reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

A ja ćwiczę i ćwiczę...
ale jeszcze nie wchodzę na wagę bo się boję...że stoi w miejscu ;)
no i mniej jem! a po 18 to już nic......
 
reklama
OJEJ nikogo tu nie ma???????
>:D
nawet HOGATKI??????
>:D
Nikt już nie ćwiczy??????


Ja ćwiczę codziennie i nawet dobrze mi idzie,tylko nie 6 weidera bo mnie trochę to znudziło ,ale robię brzuszki proste i poprzeczne i z nogami w górze...i z dnia na dzień coraz więcej...zaczynałam od 80 a teraz robię już 150! i idę w górę
aha zważyłam się dzisiaj rano iiiiiii 1 kg mniej! huuurrraaaaa :o
 
Madzikk jestem , jestem ....i .... GRATULACJE !!!!! tylko tak dalej.

Ja tez cwicze, wczoraj 3 dzien "6" i pośladki zostały tez wymeczone. Marze o jakimś wyczesanym stroju kąpielowym , w tym roku musze cos fajnego i odjazdowego kupić. No i kolorowego. Ale najpierw pośladeczki musza byc piekne i jedrne.

Buzki
 
W zasadzie już jest poniedziałek...a więc dziś zaczynam dietę kapuścianą i ćwiczonka...skorzystam z ćwiczeń na pośladki hogaty, pompeczki na biust i ramiona, na razie ograniczę się do zwykłych brzuszków, albo wykorzystam elementy pilates...przydałoby się coś skutecznego na uda...może coś podpowiecie? Chodzi mi o ćwiczenia zarówno na przednie, jak i tylne partie mięśni...Proszę dziewczyny, jak macie jakiś skuteczne ćwiczonka, piszcie!!!6 Weidera zacznę za 2-3 tygodnie, jak już się trochę rozćwiczę.
 
Ja nadal ćwiczę ...ale tylko same brzuszki...robię już 200 za jednym razem :laugh:
mam nadzieję że będzie widać szybko rezultaty ;D
Kopniaczek dla wszystkich przy poniedziałku!!!!!!!!!!!!!!
 
witajcie kochane!!!

Mamy poniedziałek i do dzieła. Dziekuje za kopniaczki! Ćwicze posladeczki i brzuszek. I tak mi to juz w krew weszło ze bez cwiczonek wieczór nie udany. Che steperek kupić. Moze wreszcie cos na allegro znajde. Cięgle brak czasu. Pozdrawiam.
 
No pierwszy dzień diety za mną...wszystko byłoby w porządku, gdybym właśnie wczoraj @ nie dostała, a tak czuję się troszkę osłabiona, ale nic to...wytrwam i tyle ;)

I ponawiam prośbę o jakieś ćwiczenia na uda, może macie jakieś przydatne linki, albo opisy ćwiczeń?
 
reklama
Do góry