestem w temacie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:zerknęłam tylko na bierzącą stronę
patrysia przemęcz się trochę na tej diecie a jak Ci biegunka przejdzie to sobie nadrobisz:tak::tak:
Dowikla ale masz agentki w domu, tylko je na moment z oka spuścić a tu takie pomysły:-D:-D:-D:-D muszę pamiętać żeby Ci książek nie pożyczać:-D:-D
Luna czekam na foteczki nowej fryzurki:tak::tak:
malinka no to Adam przegiął:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ja bym chyba na zawał zeszła w takiej sytuacji zwłaszcza, ze mam straszną wyobraźnię jeśli chodzi o moje dziecko:baffled:

teraz już zmykam jakoś może uda mi się wdrapać na piętro po odkurzacz:baffled: i trochę ogarnę ten chaos bo w weekend mnie nie ma

miłego weekendu
 
witam dziewczyny:happy:
ja tylko na chwilunie:-(
malowania ciąg dalszy.....pokój dzieciaków i przedpokój pomalowany...kuchnia i nasz pokój po niedzieli ...dzisiaj musimy trochę ogarnąć bo przujeżdża dziś teściowa pilnować antka bo my jutro jedziemy na cały dzień na grzyby pod gorzów:tak:
wczoraj było zebranie u julki jest ok radę obie daje świetnie pani mówi że nawet lepiej niż n ie jeden 6 -latek wygadana bystra mądra no nasłuchałam si,e pochwał:zawstydzona/y::tak:
zapisałam julkę na balet i teniec towarzyski byli u nich instruktorzy i wybierali dzieci które ich zdaniem się do tego nadają i jula jak najbarddziej koszt 100zł m-cznie ale niech chodzi może ją kiedyś będe podziwiać na turniejach:zawstydzona/y::rofl2: oczywiście same składki na początek ...komitet 80 zł 10 zł m-cznie na ksero ,28 ubespieczenie 5 ł m--cznie składka klasowa.....
adam mnie przedwczoraj doprowadził do furii:angry::angry::angry:słuchajcie poszedł na trening na 18 o 19,30 miał być w domu godzina 20 piotr dzwoni do mnie do pracy że adam jeszcze nie wrócił...ja w nerwach dzwonie do ex (bo on mieszka blisko stadion)proszę go żeby poszedł zobaczył czy trening jeszcze jest czy on tam jest poszedł dzwoni i mówi że trening skończył sie koło 19 a adam wyszedł z niego wcześniej bo pokłócił się z jakimś kolegą który go szarpał wyzywał:angry::angry:no i zonk gdzie on jest???ja w pracy piotrek w domu z chorym antkiem i julią a gnojka nigdzie nie ma jest ciemno miasto:angry::angry:wyobraźnia podsówa najgorsze scenariusze:-:)-:)-(mówię do ex żeby przeszedł się koło tego stadionu popytał bo jak nie ma go to dzwonimy na policję:wściekła/y:dzwonię znów do piotra ten mówi że adama nadal nie ma jest 20.40 :wściekła/y::wściekła/y:nerwy wychodzę na sklep idzie adama kolega z rodzicami pytam go czy był na treningu czy nie wie może gdzie jest adam a on ze adm poszedł chyba do kolegi do krzyśka który mieszka koło stadionu:wściekła/y:dzwonię do ex mówie mu co i jak a on poczekj widzę adama idzie do domu jest 21:wściekła/y:zasiedział się u kolegi:wściekła/y::wściekła/y:słuchajcie gdyby był adam koło mnie to bym go chyba rozszarpała:wściekła/y:ale zanim doszłam z pracy do domu to trochę ochłonełam wróciłam pogadałam z nim ma szlaban no i niestety koniec treningów bo treningi 6 razy w tygodniu od 16.30 do 19.30 a gdzie czas na szkołe lekcje???tym bardziej ze chodzi jeszcze na koło matematyczne,muzyczne ,informtyczne i angielskiego a i sks:szok:jakoś to przełknoł:baffled::baffled:
ja mam jakiegoś doła dostaliśmy taki rachunek za prąd że:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:do 10 października zostanie nam 250 zł na życie:wściekła/y::wściekła/y:
tak więc agunia i anabubka wam paczkę wyślę po 10 października teraz nie dam rady:no::no::-:)-(narazie po niedzieli wyślę tylko medusce bo ona w październiku się rozsypie więc jej trzeba:tak:
ogólnie fajnie jak jest tak pomalowane mieeszkanko jest czysto świeżo ale jak patrze narazie na ten syf to jestem przerażona:crazy::crazy:
znikam kochane do sprzątania :-(a tak mi was brakuje i tego naszego klikania a tu narazie nie ma czasu :no:ale ja to sobie odbiję:tak:
no to niezłe jaja Ci Adam zrobił- dziwie Ci sie ze wytrzymałas i go nie rozniosłaś- ja to bymn go chyba rozszarpała:zawstydzona/y::-D

co do paczki- mowiłam Ci że mogę Ci oddac za przesyłkę:tak::tak::tak:
Witam! Zuzka zasnęła więc ide troche koło siebie zrobic bo włosy tragiczne... piorę od rana sprzatam spiżarke potem obiad , do kościoła i do siorki -nie wiem do której nam zejdzie bo mam jej sałatki zrobić jakieś i devolaye na chrzciny.



