reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

Ale ruch się zrobił na tym topiku... ::) nie myślałam, że wszyscy zarażą się 6W.
Jeśli chodzi o zakończenie 6W, to wydaje mi się, że dla zachowania efektów trzeba będzie ćwiczyć dalej. Nie tak dużo i intensywnie ale napewno jedna seria co drugi dzień, a najlepiej codziennie. Inaczej pomału mięsnie wrócą do stanu sprzed ćwiczeń, a tego chyba nie chcemy ??? ;)
 
reklama
o jest i nasza Agnexx


powiedzcie czy juz widac u was jakies efekty ??? czy brzuszki chodz troszke sa bardziej jedrne ???
 
Martyna ja tez cierpię na brak cycków, niestety. Mam takie dwa malutkie jak przed ciążą. Zmalały jeszcze od tego odchudzania. Kurcze dziewczyny 14 letnie wieksze maja. No ale cóż. Są gorsze rzeczy. A zeby "to" ponizej pasa spadło niestety trzeba cwiczyć. Moze jak znajde cos ciekawego to zostawie tu linka. Powodzenia ;)

acha....co do silkonów...ja mam wkładki w stanik silikonowe - kupiłam na allegro. Wkładam je i jest dobrze. Tylko stanik muszisz miec z kieszonkami ...bo w sylwestra miałam w normalnym ...no i checa była...;););) ...na mamach czerwcowych mozesz poczytac dla smiechu.

Dzisiaj mam 32 dzień ćwiczeń ... okurcze jak zleciało ;)
 
Dzięki za kopniaczaka i miłe przywitanie.
Spróbuje robić jak radzisz.Słodyczy z dimu sie nie pozbęde :(
Musz wam powiedzieć ze dala mnie nawet niski spadek wagi jest mobilizujący.Naprawde.
Po świętach przytyło mi sie i wazyłam prawie 68 kg a dzisiaj pokazało 66,2
Jeszcze barzdzej mnie zmobilizowało do dalszego działana.
Sluchajce, a moze wiecie jak to jest z tym chromem? Czy naprawde po nmi ma się mniejsza ochote na słodycze.
 
Hogata napisz co bylo z tymi wkladkami bo nie chce mi sie szukac po czerwcowka a chetnie sie posmieje z Twojej checy hehehe ;)
 
oto moja historia sywestrowa ;););)

"ale mi się coś przypomniało...tak z innej bajki.....dotyczy sylwestra i jednego z tańców. Tańczylam z koegą , bardzo ze tak powiem dynamicznie. No......a ja po ciązy zgubiłam całkiem cycki i zostały mi 2 pryszcze ;) no i rzeby sie dowartościować wsadziłam w stanik wkładki zelowe (silikony). No i jak tanczyła, i tańczyłam a piosenka była koszmarnie długa....a ja czuje a moje silikony powoli umykaja mi ze stanika....dobrze ze ja bluzke miałam obcisła. Boze dziewczyny......ja o niczym innym nie myslałam tylko o tych moich silikonach co je prawie w pasie juz miałam. Modliłam zeby ten taniec sie juz skonczył. ..... i wrescie sie konczył a ja moje silikony wyjełam spod bluzki - z okolicy talii - i wsadziłam do kieszeni od płaszcza ... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

jak to potem opowiadałam łukaszowi to umieraliśmy ze smiechu. Teraz silikony nosze tylko w stanikach które maja kieszonki na wkladki. Tak jest bezpieczniej i mniej stresowo ;)"

i co poprawiłam wam humorek?
 
Dziewczyny...jest pare ćwiczeń na ujędrnienie biustu, a najskuteczniejsze są...pompki...przy okazji ćwiczycie też ramiona. Biustu wam to nie powiększy, ale podniesie i choć nie imponujących rozmiarów, to przynajmniej jędrny będzie. Na początek można robić tak zwane pompki "babskie", które wykonyje się na kolanach. Kładziecie się na brzuchu na podłodze, uginacie nogi w kolanach, a dalej jak przy zwykłych pompkach. Pomocne są też ćwiczenia z ciężarkami- w przypadku ich braku starczą dwie litrowe butelki po pepsi wypełnione piaskiem. Dlaczego akurat po pepsi? Mają wygodny kształt pozwalający na pewny chwyt. Cwiczenia:
1. Stoicie, plecy proste, ręce wzdłuż tułowia, powoli unosicie je wyprostowane na boki, do momentu kiedy będą równolegle do podłogi.
2. Stoicie, plecy proste, wyciągacie wyprostowane ręce przed siebie i przyciągacie do piersi rozkładając łokcie na zewnątrz.
To ćwiczenie też ponoć pomaga: Prostujecie plecy, składacie ręce jak do modlitwy, odciągacie łokcie na boki i mocno dociskacie dłonie, chwilę wytrzymujecie, i rozluźniacie nacisk- to ćwiczenie w zasadzie można wykonywać zawsze, kiedy macie chwilę wolnego czasu, nawet siedząc na kibelku ;)
 
reklama
Do góry