reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy na urlopie wychowawczym , świadczenia socjalne . Jak zarobić siedząc w domu?

Odpowiadając na pytanie "co robicie dla siebie" odpiszę, że dziś byłam u fryzjera po raz pierwszy od ponad roku ;)) Teraz jak widzę zmianę w lustrze jestem na siebie wściekła, że nie zrobiłam tego wcześniej :szok: ale ciąża, karmienie... wymówek miałam sporo :wściekła/y:
A teraz od 01.06 zamierzam chodzić na basen :tak: , w połowie czerwca wrócić do pracy, na przełomie lipca i sierpnia wyjechać na wczasy, a później chcę się zapisać na j. angielski :tak: I mam nadzieję, że uda mi się z tych postanowieniach wytrwać, bo macierzyństwo to w końcu nie koniec mojego świata tylko dopiero początek nowego.

Pozdrawiam!

Ps. Moja Antosia ma 6 m-cy
 
reklama
nie wiem czy mogę to nazwać 'pracą'. Od ok. miesiąca mam konto w serwisie lockerz. Jest to serwis, w którym za codzienne logowanie się i odpowiedź na 'pytanie dnia' dostaje się punkty. Można także oglądać filmy, których liczba stale się powiększa i zapraszać znajomych. Punkty można wymienić potem na atrakcyjne nagrody. http://bielikpan.50gigs.net/lockerz/images/Lockerz.pdf oto dokładniejszy opis czym jest ten serwis. http://bielikpan.50gigs.net/lockerz/images/poradnik.pdf - poradnik jak zdobywać punkty, http://bielikpan.50gigs.net/lockerz/.../formularz.png tutaj pokazane jest jak wypełnić formularz, http://www.oginski.org/lockerz/download/poradnik.pdf - poradnik jak przygotować się do odbioru nagród. Ja póki co nie zdobyłam nagród, bo chcę najpierw uzbierać 20 znajomych, dzieki czemu za każdą czynność dostanę 2x więcej punktów. Oprócz tego wiele można poczytać na forum lockerz, Forum.Lockerz.com.pl - Społeczność ludzi zarabiających przez internet , tam są ludzie, którzy naprawdę zdobyli nagrody.

Do tego serwisu można wejść tylko poprzez zaproszenie od innego uczestnika i mam prośbę, jeżeli któraś z Was jest zainteresowana to proszę o Waszego maila (byle nie na wp, bo tam niestety zaproszenia nie przychodzą). Jeżeli byłby problem z zaproszeniem to sprawdźcie proszę skrzynkę SPAM. Jeżeli nie jesteście zainteresowane to może mogłabym liczyć na Waszą rejestrację (nawet na fałszywe dane), bo brakuje mi już niedużo do tej 20 zaproszonych znajomych. Szczerze mówiąc kosztuje mnie to dziennie 5min, więc stwierdziłam, że może warto sprawdzić, czy coś z tego będzie.
 
dziewczyny , jeśli lubicie kosmetyki to zapraszam do Avon :-D
Firma ta ma już swoją renomę, jej produkty sprzedaje się łatwo i przyjemnie,
nie wierzycie , sprawdźcie same, popytajcie znajomych czy lubią te kosmetyki.
np. Przy sprzedaży za 500zł zarabiasz 150zł
Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami, piszcie na priva, odpowiem na każde pytanie, a dziewczynom z Wrocka i okolic mogę pomóc na początek
pozdrawiam
Irma


 
I mnie też czeka dorobienie na wychowawczym. Może te ankiety to dobry pomysł? Czy któraś z Was już czymś takim się zajmowała i jakie są tego efekty?
 
Przy okazji, to przedszkole, a nie przeczkole!
A poza tym można nieźle zarobić umieszczając na necie informacje o produktach i usługach. Słyszałem, że strona Buy Cheap Electronics, Phones, Gadgets from China Wholesaler! dobrze za to płaci.
Zobaczcie jakie fajne gadgety sa na tej stronie i to nawet tanio !
Może są też inne strony, gdzie płacą za umieszczanie informacji o nich. Dla kobiety, która spędza czas cały poświęcając się rodzinie, może jest to rozwiązanie jak zarobić parę groszy na własne przyjemności.
 
cześć dziewczyny
jesli chodzi o zarabianie w domu moge polecić współpracę z FM Group
zapraszam na stronę Strona Lidera FM Group -, tam znajdziecie informacje dotyczące pracy.
Jeśli będziecie zainteresowane lub będziecie miały pytania piszcie
pozdrawiam
 
Od dłuższego czasu siedzę w domku z moją prawie 2 letnią córeczką,próbowałam różnych "prac" przez internet,jakis czas temu trafiłam na stronę która płaci za czytanie i ocenę artykułów.Polecam można sobie dorobić parę dolarów.Minimum to 25$ w jednej(całkiem nowa,startuje 01,08,2010,),za poleconego dostajesz 2$ za zapis 10$.Druga już działa i wyplaca,minimum 50$ za poleconego 5$.Oto linki:
Im Crew
Home - readbud - Get paid to read and rate articles!
 
Dziewczyny a może Oriflame. Jest konsultantką od pewnego czasu i powiem wam,że nawet można trochę zarobić. Na pewno każda z was ma koleżanki którym może pokazać katalog, one swoim i tak łańcuszek sie ciągnie. Na początek jest 30%. Nie ma przymusu zamawiania z każdego katalogu. Jeśli któraś byłaby z was zainteresowana piszcie na priv. odpowiem na wszelkie pytania.
Lub wejdźcie na link [FONT=&quot]http://www.oriflame.pl/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=1399596
[/FONT]

[FONT=&quot]i wypełnicie formularz
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
co robię dla siebie??
no wlasnie... dobre pytanie... odkad siedzę w domu jest opieka nad mała, mój ciagle w pracy... a ja w wolnej chwili szperam w necie, gadam na skype z rodzinką, ale mała jest ciągle ze mną:sorry2:
wychodzę do znajomych i odwrotnie, ale z mala, na zakupy jexdzimy czesto z małą i D, piekę ciasta(bo lubie),farbuje włosy -kiedy śpi, dbam o wygląd, robie makijaż, ale mała jest w poblizu...
nie przeszkadza mi jej obecnosc w wykonywanych czynnościach które lubie :-)
oglądam tv, a ona sie bawi obok (ma prawie 8 msc)
i w sumie tak bylo od początku, i nic mi s wtym nie przeszkadza, choc czasem chciałąbym sie wyrwac gdzies sama z D bez malej, co nie jest mozliwe ze wzglkędu na to ze mieszkamy za granica i nie ma tu za bardzo z kim jej zostawić:sorry2:
jestem mlodą mama , 23l , skończyłam szkołę srednią ... chcielismy dzidziusia.. ale czasem przydaałby sie dzien wolny;-)
 
reklama
nie wiem co pomyślicie o tym , ale ja zastanawiam sie nad pieczniem:zawstydzona/y:
uwielbiam piec ciasta i myślę nad założeniem stronki ww ze zdjęciami wypieków, i z moimi danymi , zrobię kilka ogłoszen stronki i porozwieszam w okolicy...
jeśli ktos będzie chetny zlozy zam,owienie , telefonicznie badź na maila, a ja upiekę ciasto...
jesli ktoś sie nie zglosi zawsze mozna je zjeść samemu:-p
oczywiscie u mnie w okolicy na przelomie 20/30km nie ma żadnej piekarni.. więc moze sie uda....
 
Do góry