Właśnie zapłaciłam 41zł z przesyłką żakiet spodnie i torebka i buty gratis. dzisiaj przyszło drugą przesyłką komplet zajeb... a torebka ze skóry:szok::szok::szok: buty za małe ale co tam



ja miałam chyba yasminell to tez problem był bo plamienia lekkie tylko i tyłam:baffled::baffled::baffled:



O boshh, synek nizłe atrakcje Ci sprawił:no: U nas w tym miesiącu tez tyle opłat. Dostałam pieniądze z ubezpieczalni za zgon Taty i zaraz opał zamówiłam i popłaciłam wszystko. Inaczej tez by brakło:baffled:
ej no to fajniutko że tylko tyle- podaj mi sprzedawce:sorry2::-D:-D:-D i pokaż wogóle ten komplecik:-D:-D
 
Witam po spacerku. Pogoda znowu robi sie do bani. Po poludniu idziemy obciac pierwszy raz Huberta do fryzjera :) Zobaczymy co z tego wyjdzie:-):-):-):-):-)
Daj znac jak wrocicie:tak::tak:

cześć, ja tak tylko na moment, po przysłowiowy ogień:-D:-D:-D
dzisiaj jestem w domu bo mi w nocy Misia wymiotowała, nie wiem czym się struła ale już jest dobrze, a ja skorzystałam z okazji, że jestem w domu i nadrobiłam zaległości księgowe (od maja nic nie ma na papierze tylko wirtualnie:-D:-D) i jakoś mi tak zeszło, że oprócz ugotowania rosołu nic więcej nie zrobiłam:szok::szok::szok:a chałupa zarasta brudem (dałam sobie luz i teraz mam za swoje)
do tego chyba jakieś choróbsko się koło mnie kręci bo głowa mnie boli niemiłosiernie i w gardle coś ściska:baffled::baffled::baffled::baffled: a jutro mam szkolenie:rofl2:

przyznaję sie bez bicia że Was nie czytałam i nie jestem w temacie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:zerknęłam tylko na bierzącą stronę
patrysia przemęcz się trochę na tej diecie a jak Ci biegunka przejdzie to sobie nadrobisz:tak::tak:
Dowikla ale masz agentki w domu, tylko je na moment z oka spuścić a tu takie pomysły:-D:-D:-D:-D muszę pamiętać żeby Ci książek nie pożyczać:-D:-D
Luna czekam na foteczki nowej fryzurki:tak::tak:
malinka no to Adam przegiął:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ja bym chyba na zawał zeszła w takiej sytuacji zwłaszcza, ze mam straszną wyobraźnię jeśli chodzi o moje dziecko:baffled:

teraz już zmykam jakoś może uda mi się wdrapać na piętro po odkurzacz:baffled: i trochę ogarnę ten chaos bo w weekend mnie nie ma

miłego weekendu
Milego sprzatania Kochana;-)No i mozesz jeszcze zahaczyc do mnie:-);-)
Zdrowka dla Ciebie i Misi:tak::tak::tak:

My juz po obiadku a mlode jak wyly tak wyja:wściekła/y::no:Niedlugo sie ubieramy i idziemy do sklepu a pozniej to juz nie wiem
 
Witam wypłatowo:happy2:.
Włosy umyte, ziemniaczki sa więc za prasowanko się zabieram. ;-)
To i ja swoje podrzucę;-),bo lenia totalnego mam:baffled::tak:.
A z tą drugą paczką to chyba nieźle zdziwiona byłaś,co;-)?
Malinka,no ja rozumiem taki wiek :sorry2:ale żeby nie dać znać,że jest u kolegi:wściekła/y: - szlaban jak najbardziej popieram;-):tak:.
Wracając z pracy zahaczyłam o Biedronkę i potem szybko,bo na USG -wszystko w porządku:huh::huh::huh::wink:.I przy okazji miałam pretekst :-pżeby kupić nowy stanik:tak:,bo ja to przeważnie jak jakaś większa impreza kupuję:sorry2::-D.
Julu coraz bardziej pociągający:-(.
Na późny obiad paluszki rybne a'la LIDL z ziemniaczkami i suróweczką z kiszonej kapustki,mniam - dawno było:tak:.

Tutaj link to Klubu Mam
https://www.babyboom.pl/forum/forum-ogolne-f84/klub-mam-30963/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam,

wróciliśmy, jestem padnięta :baffled:

rehabilitant powiedział, że Niki sobie świetnie radzi :tak: Dostaliśmy nowe ćwiczenie i następna wizyta za miesiąc :tak: Helena u logopedy wypadła super, następna wizyta za 3 miesiące :tak: ale tylko jeśli nie będzie ładnie mówić lala, bo na razie to jest jaja :baffled:

Obkupiłam rodzinę w skarpety i w majtki, poszło 200zł :szok: No ale święty spokój na jakiś czas:tak:

Pati dużo zdrówka, uważaj na siebie :tak:

Moja Helena też pociągająca :baffled:

Pa pa kobitki, dzisiaj to juz chyba nie dam rady tu wpaść :-(
 
Do góry